Žyma: vestuvės

Kaip išsirinkti nepriekaištingus vestuvinius žiedus

No Comments

Jei ruošiatės vestuvių šventei, akivaizdu, kad taip pat turite pasirinkti ir vestuvinius žiedus, kurie puikiai tiktų tiek jums, tiek ir jūsų antrajai pusei. Žinoma, vestuvinių žiedų pasirinkimas yra labai atsakinga užduotis, kuriai būtina skirti pakankamai daug dėmesio. Todėl natūralu, jog šiame procese jūs susidurtumėte ir su pakankamai dideliu stresu, nerimu ar įtampa. Kaip bebūtų, jei jūs skirsite pakankamai dėmesio, laiko ir pastangų, jums neturėtų būti sudėtinga atrasti tobulai jūsų skonį atitinkančius vestuvinius žiedus.

Be abejo, kai žmonės susiduria su šiuolaikine vestuvinių žiedų pasiūla, daugeliui jų akimirksniu iškyla gausybė papildomų klausimų ir jie net nenumano nuo ko turėtų pradėti ir ką jiems vertėtų pasirinkti. Todėl visuomet praverčia ir papildomi naudingi patarimai.

Pirmiausia visuomet naudinga gerai pagalvoti apie tai, koks yra jūsų skonis ir kokių vestuvinių žiedų jūs iš tikrųjų norėtumėte. Trumpiau tariant, vertėtų išsiaiškinti savo skonį, kuris kiekvienu atveju gali būti labai skirtingas. Natūralu, kad tai, ką pasirinko vieni jaunavedžiai, gali jums atrodyti visiškai netinkama. Todėl rekomenduojama skirti laiko ir išsiaiškinti savo skonį. Tačiau jei jūs net nenumanote, koks jis, visų pirma galite peržiūrėti šiuolaikinėje rinkoje pateikiamą vestuvinių žiedų pasiūlą ir pabandyti suprasti, kokie vestuvinių žiedų modeliai jums atrodytų gražiausi ir tinkamiausi.

Nepamirškite, kad vestuviniai žiedai turėtų būti pasirenkami ne tik pagal jūsų skonį, tačiau ir pagal jūsų gyvenimo būdą. Tai reiškia, kad vestuviniai žiedai turi būti ne tik gražūs, bet ir labai patogūs – juk jūs juos planuojate mūvėti visą savo likusį gyvenimą.

Žinoma, turėtumėte gerai pagalvoti apie tai, kiek esate pasiruošę skirti vestuviniams žiedams. Ši užduotis yra tiesiogiai susijusi ir su jūsų lūkesčiai bei skoniu. Trumpiau tariant, jei jūs nežinosite savo biudžeto, galite imti galvoti apie vestuvinius žiedus, kurių kaina galbūt visiškai neatitinka jūsų biudžeto. Todėl siekiant, kad taip nenutiktų, būtų labai tikslinga ir išmintinga iš anksto apgalvoti savo biudžetą. Kaip bebūtų, vestuviniams žiedams skirto biudžeto nustatymas yra svarbus ir bendram vestuvių organizavimui skirtam biudžetui, todėl būkite tikri, kad nepraleisite šios svarbios užduoties.

Taip pat turėtumėte pagalvoti ir apie tai, kokiais būdais jūs ieškosite jums tinkančių vestuvinių žiedų. Akivaizdu, kad turite kelis variantus – galite keliauti į fizines juvelyrinių dirbinių parduotuves arba juos rinktis el. parduotuvėse. Sprendimas priklauso tik nuo jūsų, tačiau turite būti tikri, kad renkatės patį veiksmingiausią ir patogiausią variantą.

Vis daugiau žmonių nusprendžia vestuvinių žiedų paieškas perkelti į virtualią erdvę ir tam neabejotinai yra daug priežasčių. Visų pirma, jei jūs nuspręsite naudotis el. parduotuvėmis, turėsite galimybę vestuvinius žiedus rinktis iš gerokai platesnio jų asortimento. Tai reiškia, kad jums turėtų būti lengviau surasti būtent tokius vestuvinius žiedus, kurie tobulai atitinka jūsų išskirtinį skonį.

Taipogi, nemaža dalis vartotojų el. parduotuves būna linkę pasirinkti ir dėl didesnio patogumo. Visiškai suprantama, kad besiruošiant vestuvėms būna labai daug darbų, kurie reikalauja daugybės laiko, todėl rinktis tokius optimalius ir laiką taupančius sprendimus gali būti labai prasminga ir naudinga.

Be to, nereikėtų pamiršti ir apie palankesnes vestuvinių žiedų kainas. Jei jūs palyginsite internete ir fizinėse parduotuvėse siūlomų vestuvinių žiedų kainas, pastebėsite, jog jos skiriasi. Tai reiškia, kad naudodamiesi internetu jūs galite išvengti ir per daug didelių išlaidų.

Daugiau informacijos: Vestuviniaiziedai.lt

Vestuvės ir paskolos: dažnas derinys

No Comments

ilgalaikės paskolos

Keičiantis laikams, keičiasi ir vestuvių tradicijos. Kurioziška, tačiau paskolos tampa naująja šios meilės šventės tradicija, nors jos planuotis iš pradžių niekas net neplanuoja. Ir visgi, planuotai, ar ne, vestuvės visada kainuoja triženkles sumas, ir kartais tenka joms pasiskolinti. Vestuvės – tai ne paprastas gimtadienis, kuriam paskolos nereikės, nes gimtadienio eigos niekas neriboja. Tačiau su vestuvėmis nutinka kitaip, kadangi nemažai paslaugų turi savo didesnius įkainius. Kam ruošiantis vestuvėms išleidžiama daugiausiai:

  • Net ir pats svarbiausias vestuvių daiktas – žiedai – gali pareikalauti gauti paskola, jeigu jaunieji nori unikalaus juvelyrų rankų darbo, taip pat žiedų iš aukso ar kitų brangiųjų metalų.
  • Šventės vieta irgi pareikalauja lėšų, nes labai retai žmonės savo vestuves švenčia namuose. Tad zmones, suteikiantys paskolas, tam tikra prasme jas galbūt suteikia tam, kad vestuvininkai galėtų susimokėti sodybos nuomą ar restorano rezervaciją.
  • Maisto ir gėrimų kaina kiekvienam svečiui gali atsieiti irgi daugiau negu įsivaizduojate. Čia gali kainuoti žmogui nuo 40 iki 100 eurų, priklausys nuo meniu ir kitų aplinkybių. Jeigu svečių daugiau, tuomet reikės pigios paskolos internetu, žinant, kad veikiausiai ji paskui vis tiek kažkokiu būdu atsipirks: juk žmonės nors kažkaip tai atpirkti ir suteikti geresnes gyvenimo sąlygas, tarsi „susimokėti“ už savo vizitą.
  • Taip pat vestuvių metu tenka mokėti už tokias paslaugas kaip fotografas, muzikantai, vairuotojai, automobilių nuoma.
  • Ir žinoma įvaizdis: juk gražiai pasipuošti nori ir jaunasis, ir nuotaka, ir šventės vietą reikia papuošti.

 

Kukliausios vestuvės – už kiek įmanoma jas surengti?

 

Ar yra žmonių, kurių prieš vestuves nejaudina paskolos kaina ir jiems tiesiog netenka skolintis? Aišku, tokių rasti galima. Tai gali būti žmonės, kurie tiesiog turi pakankamai pinigų, arba tie, kurie rengia itin kuklias vestuves. Interneto forume galima rasti diskusijų apie vestuves, surengiamas už 1000 eurų ir mažiau. Kuklios vestuvės paprastai susideda iš pačios vestuvių ceremonijos santuokų rūmuose arba bažnyčioje, žiedų ir vakarienės su liudininkais bei artimiausiais šeimos nariais, kurių gali būti nuo kelių iki keliolikos. Žinoma, jeigu tai visiškai neplanuotos vestuvės dėl „netyčiuko“, o joms nebuvo ir pinigų atsidėta, tai net ir kuklioms vestuvėms gali pasitarnauti asmenine paskola. Juk visgi vestuvės, kurios kainuoja 1000 eurų, irgi kažkam gali būti brangios.

 

Gąsdinimo strategijos, planuojantiems vestuves

 

Tačiau labai populiarus scenarijus, planuojant vestuves, yra numatyti vieną vestuvių kainą, o vėliau už viską sumokėti kelis kartus daugiau. Kaip taip atsitinka? Net kruopštus planavimas gali nepadėti, jeigu nėra laikomasi savo numatyto plano ir biudžeto. O tą padaryti dažnai neleidžia nuolatiniai ir intensyvios aplinkinių gąsdinimai, kad „tikros vestuvės nebus be …“. Be ko? Be brangių muzikantų,  be brangios suknelės, be brangių žiedų, be brangių gėrimų, be rimto vestuvinio dekoro, be povestuvinės kelionės ir pan. Kiekvienas žmogus turi savo supratimą, kas yra vestuvės, ir artėjant jaunųjų santuokai, jiems patarinėja bei kartoja, ko dar reikėtų. Tada jaunuosius taip ima gąsdinti mintis, kad jų vestuvės bus kažkokios „netikros“, nes neatitiks kitų žmonių lūkesčių, kad mazos palukanos juos gąsdina mažiausiai, ir jiems prireikia paskolos is zmoniu, bankų, greitųjų kreditų bendrovių. Žinoma, čia nieko baisaus nėra, nes paskola greitai gali būti ir grąžinta, kadangi po vestuvių visi skaičiuoja, ką padovanojo svečiai, o dovanoja jie vokus. Ir visgi, sveikiname tuos, kurie vestuves kelia vadovaudamiesi savo vidiniu komposu, o ne kaimynų patarimais.

 

Kaip turi aprodyti jaunikis per vestuves?

kostiumai

kostiumaiKaip turi atrodyti jaunoji savo ypatingą dieną, atrodo, aišku visiems: balta suknelė, plati šypsena, daili šukuosena ir tobulas makiažas. Tačiau įdomu, kaip žmonės įsivaizduoja jaunikį. Pastarasis, deja, būna antraeilis, kuris nesulaukia tiek daug dėmesio, kiek reikėtų jam skirti. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad pasirenkami kostiumai ir visas jo rengimasis didžiajai šventei baigiasi. Tikrai ne. Juk ir jaunikis nori atrodyti gražiai. Juk ir jis trokšta pelnyto dėmesio.

Tegul derina smulkmenas prie jaunosios aprangos

Taip jau yra, kad kostiumai visada derinami prie jaunosios aprangos. Pastaroji visada laimi, taigi pagal tai, ką dėvi būsima žmona – turėtų derintis ir vyras. Šiuo atveju kalbame apie spalvinius akcentus, tam tikras smulkmenas, kurios padeda įprastą kostiumą padaryti kur kas patrauklesniu.

Atlape verta įsisegti gyvą gėlytę

Labai dažnai vyrai „pavagia“ gėlytę iš jaunosios puokštės ir vieną žiedą įsisega į savo kostiumą. Tuomet gyvybė juos tarsi sujungia. Tuo pačiu estetiškai tai ir labai gražu, tad taip labai paprastai kostiumai gali būti paprasčiausiai papuošiami.

Svarbu nebijoti eksperimentuoti

Dažniausiai vyrai pasirenka įprastus kostiumus. Dominuojančios spalvos yra juoda arba pilka. Tiesa, reikia nebijoti eksperimentuoti ir išbandyti kiek įvairesnius variantus. Vėlgi, siūlome, kad jie derėtų prie jaunosios suknelės, tačiau žinoma, jokiu būdu nebūtų per daug panašūs. Kostiumai turi būti vyriški ir individualūs. Jeigu nežinote, koks originalus variantas jums tiktų – tokiu atveju siūlome pasikonsultuoti su profesionaliais dizaineriais. Jie jums patars, kad atrodys skoningai ir tuo pačiu tiks prie pačios šventės.

Vyras turi atrodyti vyriškai

Tiesa, kad ir kokį neįprastą nuspręstumėte pasirinkti variantą, visgi, siūlome nepamiršti, kad keliaujate į savo vestuves, tad reikia pasirinkti atitinkamą aprangą. Kostiumai turi būti vyriški ir tuo pačiu rimti, kad gebėtų atskleisti, koks jūsų kostiumo dėvėjimo tikslas. Tinkamai pasirinkta apranga gali pridėti papildomo pasitikėjimo, tad siūlome drabužius vertinti labai atidžiai. Ne tik vyrai turi tai daryti, bet ir moterys.

Kostiumai pasirenkami pagal tam tikrus aspektus. Svarbiausia, kad jis puikiai ant jūsų gulėtų ir gebėtų parodyti, kad esate atsakingas vyras pasiruošęs vesti nuostabią moterį.

Patarimai, kaip išsirinkti tinkamą vestuvių fotografą

vestuvių fotografas

vestuvių fotografasVestuvių darbų sąraše – labai daug punktų. Liko gal tik viena savaitė, vienas mėnuo, o gal tik pusė metų? Bet kuriuo atveju, laiko tikrai ne per daugiausiai. Taigi, laikas priimti ryžtingus sprendimus, o tai darant labai svarbu klausyti ne tik savo širdies balso, bet ir sveiko proto. Jeigu per visus malonius rūpesčius pavargote ir jau darosi sunku greitai priimti tinkamus sprendimus, mes jums padėsime – papasakosime, ką verta daryti, renkantis vestuvių fotografą, o ko tikrai ne.

Nesirinkite pagal kainą.

Tenka konstatuoti faktą, kad šią klaidą daro daugelis porų. Manydami, kad gali sutaupyti pasirenkant pigesnį fotografą, neretai prašauna pro šalį. Gavus nuotraukas suprantama, kad jo neatitinka keltų reikalavimų bei lūkesčių, o jaunieji lieka nepatenkinti. Be jokios abejonės, to pakartoti nepavyks – jeigu nepavyko įamžinti gražiausios gyvenimo dienos tinkamai, vadinasi, jūs tikrai prašovėte pro šalį. Sutaupyti pinigai prieš šventę tikrai neatperka sugadintos nuotaikos gavus nuotraukas ir pamačius galutinį rezultatą.

Jaunieji turi suprasti, kad net ir turėdami pačias gražiausias vestuvių idėjas ir svajones, jas vargiai įgyvendins jei taupys rinkdamiesi vestuvių fotografus, planuotojus, muzikantus ir kitus profesionalus, kurie turi įdėti daug darbo į jūsų šventę. Profesionalų paslaugos kainuoja atitinkamus pinigus ir už jų kokybiškas paslaugas reikia sumokėti.

Leiskite fotografui dirbti savo darbą.

Labai svarbu pasitikėti fotografu, kurį išsirinksite. Tikrai neverta jam nurodinėti arba mėtytis su savo patarimais į kairę ir į dešinę. Taip gadinsite šventę tiek sau, tiek aplinkiniams, tiek trukdysite ir fotografui atlikti jo darbą. Visos idėjos ir mintys turi būti išsakytos prieš vestuvių dieną, dar geriau jei su fotografu busite pabendravę per priešvestuvinę fotosesiją ir atėjus lemtingai dienai žinosite kaip dirba jūsų fotografas ir ko bus tikimasi iš jūsų.

Fotografas yra profesionalas ir jis geriau nei jūs žino savo darbą, todėl savo įgūdžius turi tinkamai pritaikyti prie galimybių. Tiesiog pasitikėkite tuo fotografu, kurį išrinkote ir laukite geriausio rezultato.

Nesirinkite fotografo, prieš tai su juo gyvai nepabendravę

Tai labai svarbus punktas, kadangi daugelis žmonių tiesiog pasižiūrėję fotografo darbus internete jau ima užsakinėti jo paslaugas. Tai gali būti labai didelė klaida, kadangi su vestuvių fotografu reikės nemažai bendrauti šventės metu, o jeigu tai nebus toks žmogus, su kuriuo lengva bendrauti  arba nerasite bendros kalbos, tuomet jums taip pat gali sugesti nuotaika ir bus sunku tinkamai kooperuotis bei gauti geriausių rezultatų. Visuomet rekomenduotina susitikti bent su keliais kandidatais ir tik tada galutinai užsakyti vieno ar kito žmogaus paslaugas. Be abejo, nereikėtų į šalį nustumti ir profesionalumo, tačiau bendravimas – labai svarbu.

Neverta pakeisti profesionalaus fotografo draugu arba giminaičiu

Jūs niekada nesulauksite tokio pat gero rezultato iš mėgėjo. Tiesiog pamirškite apie tai – jūsų šventę turi fotografuoti profesionalai, o ne draugai arba giminės. Negana to, jūs atimsite šventę iš savo artimųjų, jeigu jie bus atsakingi už tokį svarbų šventės aspektą. Juk visiems norisi atsipalaiduoti ir įsijausti į vestuvių nuotaiką!

Daugiau patarimų kaip išsirinkti gerą vestuvių fotografą – antroje straipsnio dalyje.

Ką savo klientams žada kokybiškas fotografas?

No Comments
fotografas

fotografasTikriausiai gana dažnai į rankas paimate mėgėjišką fotoaparatą ir atsiduodate tam maloniam fotografavimo jausmui. Deja, profesionaliai užfiksuoti nuotraukas pavyksta labai retai, todėl rezultatais tenka nusivilti. Nenusiminkite, juk profesionalią nuotrauką išgauti yra tikrai sunku. Tam reikia ne vienerių metų praktikos ir, žinoma, kokybiškos technikos, kurią turi kiekvienas šios profesijos fotografas.

Fotografo profesija neturėtų būti menkinama, nes tai atsakinga ir pakankamai sudėtinga veikla, nuo kurios priklauso ne vienos šventės ar renginio prisiminimai. Jei fotografas nesugeba įamžinti šių akimirkų, pasitikėjimas juo sumažėja, o užsakovai sulaukia nusivylimo. Būtent todėl kiekvienos progos ar renginio metu stengiamasi pasirūpinti kokybiško fotografo paslaugomis, kuris išmano savo darbą ir klientui gali pasiūlyti ne vieną kokybišką nuotrauką. Gebėjimas prisitaikyti prie keblių situacijų ir komunikabilumas yra vienos svarbiausių fotografo savybių, leidžiančių į šalį nustumti sunkumus bet kada ir bet kur.

Kokybiškas fotografas savo klientui gali pasiūlyti patrauklią kainą, atitinkančią paslaugų kokybę. Atminkite, jog kainą sudaro ne tik atliktų nuotraukų skaičius, bet ir atitinkama situacija bei fotografavimo metu naudojama technika. Tiesa, tenka sutikti, jog dažnas fotografas savo paslaugų kainomis gerokai lenkia profesionalius savo srities atstovus, tad neapsigaukite – prieš užsakydami fotografą, įvertinkite jo darbų kokybę, patirtį bei klientų atsiliepimus. Vienos paslaugos yra ne lygios kitoms, todėl gerai įvertinkite pasirinkimo galimybes prieš atlikdami tinkamą pasirinkimą.

Profesionalus fotografas turi nemažą portfolio bei kokybišką įrangą, tad jo paslaugų kokybe dvejoti tikrai nederėtų. Šios srities atstovas gali prisitaikyti prie bet kokios situacijos, pateikdamas geriausius nuotraukų sprendimus. Būtent todėl šio specialisto kaina gali būti pakankamai aukšta, tačiau dėl to nerimauti nederėtų. Atminkite, jog praėjusių dienų švenčių nepakartosi, galima išsaugoti tik vertingus prisiminimus, kuriuos fotografai ir padeda užfiksuoti nuotraukose. Jei planuojate vestuves, gimtadienio šventę ar vakarėlį, šio specialisto paslaugos padės įamžinti emocijas bei suteiks malonumą net ir po daugelio metų.

Tinkamas fotografas savo klientui gali pasiūlyti dėmesio vertas paslaugas, tačiau derėtų atminti, jog jo paieška vertėtų susirūpinti jau iš anksto.