Žyma: spintos

Kaip sieninės spintos saugo mūsų privatumą?

sieninės spintos

sieninės spintosMūsų namai – mūsų tvirtovė. Lyg ir teisingas teiginys. Tačiau negalime atsiskirti nuo viso pasaulio. Turbūt to nė nenorime. Visgi kartais būna situacijų, kai praverstų slėptuvė. Net ne mums patiems, o mūsų daiktams. Ir štai taip mąstant atsiskleidžia, jog privatumą saugo sieninės spintos.

Priklausomai nuo turimų patalpų dydžio, sieninę spintą galima įsirengti nedidelę, vidutinę ar net milžinišką. Sprendimui įtakos turės ir norimų sutalpinti daiktų kiekis. Svarbos įgaus ir paskirtis. Pavyzdžiui, tokioje spintoje galite laikyti tik drabužius, tačiau kitiems daiktams vietos irgi atsirastų. Tačiau, kaip užsiminta, pakalbėsime apie privatumą.

Paprastai į svetimas spintas nelandžiojama. Jei nupirkote draugui ar draugei dovaną ir nenorite, kad ją pamatytų prieš laiką, sieninė spinta gali tapti puikia slėptuve. Jei minėtas asmuo užsuks į svečius, vargu ar jis (ji) brausis už durų, kurios turėtų saugoti jūsų rūbus. Visgi mes nežinome, kokie būna ryšiai tarp draugų. Galbūt kai kas ir nesutriktų eiti svetimon spinton, ypač pasigėrėti vienu kitu drabužiu ar ką nors pasimatuoti. Tačiau, logiškai mąstant, progos laukiančiai dovanai tai puiki vieta.

Sieninės spintos saugo ne tik daiktus nuo pašalinių akių, bet ir mus pačius. Jei užuolaidos išskalbtos ir reikia persirengti, o už lango yra smalsuolių, sieninė spinta tampa puikia persirengimo kabina ir prieglobsčiu nuo svetimų žvilgsnių. Nereikia galvoti, į kurį kambario kampą bėgti, kad kam nors nesuteiktumėte erotinio filmo ištraukos.

Sprendimas persirengti sieninėje spintoje praverčia ir tuomet, kai namuose yra svečių. Jei spinta miniatiūrinė, nebus patogu, tačiau daug tokių baldų yra kaip atskiros patalpos, kur galima nevaržomai judėti.

Turėti didelę sieninę spintą itin pravartu būsimai nuotakai. Kaip žinome, gyvuoja prietaras, neva negalima iki vestuvių pamatyti jaunosios su šventės suknele. Jei puošnaus rūbo nesinori grūsti į tradicinę spintą, o jaunikis namuose dažnai apsilanko, ką gi daryti? Viskas išsisprendžia, kai už durų – kone atskiras kambarys. Suknelei atrandama daug laisvos erdvės ir nereikia baimintis prietaro išbandymo savo kailiu.

Sieninė spinta gali būti skirta ne tik rūbams ar dovanoms. Joje taip pat patogu laikyti daiktus, kurie būdami kambaryje jį apkrautų. Omenyje turime tokius reikalingus prietaisus kaip dulkių siurblys bei palyginti nedidelius, bet vietą lentynoje ar kitur visgi užimančius kompaktinius diskus. Kokio gėrio prikaupta kiekvienuose namuose, nesiimsime aiškintis. Tačiau sieninės spintos reikšmė atsiskleidžia ir šiuo požiūriu.

Panašu, kad visai neprastas sumanymas ta sieninė spinta. Tai tikras mūsų privatumo sargybinis, leidžiantis pajusti, ką reiškia būti savų namų valdovais. Dydis ir visa kita priklauso nuo konkrečių poreikių bei kambario dydžio, tačiau įrengus tokią spintą džiaugiamasi jos teikiamais privalumais.

Kodėl spintos stumdomomis durimis – geresnis pasirinkimas?

spintos stumdomomis durimis

spintos stumdomomis durimisĮsirengti namus pagal savo poreikius ir pomėgius norime kiekvienas. Deja, ne visada kvadratūra leidžia įgyvendinti šį norą. Tokiu atveju reikėtų sumažinti baldų skaičių, tačiau juk lova, spinta ir stalas minimaliai reikalingi daiktai, be kurių neįmanoma įsivaizduoti savo kasdienybės. Spintos stumdomomis durimis – alternatyva, kuria pasinaudoja vis daugiau tautiečių, kurie kuriasi gana mažos kvadratūros butuose. Tiesa, verta akcentuoti, kad yra ir daugiau pliusų, kurie lemia, kad vos atsiradusios šio pobūdžio spintos taip greitai išpopuliarėjo.

Vietos ekonomiškumas. Kaip paminėjome – pagrindinis pliusas, kurį dažniausiai pastebime tokio tipo balde yra tai, kad jis užima tikrai labai vietos. Spintos stumdomomis durimis dažniausiai nuo sienos atitraukiamos per 70 cm. Daugiau nei pusę metro erdvės paliekama kabinti drabužiams ir dėti daiktams. Taigi, jei patalpa, kurioje spinta yra reikalinga gana nedidelė – šis variantas labai geras pasirinkimas.

Estetika. Daugelis tvirtina, kad spintos stumdomomis durimis – akiai labai patrauklus variantas, kuriuo verta pasinaudoti. Dažniausiai galima rinktis iš labai daug įvairiausių dizainų pasirinkimų, tad kiekvienas asmuo ras tokį stilistinį sprendimą, kuris labiausiai patenkintų jo poreikius. Juolab, dažnai šio tipo spintos gaminamos pagal individualius užsakymus.

Funkcionalumas. Darinėti jas labai patogu. Tuo pačiu, jei norite, kad maži vaikai nekaišiotų savo nosytės kur nereikia – labai patogu uždėti spynelę iš krašto. Kita vertus – durys atsidaro taip nesunkiai, kad net ir vaikai arba labai seni žmonės lengvai pasinaudos baldu. Svarbiausia, negirdimas joks nemalonus garsas, darinėti nėra sunku.

Papildomos funkcijos. Spintos stumdomomis durimis labai dažnai yra puoštos veidrodžiu. Pastarasis dažniausiai būna per visą spintos dydį, taigi – labai ilgas, tad lengvai telpate visu ūgiu. Tai papildoma funkcija, kuri daugeliui prideda didelių pliusų.

Palyginus su paprastomis spintomis matyti, kad spintos stumdomomis durimis labai geras pasirinkimas. Susidėliojus pliusus ir minusus bus kur kas paprasčiau nuspręsti, ar tokio tipo baldas jums yra reikalingas. Svarbiausia, kad kainos aspektu tai kiek pigesnis variantas. Taigi, gauname pigumą, funkcionalumą ir estetiką viename. Rodos – variantas, kuriuo pasinaudoti tiesiog būtina.

Patarimai prieš įsigyjant biuro baldus

No Comments
biuro baldai

biuro baldaiĮrengti biurą gali atrodyti misija neįmanoma. Reikia gerai apgalvoti baldus ir įrangą, skirtus jūsų biuro erdvei. Tinkami biuro baldai ne tik sukuria malonią darbo atmosferą, bet ir padidina darbuotojų produktyvumą bei sukuria gerą pirmą įspūdį. Be abejonės, išsirinkti tinkamus biuro baldus yra svarbus darbas. Taigi, keletas patarimų, kurie padės jums rasti tinkamus baldus biurui.

Išstudijuokite biuro erdvę. Kokią erdvę užima jūsų biuras? Didesniame biure galima skirti daugiau vietos įvairiai įrangai ir dokumentų saugojimui. Tokiu atveju be stalų, galima įsigyti ir papildomų lentynų bei spintelių. Tuo tarpu mažesniame plote spintas ir lentynas reikės įkomponuoti į stalus, kad kiek įmanoma sumažinti baldų skaičių.

Nustatykite laiką baldų gamybai. Įrengiant biurą labai svarbu, kad nenukentėtų įprasta biuro dienotvarkė. Jei priimami nauji darbuotojai, jiems nauja darbo vieta reikalinga kuo greičiau. Baldų rinkinį naujai darbo vietai galima užsakyti įmonėje reikejovakar.lt, teikiančioje skubios biuro baldų gamybos paslaugą. Užsakę naujus ar papildomus baldus, jau po 1-3 dienų turėsite kokybiškus ir jūsų ofisui pritaikytus baldus: reikejovakar.lt baldus gamina iš ruošinių, kuriuos, taupydami jūsų laiką, operatyviai sumontuoja.

Apsvarstykite kokie ofiso baldai reikalingi. Koks jūsų biuro veiklos profilis? Ar daugiausiai laiko dirbama kompiuteriu, ar aptarnaujami klientai? O gal jūsų verslas paremtas dokumentų ruošimu ir tvarkymu? Kiekvieno biuro poreikiai yra unikalūs, todėl ir baldų deriniai yra individualūs. Kompanija reikejovakar.lt per 1-3 dienas pagamins individualios pritaikytus biuro stalus – su papildoma erdve kompiuteriui, standartinius stalus ar papildomomis stalčių dėžėmis stalams – ir kitus biuro baldus – spintas, lentynas.

Pasikonsultuokite su darbuotojais ir specialistais. Jei vis dar nežinote, kokie biuro baldai reikalingiausi, paklauskite savo darbuotojų. Nepamirškite, jie biure praleidžia visą dieną, tad žino, kas yra būtina. Jie jums pasakys, kokių baldų jiems labiausiai trūksta. Taip pat pasikonsultuokite su specialistais. Reikejovakar.lt ne tik greitai – per 1-3 dienas – pagamins baldus jūsų biurui, bet, remdamiesi darbo patirtimi, patars, kokie baldai biurui yra skubiausiai reikalingi.

Na, o jei įrengę biurą pastebėjote, jog trūksta stalo ar kitokių biuro baldų, reikejovakar.lt operatyviai pagamins papildomus baldus jūsų biurui ir jums nereikės laukti keleto savaičių, kol jie bus sumontuoti. Jau praėjus 1-3 dienoms po užsakymo turėsite kokybiškus, patvarius ir gražius biuro baldus.