Žyma: interneto puslapiai

Internetinės parduotuvės nuoma populiarėja

Internetines parduotuves nuomaJeigu svajojate apie savo nuosavą verslą internete, tuomet pirmas žingsnis būtų apgalvoti, kaip visa tai turėtų atrodyti. Ar manote, kad jums bus reikalinga elektroninė parduotuvė? Jeigu taip, tuomet neskubėkite iš karto samdyti programuotojų ir dizainerių, kurie bandytų realizuoti jūsų elektroninės parduotuvės idėją. Dabar viskas gali būti atlikta kur kas paprasčiau, kadangi atsirado tokia paslauga kaip internetinės parduotuvės nuoma. Tai labai patogi paslauga, leisianti jums pasiimti jau esantį šabloną ir juo naudojantis sukurti savo elektroninę parduotuvę.

Ar ši paslauga reikalinga?

Be jokios abejonės, internetinės parduotuvės nuoma yra paslauga, atrandanti savo kelią internetiniame marketinge. Daugelis verslininkų nemoka taip gerai naudotis interneto platybėmis, kad galėtų patys sukurti savo nuosavą elektroninę parduotuvę. O tai suprantant, galima daryti išvadą, kad teks daug pinigų išleisti samdant programuotojus, dizainerius, tinklapio kūrėjus ir prižiūrėtojus. Taip, atrodo tai tikrai pareikalaus daug investicijų.

Tačiau visai neseniai atsiradusi internetinės parduotuvės nuoma yra puiki ir inovatyvi paslauga, leisianti kiekvienam verslininkui neišleisti daug pinigų kuriant savo elektroninę parduotuvę, nes viskas vyksta daug paprasčiau. Jūs tiesiog sumokėsite už tai, kad elektroninė parduotuvė būtų patalpinta tam tikrame serveryje ir už paslaugas, prijungtas prie jūsų naujos parduotuvės. Ją galėsite redaguoti patys, tačiau jeigu iškils kokių nors keblumų, tuomet labai greitai galėsite susisiekti su profesionalais, kurie visuomet jums padės, kad ir kokia problema užpultų. Internetinės parduotuvės nuoma gali būti trejopa – yra trys skirtingi planai, kurie prisitaiko prie jūsų norų ir lūkesčių. Jeigu ketinate kurti smulkų verslą internete, tuomet jums užteks mažojo plano, kuris turi dešimt gigabaitų duomenų persiuntimo talpos. Taip pat yra vidutinis ir „WOW“ planai, kurie leis jums pasijusti kur kas tvirčiau, jeigu ketinate kurti vidutinį arba net stambų verslą.

Po apmokėjimo, specialistai paruoš jums naują elektroninę parduotuvę pagal tai, kokį šabloną išsirinkote ir kokių funkcijų jums reikia. Pavyzdžiui, būna elektroninės parduotuvės su labai daug įvairių funkcijų, kurios leidžia interaktyviai bendradarbiauti su savo klientais, taip pat būna ir visiškai paprastų, iš poros skilčių sudarytų elektroninių parduotuvių.

Ar patogiau nuomotis, ar kurti naują?

Jeigu neturite daug laiko ir nenorite išleisti daug pinigų, tuomet kur kas patogiau būtų  pasinaudoti el. parduotuvės nuoma. Tai paslauga, leisianti jums bet kada ir bet kur administruoti savo parduotuvę, pridėti keletą naujų prekių, pakeisti aprašymus, bendrauti su savo klientais ir t.t. Nepaisant to, tai taip pat puiki galimybė turėti kur kas mažiau rūpesčių, kadangi esant kokioms nors problemoms jums visuomet patars inovatyvi elektroninės parduotuvės hostingo komanda, kuri visuomet prisiderina prie jūsų asmeninių siekių ir verslo plano.

SEO patarimai

No Comments
seo paslaugos
seo paslaugos

Kartais problemą išspręsti galima ir labai nesudėtingai, bei itin minimaliomis sąnaudomis. Tai supranta dauguma verslininkų, tad prieš užsisakydami profesionalias SEO paslaugas, jie tiesiog prašo pateikti keletą patarimų, tada vertina, ar galės atlikti viską patys. SEO paslaugos susideda iš daugybės smulkių darbų, tačiau kai kuriuos galima pasidaryti ir nesant šios srities profesionalu. Šiandien norėtume duoti keletą patarimų, kurie padės atlikti bent minimalius SEO veiksmus.

Patarimai yra skirti naujai paleistų puslapių savininkams, kurie ką tik išleido 2000-5000 litų už naują, blizgantį interneto puslapį su nuotraukų galerija, gražiomis besišypsančiomis kolegėmis (visai jos ne kolegės, o modeliai su verslininkių kostiumėliais, pozuojantys kažkur Čekijoje, nes nuotrauka nusipirkta už 10 dolerių). Puslapis itin „kietas“, tad čia tuoj turi susirinkti klientai, kurie padės uždirbti milijonus. Kad tai atsitiktų, reikia šiek tiek padirbėti…

1 patarimas. „Informacija ruošiama“ yra blogiau nei „404 page cannot be found“.

Pastebėjome tokį dalyką. Kai kažkas užeina į puslapį ir mato „404 page cannot be found“ užrašą, iš karto puola į Google ieškoti tos įmonės. Randa Rekvizitai.lt informaciją ir iš ten gauna el. pašto adresą bei telefono numerį – rašo, skambina, teiraujasi apie norimą produktą ar paslaugą. Kai užeina į tam tikros paslaugos puslapį ir pamato „Informacija ruošiama“, supranta, kad šios paslaugos greičiausiai dar net neteikiate ir… eina pas konkurentus. Taigi mūsų patarimas – susitvarkykite su tekstais, nepalikite ten jokių „Informacija atnaujinama“ ar „greitai bus…“. Tai lankytojams duoda labai aiškų signalą, kad esate beveik „šaraškino kontora“. Prie ko čia SEO? Prie to, kad Google paieškai irgi tušti puslapiai nepatinka, nes į juos niekas neužeis.

2 patarimas. Naujam puslapiui reikia atgalinių nuorodų, tad pasirūpinkite, kad būtų bent 10.

SEO paslaugos susideda iš keleto dalių. Viena iš jų yra nuorodų gavimas. Atgalinės nuorodos yra be galo svarbios bet kuriam puslapiui, todėl jums reikia pasistengti, kad jų atsirastų. Lengviausias būdas – nuorodų katalogai. Lietuvoje jų yra apie 30, nors kokybiški yra vos 10-15. Pasirašote pristatomąjį tekstą ir pirmyn. Registracijos čia dažniausiai nereikia tad per valandą galite pasiūlyti į 10-15 katalogų. Nuorodas patvirtina ne iš karto, taip pat ne iš karto jos ir pasirodo Google Webmaster Tools. Tai dar vienas ženklas, kad laukti ir dūmoti nėra ko – paleidote puslapį ir iš karto gaukite nuorodų.

3 patarimas. Dalinkitės savo puslapio nuoroda socialiniuose tinkluose, prašykite kitų pasidalinti.

Šiuolaikinis SEO yra ne tik tinkamai paruošti tekstai, atgalinės nuorodos ir teisingas HTML kodas. Vienas iš svarbiausių dalykų yra socialiniai tinklai. Logika čia paprasta. Jei jūsų puslapio nuoroda kažkas pasidalina ant savo Facebooko sienos, reiškia tas žmogus pripažįsta, kad jūsų puslapis yra naudingas („Dislike“ mygtuko juk nėra, tik „Like“…), reikalingas, įdomus. Jei juo dalinasi žmonės, kurie su jumis tiesiogiai nedraugauja – dar geriau, nes tas pasidalinimas tapo beveik virusinis ir keliauja po socialinius tinklus savarankiškai. Reiškia iš tikrųjų kažką gero ten turite. Parašykite keliems pažįstamiems pasidalinti jūsų puslapiu savo socialiniuose tinkluose, net jei ir nedraugaujate su jais Facebooke. Tai bus vertinga ne dėl atgalinės nuorodos, o dėl socialinio faktoriaus, kurį Google stebi.

Taigi, reziumuokime. Reikalingi trys nedideli darbai – susitvarkyti tekstus, gauti keletą atgalinių nuorodų ir dalintis savo puslapiu Facebooke, Twitteryje, Google+, LinkedINe ir kituose socialiniuose tinkluose. Po šių trijų darbų galite pradėti domėtis, kiek kainuoja SEO paslaugos, bet prieš tai įsitikinkite, ar dar nesate randami… Gali taip nutikti, kad jus ras iš karto labai gerose pozicijose, tad SEO profesionalai padės jas dar pasigerinti ir ten išsilaikyti.