Žyma: pramogos

Renginių organizavimas: nuo ko pradėti?

No Comments

renginiai-versluiJums reikia suruošti šventę svarbiai šeimos progai paminėti? O gal artėja įsimintinos sukaktuvės ar gimtadienis? Galvojate, kad renginių vedėjai kainuoja milžiniškus pinigus ir nusprendėte, kad renginių organizavimas gali būti puikiu iššūkiu Jums? Jūs galite būti visiškai teisus. Šventę savo artimiesiems ir draugams galite sukurti ir patys, jei renginių vedimas Jums ne svetimas, o dar turite ir laiko planavimo įgūdžių.

Vieta ir aplinkos puošimas

Patys svarbiausi dalykai, apie kuriuos turite pagalvoti organizuodami savo šventę yra vieta ir papuošimai. Jei ketinate šventę rengti namuose, teks apgalvoti, kur susodinti visus svečius, paskirstyti erdves bendravimui, poilsiui ir pan. Renginių organizavimas visada prasideda nuo renginio vietos. Žinoma, taip pat savo šventę galite surengti ir kokioje nuomojamoje salėje, pirtyje ar restorane. Vieta dažniausiai priklauso nuo progos ir svečių skaičiaus. Jei šventė nedidelė, užteks ir namų erdvės, o jei svečių daugiau – patartina nuomotis patalpas.

Kai jau išsirinksite vietą, labai svarbu ją papuošti ir paruošti šventei. Papuošimas turi būti susijęs su šventės tematika. Jei švenčiamas gimtadienis, puikiai tinka įvairiaspalviai papuošimai, gimtuvininko nuotraukų siena ir pan., jei švenčiamos vestuvės ar krikštynos, priimta, kad patalpos būtų puošiamos baltais aksesuarais. Teminiai vakarėliai yra geriausia proga originaliai ir šauniai papuošti aplinką. Retro vakarėliui ant sienų galite pakabinti daug blizgančių apskritimų, panaudoti dekoracijas: įvairias žvakides, staliukus. Taip pat patartina, kad stalo dekoracijos derėtų su visu papuošimu.

Renginio vedimas ir svečių užimtumas

Kitas svarbus dalykas – šventės scenarijus. Jei ketinate pats būti renginių vedėjas, Jums reikės ne tik pasidomėti šventės tematika, tačiau ir pasirūpinti, kad kiekvienas svečias būtų maloniai užimtas pobūvio metu. Tam dažniausiai prigalvojama įvairiausių žaidimų. Šie taip pat turi būti apgalvoti. Jei svečiai nepažįstami, ar menkai pažįsta vienas kitą, tinka susipažinimo, komandiniai žaidimai. Jei susirinko artimesnių draugų kompanija, galima žaisti kiek linksmesnius, asmeniškesnius žaidimus su klausimais ir pan. Prieš renkantis tokias pramogas, dera apgalvoti, kokie svečiai susirinks. Žaidimai neturi žmonių versti jaustis nepatogiai, jie turi atpalaiduoti, prajuokinti, maloniai užimti svečius.

Jei manote, kad renginių organizavimas Jums įveikiama užduotis, pasikliaukite savo fantazija, ir surengsite šaunią šventę savo draugams. Svarbiausia – renginių vizija ir visos šventės planas. Reikia žinoti visą vakarėlio eigą, kad galėtumėte valdyti padėtį ir nepasimesti neplanuotose situacijose.

Renginių organizatoriai – „pirmoji pagalba“ artėjant įsimintinam įvykiui įmonėje

2 Comments
renginiai įmonėms

Artėja gimimo diena, sukaktuvės, metinės ar sezono uždarymo šventė ir kaip visuomet, dar be viso to laukia kalnas darbų ir neįgyvendintų planų? Scenarijus pažįstamas daugeliui. Tokioje situacijoje labai praverčia renginių organizatoriai. Tai – profesionalių žmonių komanda, kuriai nėra neįgyvendinamo projekto ar šventės scenarijaus. Sunki darbų kasdienybė jiems įprasta. Todėl kad ir kokią utopinę idėja savo šventei turite, ji tikrai gali virsti realybe.

Renginių organizavimas –  tai misija, kuria užsiima vis didesnis įmonių ratas. Kadangi yra rinkos poreikis, reikia jį įgyvendinti. Paprasta kaip du kart du. Įmonės metiniame kalendoriuje yra tikrai ne viena svarbi data, kuri privalo būti atitinkamai pažymėta kolektyve ar didesniame rate, įtraukiant darbuotojų šeimas bei klientus. Tai svarbus ir atsakingas momentas ir šiam darbui atlikti reikalingi darbuotojai. Žinoma, jei darbovietėje yra tai išmanančių žmonių, dažniausiai jie imasi iniciatyvos, tačiau taip gali nukentėti jų darbo kokybė bei atsispindėti rezultatuose. Suorganizuoti tam tikrą renginį tikrai reikia daug laiko, pastangų bei patirties. Įmonė renginiukalve.lt tai tikrai išmano ir savo nuveiktų darbų sąraše turi ne vieną profesionalų renginį, kuriuo gali pasididžiuoti ir išsiskirti iš konkurentų.

Renginių organizatoriai mielai priima visas klientų pasiūlytas idėjas ir mintis. Tuomet kartu vyksta derybos, programos derinimas, dėliojamas scenarijus. Patys netikėčiausi sprendimai ir sugalvotos idėjos laikui bėgant virsta rezultatais. Renginiai įmonėms gali būti ne tik pramoginiai, bet taip pat renginių organizatoriai stengiasi padėti įgyvendinti komandos formavimo bei mokymo renginius, kurių metu stiprinami kolektyvo ryšiai, tobulinamas tarpusavio bendravimas, ryšys. Renginių metu darbuotojai geriau vieni kitus pažįsta, susidraugauja.

Kūrybiškumas – neatsiejama renginių organizatorių savybė. Juk kiekvienas renginys, šventė ar mokymai turi būti saviti ir būtinai įdomūs, „įtraukiantys” kolektyvą. Tik profesionali ir patirties turinti komanda tai gali suorganizuoti. Tad kad ir koks įmonės artimiausias renginys nusimato: gimtadienis, tradicinė šventė, norite teminio vakarėlio ar apdovanojimų ceremonijos – kreipkitės į renginių organizatorių kompaniją, kurį be vargo padės surengti tokią šventę kolektyvui, kuri įstrigs atmintin ilgam ir bus aptarinėjama iki kito ne ką prastesnio renginio.