Žyma: papuošalai

Dizainerių papuošalai – nuostabi dovana jūsų antrajai pusei

No Comments

Norėtumėte išrinkti originalią dovaną savo antrajai pusei? Tačiau nežinote, kas tai galėtų būti? Jums stinga idėjų ir nemanote, kad galiausiai pavyks atrasti tai, kas iš tikrųjų galėtų būti verta dėmesio? Tokiu atveju nepamirškite pagalvoti apie juvelyrinius dirbinius – ypač dizainerių papuošalus. Nepaisant to, koks bebūtų jūsų antrosios pusės skonis, galite būti visiškai tikri, kad jūsų išrinktas profesionalaus juvelyro pagamintas papuošalas nustebs bet kokią kitą dovaną. Tai yra ypatingai originalus ir dėmesio vertas sprendimas.

Kokį papuošalą vertėtų išrinkti?

Žinoma, jei apie papuošalų pasirinkimą iki šiol nebuvote pagalvoję, turbūt ir šią akimirką jūs net nenumanote, kokį papuošalą vertėtų išrinkti savo antrajai pusei. Tačiau tai labai tiesiogiai priklauso nuo to, koks yra jūsų antrosios pusės skonis ir kas jai iš tikrųjų patinka. Tai nesunkiai galite suprasti pažvelgę į jai įprastą stilių. Taip pat galite atsižvelgti ir į tai, kokius papuošalus ji paprastai dėvi. Tai gali būti labai naudinga informacija, pasufleruojanti jums, ką vertėtų padovanoti ir koks papuošalas iš tikrųjų galėtų optimaliausiai tikti.

Taip pat visuomet daug originalių idėjų jūs galite pasisemti interneto pagalba, todėl jei norite nesuklysti ir taip pat geriau susipažinti su dabartiniais rinkoje siūlomais papuošalais, internetu visą tai padaryti jums pavyks daug lengviau.

Kokį biudžetą nustatyti?

Biudžeto klausimas paprastai taip pat būna labai aktualus daugeliui žmonių, kurie ieško tobulos dovanos. Tačiau tai taip pat yra ir labai individualus klausimas, į kurį atsakymas kiekvieno žmogaus atveju gali labai skirtis. Nors natūralu, kad visuomet galite norėti padovanoti kuo prabangesnę dovaną, turite suprasti, jog nebus nieko gero, jei jūs išleisite visus savo pinigus ir galiausiai liksite tuščiomis kišenėmis. Todėl į dovanos paieškas visuomet reikėtų žvelgti kaip įmanoma racionaliau ir nustatyti adekvatų biudžetą savo tikrajai finansinei padėčiai. Tokiu būdu bus daug lengviau ir maloniau ieškoti tinkamos dovanos.

Kaip ieškoti dizainerių papuošalų?

Kitas klausimas, kurį kelia dauguma vartotojų, yra susijęs su dizainerių papuošalų paieškų būdais. Jei jūs taip pat svarstote, kokiu būdu galėtumėte lengviau atrasti dizainerių pagamintus papuošalus, nepamirškite, kad turite labai puikią galimybę pasinaudoti internetu. Dėl šios priežasties jums tikrai nėra jokios būtinybės apsiriboti fizinėmis parduotuvėmis, kuriose neretai būna sunku atrasti norimas prekes.

Taigi, jei jūs pasinaudosite e. parduotuvėmis, kurios prekiauja juvelyriniais dirbiniais, suteiksite sau daug daugiau galimybių. Ir vienas iš puikių pavyzdžių galėtų būti https://kolje.lt/dizaineriu-papuosalai. Apsilankę e. parduotuvėje jūs prieš savo akis išvysite labai daug skirtingų unikalių ir originalių juvelyrinių dirbinių, kurie yra pagaminti profesionalių juvelyrų. Visa tai jums suteiks puikią galimybę lengviau ir greičiau atrasti jūsų antrosios pusės skonį puikiausiai atitinkančius papuošalus.

Ir net jei jūs paprastai būdavote linkę prekes įsigyti tik fizinėse parduotuvėse, nuo šiol turėtumėte daugiau dėmesio skirti šiuolaikiškiems ir labai patogiems sprendimams. Būtent tai jums turėtų palengvinti papuošalų paieškas ir suteikti didesnę pasirinkimo laisvę. Todėl vietoje to, kad susidurtumėte su daugybe fiziniam prekių įsigijimui būdingų nepatogumų, pasinaudokite interneto jums teikiamomis galimybėmis.

Pabaigai

Kad ir kokius dizainerių papuošalus jūs benuspręstumėte pasirinkti, visuomet orientuokitės į tai, kas galėtų labiausiai patikti jūsų antrajai pusei. Kiekvieno žmogaus skonis yra labai skirtingas, todėl jei jūs atsižvelgsite į šį svarbų veiksnį, jums taps daug lengviau priimti teisingą sprendimą.

Categories: Grožis

Tags: , ,

Kaip išsirinkti nepriekaištingus vestuvinius žiedus

No Comments

Jei ruošiatės vestuvių šventei, akivaizdu, kad taip pat turite pasirinkti ir vestuvinius žiedus, kurie puikiai tiktų tiek jums, tiek ir jūsų antrajai pusei. Žinoma, vestuvinių žiedų pasirinkimas yra labai atsakinga užduotis, kuriai būtina skirti pakankamai daug dėmesio. Todėl natūralu, jog šiame procese jūs susidurtumėte ir su pakankamai dideliu stresu, nerimu ar įtampa. Kaip bebūtų, jei jūs skirsite pakankamai dėmesio, laiko ir pastangų, jums neturėtų būti sudėtinga atrasti tobulai jūsų skonį atitinkančius vestuvinius žiedus.

Be abejo, kai žmonės susiduria su šiuolaikine vestuvinių žiedų pasiūla, daugeliui jų akimirksniu iškyla gausybė papildomų klausimų ir jie net nenumano nuo ko turėtų pradėti ir ką jiems vertėtų pasirinkti. Todėl visuomet praverčia ir papildomi naudingi patarimai.

Pirmiausia visuomet naudinga gerai pagalvoti apie tai, koks yra jūsų skonis ir kokių vestuvinių žiedų jūs iš tikrųjų norėtumėte. Trumpiau tariant, vertėtų išsiaiškinti savo skonį, kuris kiekvienu atveju gali būti labai skirtingas. Natūralu, kad tai, ką pasirinko vieni jaunavedžiai, gali jums atrodyti visiškai netinkama. Todėl rekomenduojama skirti laiko ir išsiaiškinti savo skonį. Tačiau jei jūs net nenumanote, koks jis, visų pirma galite peržiūrėti šiuolaikinėje rinkoje pateikiamą vestuvinių žiedų pasiūlą ir pabandyti suprasti, kokie vestuvinių žiedų modeliai jums atrodytų gražiausi ir tinkamiausi.

Nepamirškite, kad vestuviniai žiedai turėtų būti pasirenkami ne tik pagal jūsų skonį, tačiau ir pagal jūsų gyvenimo būdą. Tai reiškia, kad vestuviniai žiedai turi būti ne tik gražūs, bet ir labai patogūs – juk jūs juos planuojate mūvėti visą savo likusį gyvenimą.

Žinoma, turėtumėte gerai pagalvoti apie tai, kiek esate pasiruošę skirti vestuviniams žiedams. Ši užduotis yra tiesiogiai susijusi ir su jūsų lūkesčiai bei skoniu. Trumpiau tariant, jei jūs nežinosite savo biudžeto, galite imti galvoti apie vestuvinius žiedus, kurių kaina galbūt visiškai neatitinka jūsų biudžeto. Todėl siekiant, kad taip nenutiktų, būtų labai tikslinga ir išmintinga iš anksto apgalvoti savo biudžetą. Kaip bebūtų, vestuviniams žiedams skirto biudžeto nustatymas yra svarbus ir bendram vestuvių organizavimui skirtam biudžetui, todėl būkite tikri, kad nepraleisite šios svarbios užduoties.

Taip pat turėtumėte pagalvoti ir apie tai, kokiais būdais jūs ieškosite jums tinkančių vestuvinių žiedų. Akivaizdu, kad turite kelis variantus – galite keliauti į fizines juvelyrinių dirbinių parduotuves arba juos rinktis el. parduotuvėse. Sprendimas priklauso tik nuo jūsų, tačiau turite būti tikri, kad renkatės patį veiksmingiausią ir patogiausią variantą.

Vis daugiau žmonių nusprendžia vestuvinių žiedų paieškas perkelti į virtualią erdvę ir tam neabejotinai yra daug priežasčių. Visų pirma, jei jūs nuspręsite naudotis el. parduotuvėmis, turėsite galimybę vestuvinius žiedus rinktis iš gerokai platesnio jų asortimento. Tai reiškia, kad jums turėtų būti lengviau surasti būtent tokius vestuvinius žiedus, kurie tobulai atitinka jūsų išskirtinį skonį.

Taipogi, nemaža dalis vartotojų el. parduotuves būna linkę pasirinkti ir dėl didesnio patogumo. Visiškai suprantama, kad besiruošiant vestuvėms būna labai daug darbų, kurie reikalauja daugybės laiko, todėl rinktis tokius optimalius ir laiką taupančius sprendimus gali būti labai prasminga ir naudinga.

Be to, nereikėtų pamiršti ir apie palankesnes vestuvinių žiedų kainas. Jei jūs palyginsite internete ir fizinėse parduotuvėse siūlomų vestuvinių žiedų kainas, pastebėsite, jog jos skiriasi. Tai reiškia, kad naudodamiesi internetu jūs galite išvengti ir per daug didelių išlaidų.

Daugiau informacijos: Vestuviniaiziedai.lt

Ką turite žinoti norėdami pirkti juvelyrinius dirbinius internetu

No Comments

Šiandien vis daugiau vartotojų nusprendžia apsipirkti internetu. Ir tam yra labai daug įvairių priežasčių. Tačiau ypatingai įdomu ir svarbu pabrėžti, kad vis daugiau žmonių internetu perka papuošalus! Tai reiškia, kad bėgant laikui žmonės supranta, jog juvelyrinių dirbinių pasirinkimas internetu yra gerokai patogesnis ir veiksmingesnis sprendimas nei naudojimasis fizinėmis parduotuvėmis. Kaip bebūtų, jei jūs taip pat šiuo metu galvojate apie naujų juvelyrinių dirbinių įsigijimą, tačiau nesate tikri ar jums vertėtų pasinaudoti el. parduotuvėmis, būtų naudinga pateikti keletą aspektų, kuriuos turėtumėte žinoti norėdami juvelyrinius dirbinius įsigyti internetu.

Pirmiausia turite nepamiršti, kad el. parduotuvių yra gerokai daugiau nei fizinių. Tai reiškia, kad tuomet, kai jūs pasinaudosite internetu, prieš jūsų akis atsivers ypatingai didelis skirtingų juvelyriniais dirbiniais prekiaujančių el. parduotuvių asortimentas. Būtent tuomet jūs turėtumėte neskubėdami peržiūrėti jums siūlomas el. parduotuves ir nuspręsti, kurioje iš jų jūs norėsite apsipirkti. Žinoma, pasirinkimas labai tiesiogiai priklausys nuo to, kokie yra jūsų konkretūs keliami reikalavimai. Kiekvienas vartotojas yra labai skirtingas, todėl natūralu, jog ir pasirenkamos el. parduotuvės gali skirtis.

Tuo tarpu, kai jūs pasirinksite vieną ar kitą el. parduotuvę, pvz., tokią kaip Kolje.lt, turėtumėte peržiūrėti joje siūlomą juvelyrinių dirbinių asortimentą. Kaip jau turbūt supratote, prieš jūsų akis atsivers labai didelė skirtingų papuošalų pasiūla, o tai reiškia, kad jūs turėtumėte atidžiai palyginti tai, kas yra siūloma jūsų pasirinktoje el. parduotuvėje. Tam, kad visą tai padaryti jums būtų lengviau, visuomet galite sau į pagalbą pasitelkti ir el. parduotuvėje veikiančią prekių filtravimo sistemą. Ji veikia labai panašiai kaip ir paieškos sistema, tiesiog jūs joje nustatote konkrečius jums aktualius kriterijus, pagal kuriuos norėtumėte išsirinkti vienokius ar kitokius juvelyrinius dirbinius. Pavyzdžiui, galbūt jūs žinote už kokią kainą norėtumėte įsigyti tam tikrą papuošalą? Jei taip, tuomet prekių filtravimo sistemoje galite nurodyti konkrečią kainą ir sistema jums pateiks būtent tokius papuošalus, kurie yra siūlomi už jums aktualią kainą.

Žinoma, jei jūs naudositės el. parduotuvėmis, prie kiekvieno papuošalo galėsite matyti ir labai daug naudingos jį apibūdinančios informacijos. Tai reiškia, kad jums nebereikės sau kelti daugybės įvairių klausimų. Vietoje to, visi atsakymai bus pateikti tiesiai prieš jūsų akis. Tiesą sakant, tokia informacija yra labai naudinga, jei norite, kad pasirinkimo procesas būtų sklandesnis ir jūs galiausiai galėtumėte pasirinkti būtent tokius juvelyrinius dirbinius, kurie tobulai atitinka visus jūsų išskirtinius lūkesčius. Taip pat labai dažnai šiuolaikinėse el. parduotuvėse būna pateikiama ir daugiau naudingų patarimų, kurie leidžia neprašauti pro šalį ir pasirinkti tokius papuošalus, kurie optimaliausiai tiktų jūsų individualiam stiliui.

Kai yra kalbama apie šiuolaikines el. parduotuves ir juvelyrinių dirbinių pasirinkimą internetu, neturėtų būti pamirštos ir palankios papuošalų kainos. Jei jūs bent kartą lankėtės fizinėje juvelyrinių dirbinių parduotuvėje, apsilankę savo pasirinktoje el. parduotuvėje labai greitai pastebėsite, kad kainos skiriasi. Internete didelė dalis pirkėjų turi kur kas puikesnes galimybes sutaupyti daugiau lėšų nei apsiperkant fizinėse parduotuvėse. Todėl jei jūsų nežavi mintis susidurti su didelėmis išlaidomis perkant naujus juvelyrinius dirbinius, dabar būtų pats metas pagalvoti apie galimybę pasinaudoti internetu. Tuo tarpu, jei nežinote nei vienos el. parduotuvės, kurioje yra siūlomi juvelyriniai dirbiniai, tiesiog pasinaudokite internetine paieškos sistema.

Categories: Grožis

Tags: ,

11 daugeliui negirdėtų faktų apie vestuvinius žiedus ir deimantus

No Comments

Vestuviniai žiedai būna pačių įvairiausių modelių, tačiau pastaruoju metu labai sparčiai populiarėja vestuviniai žiedai su deimantais, kurie yra ne tik labai spindintys ir gražūs, tačiau taip pat ir labai vertingi! Taigi, skubame supažindinti jus su keliais įdomiais faktais tiek apie vestuvinius žiedus, tiek ir apie juose inkrustuojamus deimantus.

 • Deimantai jau nebėra pačios kiečiausios medžiagos Žemėje (nors jie vis dar kiečiausi brangakmeniai). 2009 m. buvo paskelbta keletas naujų atradimų – 18 % kietesnis wurtzite boron nitride ir 58 % kietesnis mineralas lonsdaleite.
 • Ką reiškia žodis „deimantas“? Šis žodis kilo iš graikiško žodžio „adamant“, kuris reiškia „nesunaikinamas“. Ir iš tiesų, deimantai yra patys kiečiausi brangakmeniai, tačiau neturėtumėte suprasti klaidingai – tai tikrai nereiškia, kad jie nėra nesunaikinami. Jei plaktuku trenktumėte per deimantą, jis akimirksniu sudužtų!
 • Deimantams susiformuoti prireikia apytiksliai milijardo metų. Jie susiformuoja labai giliai Žemės plutoje – bent 145 km gylyje. Tuo tarpu sintetiniai deimantai yra kur kas „jaunesni“. Mokslininkai šiandien gali 2,5 karatų deimantą užauginti vos per keturias dienas. O jų cheminė sudėtis būna visiškai tokia pati, kaip ir susiformavusių natūraliomis sąlygomis.
 • Deimantų fotografavimas yra labai sudėtingas ir didelės patirties reikalaujantis darbas, tačiau net ir būnant tikru šios srities profesionalu tiesiog nėra galimybės nuotraukoje perteikti tikrąjį deimanto grožį. Nuotraukose jie niekuomet neatrodo tokie spindintys ir nepakartojami kaip realiame gyvenime. Todėl jei jums patiko nuotraukose matytas vestuvinis žiedas su deimantu, galite būti tikri, kad realybėje jis jums patiks dar labiau.
 • Vokietijoje, Rusijoje, Indijoje ir Lietuvoje vestuvinis žiedas yra mūvimas ant dešinės rankos bevardžio piršto, tačiau didžiojoje pasaulio dalyje jis yra mūvimas ant kairės rankos bevardžio piršto, kuriame nuo seno buvo manoma, jog teka „meilės vena“, susijungianti tiesiai su širdimi. Žinoma, tai yra tik gražus ir romantiškas mitas – tokia vena neegzistuoja.
 • Nors geltonasis ir baltasis auksas bei platina vis dar yra labai populiarūs taurieji metalai, pastaruoju metu pastebima, kad paladis tampa ypatingai populiarus sužadėtuvių ir vestuvinių žiedų gamyboje. Tai yra retas taurusis metalas, kuris atrodo taip pat prabangiai, tačiau yra šiek tiek pigesnis.
 • Moderniuose sužadėtuvių žieduose inkrustuojami deimantai vidutiniškai sveria netgi mažiau nei 0,37 karato, todėl nereikėtų manyti, kad nusprendus pirkti sužadėtuvių ar vestuvinį žiedą su deimantu jums teks gerokai paploninti savo piniginę. Kita vertus, jei jūs turite atliekamus 2,12 mln. EUR, galite savo antrajai pusei nupirkti vieną iš pačių brangiausių sužadėtuvių žiedų Žemėje, kurį parduoda „De Beers“ kompanija. Tai yra įspūdingo grožio net 9 karatų brangakmenis, inkrustuotas iš platinos pagamintame žiede.
 • Pats didžiausias kada nors rastas deimantas buvo pavadintas „Kulinanu“. Šis daugiau nei 3107 karatų deimantas buvo iškastas Pietų Afrikoje 1905 m.
 • Žmonės deimantus brangino ir vertino tūkstančius metų. Šie įspūdingo grožio ir spindesio brangakmeniai pirmą kartą buvo pradėti naudoti Indijoje apytiksliai 800 m. pr. Kr. Tuo tarpu sužadėtuvių ir vestuviniuose žieduose deimantai pradėti inkrustuoti XV a.
 • Deimanto karatas skiriasi nuo aukso karato. Aukso atveju karatas nurodo aukso grynumą, kai tuo tarpu deimanto karatas nurodo jo svorį. Vieno karato deimantas sveria 200 miligramų.
 • Statistika rodo, kad perkant žiedus su deimantais internetu, vartotojai gali sutaupyti net iki 25 %, lyginant su fizinėmis juvelyrinių prekių parduotuvėmis. Taigi, naudojimasis internetinėmis parduotuvėmis taupo ne tik laiką, tačiau ir pinigus.

DAUGIAU INFORMACIJOS: Vestuviniai žiedai Vilniuje ir Kaune

Papuošalai internetu – puikus būdas greitai ir nebrangiai atsinaujinti

No Comments

Vienas patogiausių būdų įsigyti kokybiškų ir išskirtinių aksesuarų sau ar kitiem – papuošalai internetu. Tik čia galime rasti platų pasirinkimo asortimentą. Taip lengva susivilioti naujais karoliais, sege ar papuošalu plaukams. Išskirtinio dizaino žiedai gali dabinti mūsų pirštus, apyrankės nerūpestingai apsivynioti aplink riešą, o kaklo papuošalai pagyvinti senai pabodusį drabužių komplektą. Visų tipų papuošalai – tai puiki galimybė išsiskirti, suvilioti ir jaustis savimi pasitikinčia ar pasitikinčiu.

Maloniai siūlome susipažinti su naujomis aksesuarų tendencijomis, skirtomis ūsuotiems, barzdotiems ar tiesiog norintiems atrodyti išskirtinai, vyrams. Papuošalai vyrams tinka daugeliu progų. Galite užsisakyti išskirtinį žiedą, apyrankę ar kaklo papuošalą. Vienetiniai rankų darbo papuošalai išsiskiria kruopštumu ir originalumu. Susipažinkite, kad siūlo juvelyrai, gaminantys savo rankomis unikalius papuošalus tiek vyrams, tiek moterims.

Žinoma, moterys nuo seno įpratę puoštis kiekvieną dieną, todėl papuošalai moterims yra „silpnoji” jų yda. Reta kuri eidama gatve neatkreipia dėmesio į vitrinoje kabančius vėrinius, auskarus ar išdėliotus žiedus. O ir išsirinkti iš gausybės pasiūloje esančių aksesuarų nėra lengva. Įsigyti papuošalai internetu turi įtakos savijautai ir net gali įtakoti sveikatą. Labai svarbu išsirinkti tokį papuošalą, kuris atitinka Jūsų mėgiamą medžiagą, spalvą ir derėtų prie aprangos. Renkantis papuošalą galite pasidomėti, koks tinka pagal zodiako ženklą, gimimo metus ar dieną, sezoną bei madų tendencijas. Aišku, jei tai Jūsų savijautos neįtakoja, galite rinktis tai, kas Jums yra tiesiog gražu. Ypač didelę auditorijos dalį žavi unikalūs rankų darbo papuošalai. Su jais kiekvienas gali jaustis ypatingas, pakylėtas. Toks meistro su meile darytas kūrinys yra kokybiškas ir išskirtinis.

Vasarą, šviečiant saulei, norime puoštis ryškesniais papuošalais, todėl galime masyvesniais žiedais dabinti rankų ar kojų pirštus, nes nereikia nešioti pirštinių ir slėpti meno kūrinių. Dėvime atviresnius drabužius, todėl galime sau leisti rinktis išskirtinį kaklo papuošalą arba dėvint lengvą suknelė su petnešėlėmis rankas „pagražinti” apyrankėmis. Tuo tarpu šaltuoju metų laiku taip pat neturėtume vengti aksesuarų. Moterys ypač mėgsta seges, kurias galima įsisegti į švarko atlapą ar šaliką. Papuošalai internetu – tai greitas būdas atnaujinti savo papuošalų dėžutę norimu aksesuaru.