Žyma: piniginės

Moterys gali rinktis iš didesnio piniginių asortimento

No Comments
moteriska pinigine

moteriska pinigineAr bankinio atsiskaitymo kortelėms, kurias labai patogu laikyti specialiuose dėkluose, sparčiai išstumiant grynuosius, moteriškos bei vyriškos piniginės taps atgyvena, kuria ateinančios kartos grožėsis tik muziejuje? Tikrai ne. Moteriškos piniginės, kaip ir vyriškos, atlieka ne tik estetinę funkciją, bet ir tarnauja kaip svarbi įvaizdžio detalė. Apžvelkime, kokios tendencijos vyrauja abiejų lyčių piniginių „garderobe“?

Kalbant apie garderobą, moterys ir šiuo atveju yra labiau apdovanotos. Jei vyrai įprastai turi vieną piniginę, tai moteriškos piniginės dailiosios lyties atstovių gyvenime dažnai yra net kelios. Tačiau, kaip dažniausiai būna, vis tiek nėra ką „apsirengti“…Vienos moteriškos piniginės „trinamos“ kasdieniams apsipirkimams, kitos skirtos iškilmingesnėms progoms. Aišku, reikia dar ir, pavyzdžiui, einant į klubą, talpesnių, į kurias tilptų ne tik asmens dokumentas, pinigai, bet ir kelios kosmetikos priemonės. Daug moterų propaguoja ir aktyvų gyvenimo būdą, tad dėmesio sulaukia ir ne itin išvaizdžios, tačiau patvarios moteriškos piniginės. Priklausomai nuo piniginės paskirties, skirsis ir pastarosios dizainas bei medžiagos, iš kurios ši bus pagaminta. Aišku, svarbų vaidmenį renkantis pinigines atlieka ir asmeninis skonis, tad tai, kas vienai moteriai atrodo itin puošnu, kita renkasi kasdienai.

Vyriškos piniginės dažniausiai gaminamos iš odos, tačiau, turint kitokių pageidavimų (pavyzdžiui, itin didelio atsparumo) ir skyrus laiko paieškoms, galima rasti ir alternatyvių variantų. Vyriškos piniginės gali skirtis ne tik dizainu, bet ir nešiojimu būdu. Kai kurios skirtos laikyti ne, kaip įprasta, kišenėje ar rankinėje, bet gali būti tvirtinamos ir prie diržo. Toks variantas yra itin tinkamas leidžiant laiką gamtoje ir norint, jog svarbiausias turtas išliktų saugus.

Moteriškos bei vyriškos piniginės – anaiptol ne deficitinė prekė. Šias galima įsigyti tiek tradicinėse prekybos vietose, tiek ir internetu. Platus asortimentas, viena vertus, leidžia išpildyti turimus poreikius, tačiau, kita vertus gali nemenkai apsukti galvą ir priversti šio aksesuaro paieškoms skirti daugiau laiko nei tikėtasi. Svarbiausia, kaip ir renkantis bet kokį daiktą, žinoti, ko nori bei kokią sumą tam pirkiniui gali išleisti.

 

 

 

 

Dar kartą apie vyriškas pinigines

No Comments
piniginės

piniginės

Vyriškos piniginės – šiuolaikinių verslininkų ir lyderių atpažinimo ženklas. Tikrai. Būtent pats principas, kaip elgiatės su pinigai pasako apie jus labai daug. Ar esate švaistūniškas kaip jaunas šeichas, ar taupus, kaip IKEA įkūrėjas – viską pasako piniginė.

Didelė piniginė – didelė netvarka

Jei esi verslininkas, visi iš tavęs tikisi tvarkos ir sistemos. Visi daiktai turi būti padėti efektyviai ir praktiškai. Pinigų išsiėmimas iš piniginės nėra impozantiškas šou, nors kartais kai kurie tokį yra linkę pademonstruoti. Dėl to vyriškos piniginės turi būti nedidelės. Jose telpa tik tiek, kiek reikia, o ne „bet kuriam gyvenimo atvejui“. Jūs kontroliuojate savo gyvenimą ir numatote VISUS atvejus…

Kokybiška piniginė tarnauja ilgiau…

Verslininkas puikiai žino, kodėl ilgaamžis=efektyvus. Ilgai tarnaujantys daiktai reikalauja mažai investicijų. Jų nereikia keisti kas metai ar dveji, reiškia kas metus sutaupote po 30-50 eurų. Tie pinigai gali būti investuojami į kitus svarbius dalykus (kam 1 tarptautinės korporacijos akcija, o kam kokybiškas laikas su šeima…). Kokybišką piniginę tinkamai prižiūrint, ji tarnaus 5 ir daugiau metų (apie teisingą odinės piniginės priežiūrą pasiskaityti galima internete). Kiek kainuoja nekokybiška piniginė? 10-15 eurų kainuojančios piniginės dažniausiai yra ne odinės, todėl plyšta dažniau. Jas reikia keisti kas 1-2 metai, todėl nesuku paskaičiuoti, kiek pinigų prarandama…

Prekės ženklas – svarbu

Verslininkai labai mėgsta Pierre Cardin pinigines. Kodėl? Pierre Cardin piniginės – modernios klasikos atspindys. Jos pagrindinė žinutė yra kokybė, stilius, patikimumas. Kartais norisi įsigyti piniginę be jokių prekės ženklų, tačiau tai liudys tik vieną – nesidomėjimą šiuolaikine mada ir stiliumi. Verslininkas turi būti šiuolaikiškas, tačiau visada vertinti klasikinius dalykus, nes būtent jie simbolizuoja estetiką. Gražu tai, kas gražu buvo pastaruosius 50 ar 100 metų. Dėl to rimtas prekės ženklas ir yra svarbu. Tiesa, Adidas irgi gamina pinigines, tačiau jau kitai auditorijai…

Klasikinės spalvos

Klasikinės piniginių spalvos yra ruda ir juoda. Istoriškai taip susiklostė, kad piniginės buvo segamos prie diržo, o jis buvo gaminamas iš karvės odos. Diržas buvo rudas, tad natūralu, kad piniginės gaminamos iš tokios pačios spalvos odos, kad nekristų prašalaičiams į akis. Laikai buvo pavojingi, todėl savo turtus demonstruoti buvo tiesiog pavojinga gyvybei. Juoda spalva yra vėlesnės mados ženklas, kai juodi rūbai tapo populiarūs (tai nėra natūrali audinio spalva, todėl juoda oda buvo ir brangesnė ir ne tokia praktiška).

Klasikinės spalvos liko ir iki šiol. Jos, tiesa, papildomos baltos odos intarpais, tačiau tai retenybė. Dabar piniginės nebederinamos prie diržų.

Verslininkas piniginę ištraukia gana retai – dažniausiai verslo pietų metu. Beje, laikyti pinigines anty stalo – nelabai geras tonas. Taip norima parodyti, kad aš čia turtingiausias, mano piniginė storiausia, jūs visi nuo manęs priklausote finansiškai. Dėl to galite pastebėti kelias pinigines, padėtas ant stalo pietų metu. Nė vienas iš sėdinčių prie stalo nenori nusileisti ir leistis sumenkinamas. Tai turtingų žmonių žaidimai. Protingi tokių jau seniai nebežaidžia…

 

Categories: Verslas

Tags: ,

Piniginės internetu – praktiškų žmonių pasirinkimas

piniginės

piniginėsNe taip retai yra ieškoma būdų, kaip būtų galima greičiau apsipirkti, ir čia tikrai visais atvejais puikiu pasirinkimu gali būti internetinės parduotuvės. Jei jus domina piniginės, tikrai didelį jų pasirinkimą galėsite rasti internetinėse parduotuvėse, tad galėsite nuspręsti, kokią piniginę vertėtų įsigyti. Įvairių modelių pasirinkimas visada gali padėti atrasti pačius palankiausius pasirinkimus, taigi, galėsite pasirinkti pačią tinkamiausią.

Palankios piniginių kainos

Internetu parduodamos piniginės gana dažnais atvejais kainuoja pigiau nei kitose pardavimo vietose, tad tai visada gali padėti sutaupyti pinigų. Nesugaišdami daug laiko galėsite palyginti, kokias kainas yra nustatę skirtingi pardavėjai, ir tai leis jums atrasti prekes pačiomis geriausiomis kainomis. Paprastai internetinėse parduotuvėse galima labai greitai atrasti iš tiesų palankių pasiūlymų įsigyti prekių pigiau, tad visada verta pasvarstyti apie būtent tokią pasirinkimo galimybę.

Platus prekių pasirinkimas

Įvairiose internetinėse parduotuvėse, kuriose galima įsigyti piniginių, taip pat gali būti siūlomos ir kitos prekės, pavyzdžiui, kosmetinės, vizitinių kortelių dėklai, pirkinių maišeliai, ir t.t. Tikrai visais atvejais bus galima atrasti tokius pasirinkimus, kurie iš tiesų puikiai pateisintų jūsų lūkesčius, ir netrukus galėsite pateikti savo užsakymą. Palanku yra ir tai, kad internetinėse parduotuvėse siūlomos prekės yra skirstomos į įvairias kategorijas, kas leidžia dar paprasčiau apsispręsti.

Gaukite prekes į namus

Internetu užsakytos piniginės gali būti pristatomos tiesiai jums į namus, tad  tai užtikrina dar greitesnį ir patogesnį apsipirkimą. Įsitikinsite, kad nesugaišdami daug laiko galite įsigyti tam tikrų dominančių prekių, o tuo atveju, jei pasirinksite prekių pristatymą į namus, galite būti garantuoti, kad ilgai laukti nereikės, kol prekės bus pristatytos. Dažniausiai prekių pristatymas trunka iki kelių darbo dienų, išskyrus tuos atvejus, jei yra pasirenkamos užsienio šalių internetinės parduotuvės.

Taigi, jei norite prekių įsigyti pigiau, internetinės parduotuvės gali būti puikiu pasirinkimu. Čia parduodamos piniginės paprastai kainuoja pigiau nei fizinėse pardavimo vietose, ir iš gausybės įvairių prekių tikrai atrasite labiausiai patinkančias, kurias užsisakyti bus galima vos per kelias akimirkas. Tuomet beliks palaukti, kada užsakymas bus patvirtintas, ir prekės bus išsiųstos jūsų nurodytu adresu.