Žyma: plastikiniai langai

Keturios natūralios valymo priemonės Jūsų švytintiems langams

plastikiniai langai vilnius

plastikiniai langai vilniusLangus valyti reikia reguliariai ir tik su natūraliomis priemonėmis. Kodėl natūraliomis? Todėl, kad oru sklindanti ir su Jūsų oda sąlytį turintys cheminiai produktai kenkia mums ir mūsų namiškiams. Tačiau kiekvienoje virtuvėje yra keturi, beveik stebuklingai paprasti produktai, idealiai tinkantys langų valymui.

Soda

Soda yra universalus valiklis, kuris puikiai pašalina riebalų dėmes. Todėl ja išvalyti plastikiniai langai vilnius yra idealiai švytintys. Vis miniu sostinę, nes čia daugiabučių gyventojai susiduria su didžiausia Lietuvoje užterštumo problema, nors tos pačios taisyklės galioja ir kitų miestų gyventojams. Taigi plastikiniai langai vilnius greitai užsiteršia dėl oro, dulkių, o virtuvėje plastikiniai langai vilnius dar apsitaško ir riebalais. Be to juk soda tūno beveik kiekvienos virtuvės spintelės kamputyje. Du valgomieji šaukštai sodos, ištirpinti vėsiame vandenyje, daro stebuklus.

Actas

Actas dar vienas tradiciniu laikomas valiklis. Juo nuvalomi plastikiniai langai pigiau ir nei kiek neprasčiau už brangius cheminius valiklius. Trys valgomieji šaukštai acto ištirpinto vandenyje ir plastikiniai langai vilnius blizga lyg nauji.

Citrina

Citrinos rūgštis puikiai tinka įsisenėjusioms dėmėms išvalyti. Ja net ir nauji plastikiniai langai akcija turėtų būti išvalyti iškart juos įmontavus. Citrina turėtų būti užlašinama ant sodos ir sumaišoma su vandeniu. Tokiu tirpalu išvalyti plastikiniai langai naudoti atrodo lyg nauji. Kitas receptas – keli lašai citrinos rūgšties pusėje litro vandens.

Muilas

Patyrusi šeimininkė žino, kad druska ir muilas gelbėja kuomet reikia išvalyti langų rėmus ir palanges. Taip pat jeigu plastikiniai langai ispardavimas pirkti rasoja, vanduo su muilu gali padėti susidoroti su šia bėda. Ištirpinkite žiupsnelį druskos muiluotame vandenyje ir plastikiniai langai kaune ar plastikiniai langai vilnius akcija bus išvalyti greitai ir paprastai.

Šeimininkės sako plastikiniai langai skelbiu portale, kad likusias vandens dėmes lengviausiai išvalyti muiluotu vandeniu ir minkštu skudurėliu. Taip pat patariama nepamiršti, kad garantinis, kuris buvo įrašytas į plastikiniai langai skaiciuokle eilutes, negalioja subraižytiems stiklų paviršiams. Todėl valant langus vertėtų atsisakyti aštrių įrankių ar seniau taip dažnai naudotų senų laikraščių, žurnalų.

Kodėl plastikiniai langai tokie populiarūs

plastikiniai langai

plastikiniai langaiPlastikiniai langai gaminami iš polivinilchlorido, kuris buvo sukurtas dar 1835 m. Pirmieji plastikiniai langai pradėti gaminti JAV, o neužilgo jie paplito ir Europoje.

Plastikinių langų savybės priklauso nuo įvairių faktorių: nuo lango profilio, stiklo paketo, taip pat nuo lango apkaustų. Rinkdamiesi plastikinius langus, būtinai atkreipkite dėmesį į lango profilio plotį bei oro kamerų kiekį. Geresnė šilumos ir garso izoliacija bus tada, kai lange daugiau kamerų, o jo profilis platesnis. O štai langų apkaustai saugos nuo įsilaužimų ar nelaimingų atsitikimų.

Plastikiniai langai gali būti gaminami įvairiausių spalvų, skirtingos spalvos gali būti parenkamos netgi vidinėje ir išorinėje lango dalyje. Tad plastikinių langų rėmų spalvą lengvai priderinsite prie bendro namų interjero ir stilistikos. Ir dar atkreipkite dėmesį, kad stiklo spalvą nebūtina rinktis įprastinę – skaidrią, stiklas gali būti pilkšvas, rusvas ar dar kokio nors kito atspalvio.

Kadangi, kokybiški plastikiniai langai yra ypač sandarūs, tad statant tokius langus, būtina iš karto apgalvoti patalpų vėdinimo sistemą. Plastikiniai langai gali būti montuojami kartu su vertikaliomis arba horizontaliomis orlaidėmis. Vertikalios orlaidės yra ypač saugios, tad jas galite palikti pravertas netgi tada, kai jūsų nėra namuose. Pro jas į vidų nepateks nei lietus nei įvairūs vabzdžiai. Horizontalios orlaidės taip pat apsaugo nuo vėjo ir vabzdžių, jų veikimo principas pagrįstas oro nukreipimu.

Plastikiniai langai puikiai saugo nuo triukšmo ir išlaiko patalpų šilumą, nes yra stabilūs ir sandarūs. Jiems nekenkia joks lietus ar šalčiai. Plastikiniai langai yra ilgaamžiai – kokybiški plastikiniai langai eksploatuojami ilgiau nei 10 metų. Jų priežiūra paprasta ir lengva, jie gali būti gaminami įvairiausių formų ir spalvų, tad lengvai priderinami pagal bendrą būsto dizainą.  Be to, plastikinius langus lengva valyti, jų nereikia dažyti. UAB „Tiks langai” specialistai pataria tokių langų rėmus valyti jums įprastomis valymo priemonėmis, o vieną kartą per metus sutepti langų apkaustus. Taigi, plastikiniai langai pasižymi visomis svarbiausiomis savybėmis, tačiau jų kaina paprastai būna mažesnė, lyginant su mediniais arba aliuminiais langais. Jeigu plastikiniai langai kokybiškai pagaminti, sumontuoti ir eksploatuojami, jie tarnaus tikrai ilgai ir nekels jums jokių papildomų rūpesčių.

 

 

 

Categories: Namai

Tags: