Žyma: kreditas internetu

Kreditai dirbantiems užsienyje. Dėl kokių priežasčių taip retai suteikiami?

No Comments
paskolos

 

paskolosDirbate užsienyje, bet bandote skolintis iš lietuviškų paskolų bendrovių? Aišku, kad niekas nedraudžia bandyti, tačiau verta žinoti, kad kreditai dirbantiems užsienyje dažniausiai suteikiami labai retai, nes yra įprasta taikyti sąlygas visiems vienodai. Tos sąlygos dažniausiai yra priežastis, kodėl dirbančių užsienyje asmenų paraiškos yra atmetamos. Aišku, jos gali būti atmetamos ir dėl kitų priežasčių, kurios nesusijusios su darbo vieta. Kaip bebūtų, galvojantiems apie paskolos ėmimą internetu, naudinga būtų pasidomėti visu procesu. Palyginus ankstesnius laikus su dabartiniais, tas procesas yra šiek tiek pasikeitęs. Tad, ką reikia suprasti visiems, norintiems pasiskolinti pinigų internetu?

Kreditai dirbantiems užsienyje įprastai nesuteikiami dėl to, kad tokie asmenys išsiregistruoja iš Lietuvos, negauna pajamų arba tiesiog turi daug pradelstų skolų. Tai, kad dirbate kitoje šalyje, niekaip nesuteikia teisės gauti paskolą išimtine tvarka. Visiems galioja tos pačios taisyklės. Jeigu jūs nesate Lietuvos gyventojas, tuomet ir neturėtumėte kreiptis į lietuviškas bendroves. Jos paskolas siūlo tik mūsų šalies gyventojams. Visai nėra skirtumo, kad esate kilę iš Lietuvos ir mokate lietuvių kalbą. Kreditoriams labiausiai rūpi ar jūs sugebėsite ir ar norėsite grąžinti pasiskolintą sumą laiku.

Kreditingumo vertinimo metu nustatomas rizikos lygis. Ne paslaptis, kad vis dar nemažai paskolų bendrovių vangiai žiūri į tuos, kurie dirba kitoje šalyje. Jos baiminasi, kad tokie klientai tiesiog pasiskolins pinigus ir pagės į kitą šalį. Žinoma, išvykimas iš Lietuvos niekaip neapsaugos nuo skolų išieškojimo. Tai turėtų įsidėmėti kiekvienas asmuo. Dabar kai tik skolos užsienyje išieškomos žymiai lengviau, nes tiek mokesčių administratoriai, tiek antstoliai lengviau bendradarbiauja nuotoliniu būdu. Kaip bebūtų, jeigu norite pasiskolinti kažkokią pinigų sumą, atsakingumas bus būtinas, o jis matysis kredito istorijos ataskaitoje.

Tiesiog būtina suprasti, kad kreditai dirbantiems užsienyje neišduodami dėl elementarių priežasčių. Kartais tos priežastys yra tokios pačios, dėl kurių paskolų negauna ir patys lietuviai. Kredito istorijos ataskaita parodo ar žmogus visada atsakingai vykdo savo įsipareigojimus. Jeigu turite praleistų mokėjimų ir nesiruošiate jų sumokėti, tuomet naują paskolą teks pamiršti.

Kaip išsirinkti geriausią paskolą

kreditas internetu

kreditas internetuKai reikia paskolos, galvą tenka sukti dėl įvairiausių dalykų. Reikia apsispręsti, ar turi būti imamas kreditas internetu, kokio dydžio paskolos reikia, per kiek laiko ją grąžinti. Kartais į šiuos klausimus žvelgiama pro pirštus. Tačiau norint priimti teisingiausią ir racionaliausią sprendimą, derėtų atlikti kruopščią pasiūlymų atranką. Tik tokiu būdu pasiskolinti pinigai iš tiesų padės pasiekti trokštamą tikslą.

Atranka nuo dydžio iki paraiškos būdo

Kad ir kokie motyvai skatintų skolintis, pirmiausia reikia apsispręsti dėl būsimos paskolos dydžio. Šiuo atžvilgiu itin svarbu kuo tiksliau įvardyti tikruosius poreikius. Pavyzdžiui, jei gali būti suteiktas kreditas internetu pigiau, neišmintinga apsiriboti mažesne nei reikalinga suma arba vėliau imti dar vieną paskolą. Be to, sumą derėtų žinoti dar prieš pradedant kreditų paiešką.

Juk nepriklausomai nuo to, ar planuojama įsigyti mobilųjį telefoną, ar naują automobilį, reikiama suma gali būti labai įvairi. Tad geriausia paiešką pradėti jau žinant, kiek apytiksliai kainuos norimas daiktas ar paslauga. Be to, svarbu įvertinti papildomų išlaidų dydį. Pavyzdžiui, tikėtina, kad įsigijus naują būstą prireiks skirti lėšų jo atnaujinimui ar įrengimui. Jei perkamas nenaujas automobilis, gali tekti jį remontuoti. Jei planuojama keliauti, gali tekti papildomai mokėti už sveikatos draudimą. Tad tikrąją sumą sudaro ne tik pagrindinė daikto ar paslaugos kaina, bet ir kitos išlaidos.

Įtakos sumai turi ir palūkanų norma. Apsisprendus dėl poreikių verta iškart pagalvoti apie tai, kokią sumą iš tiesų reikės grąžinti sutartyje nurodyto termino pabaigoje. Ši informacija gali smarkiai lemti sprendimą. Jei reikalingas stambus kreditas internetu, jam gali būti skaičiuojamos mažesnės palūkanos. Tačiau reikia suprasti, kad didelę sumą grąžinti trunka ilgiau. Be to, riziką didina galimi neplanuoti įvykiai – liga, darbo netekimas ir panašiai.

Taip pat prieš atranką vertinga apsispręsti dėl kredito tipo ir paraiškos teikimo būdo. Juk rinkoje esama ne tik greitųjų, bet ir specifinių vartojamųjų, būstui ar automobiliui įsigyti skirtų paskolų. Šių paslaugų galima ieškoti skirtingose kreditų teikimo vietose. Be to, skiriasi ir paraiškos pildymo niuansai. Priklausomai nuo pasirinkimo, gali būti suteikiamas kreditas internetu sms žinute ar tiesiog filiale. Tačiau bet kuriuo atveju pirmiausia reikalinga registracija internetu.

Atranka pagal kainą ir patikimumą

Daugeliui aktualus kreditas internetu pigiau. Kadangi paklausa lemia pasiūlą, paprastai norinčiųjų sutaupyti lūkesčiai lieka patenkinti. Tačiau ir ieškant taupaus sprendimo yra apie ką pasvarstyti. Paskolų bendrovės siūlo įvairius variantus. Vienos taiko nuolaidą konkrečiai sumai, kitos leidžia pasiskolinti be palūkanų arba netaiko papildomų mokesčių besiskolinantiems pirmąjį kartą. Taip pat mažiau sumokėti gali tie, kurių ankstesnio skolinimosi istorija yra tvarkinga. Taigi, renkantis paskolą reikėtų apsispręsti dėl pageidaujamo kainos sumažinimo būdo ir itin atidžiai atrinkti tuos pasiūlymus, kuriuose siūlomos didžiausios nuolaidos reikiamai sumai. Be to, derėtų įsitikinti, kad patenkama į žmonių, galinčių pasinaudoti nuolaida, kategorijai.

Šiuo atžvilgiu svarbu ne tik būti patikimiems patiems. Net jei kreditas internetu akcija tikrai vilioja, verta daugiau pasidomėti apie pačią paskolas teikiančią įmonę. Tam puikiai tinka internete pateikiami klientų atsiliepimai, skundai. Taip pat svarbios informacijos išduoda įmonei iškeltos bylos, jų skaičius ir pobūdis. Įtakos sprendimui gali turėti ir bendrovės populiarumas. Juk jei į ją kreipiasi nedaug žmonių, galbūt tokia bendrovė yra nepatikima, negali užtikrinti duomenų saugumo.

Atsakomybe grįstas sprendimas skolintis retai kada būna lengvas. Vis dėlto tik po nuodugnių svarstymų paimtas kreditas internetu gali padėti įveikti finansinius sunkumus. Kitaip tariant, tai, ar pasirinkta paslauga verta investicijos, priklauso nuo pačių žmonių.