Žyma: kreditas

Kreditai dirbantiems užsienyje. Dėl kokių priežasčių taip retai suteikiami?

No Comments
paskolos

 

paskolosDirbate užsienyje, bet bandote skolintis iš lietuviškų paskolų bendrovių? Aišku, kad niekas nedraudžia bandyti, tačiau verta žinoti, kad kreditai dirbantiems užsienyje dažniausiai suteikiami labai retai, nes yra įprasta taikyti sąlygas visiems vienodai. Tos sąlygos dažniausiai yra priežastis, kodėl dirbančių užsienyje asmenų paraiškos yra atmetamos. Aišku, jos gali būti atmetamos ir dėl kitų priežasčių, kurios nesusijusios su darbo vieta. Kaip bebūtų, galvojantiems apie paskolos ėmimą internetu, naudinga būtų pasidomėti visu procesu. Palyginus ankstesnius laikus su dabartiniais, tas procesas yra šiek tiek pasikeitęs. Tad, ką reikia suprasti visiems, norintiems pasiskolinti pinigų internetu?

Kreditai dirbantiems užsienyje įprastai nesuteikiami dėl to, kad tokie asmenys išsiregistruoja iš Lietuvos, negauna pajamų arba tiesiog turi daug pradelstų skolų. Tai, kad dirbate kitoje šalyje, niekaip nesuteikia teisės gauti paskolą išimtine tvarka. Visiems galioja tos pačios taisyklės. Jeigu jūs nesate Lietuvos gyventojas, tuomet ir neturėtumėte kreiptis į lietuviškas bendroves. Jos paskolas siūlo tik mūsų šalies gyventojams. Visai nėra skirtumo, kad esate kilę iš Lietuvos ir mokate lietuvių kalbą. Kreditoriams labiausiai rūpi ar jūs sugebėsite ir ar norėsite grąžinti pasiskolintą sumą laiku.

Kreditingumo vertinimo metu nustatomas rizikos lygis. Ne paslaptis, kad vis dar nemažai paskolų bendrovių vangiai žiūri į tuos, kurie dirba kitoje šalyje. Jos baiminasi, kad tokie klientai tiesiog pasiskolins pinigus ir pagės į kitą šalį. Žinoma, išvykimas iš Lietuvos niekaip neapsaugos nuo skolų išieškojimo. Tai turėtų įsidėmėti kiekvienas asmuo. Dabar kai tik skolos užsienyje išieškomos žymiai lengviau, nes tiek mokesčių administratoriai, tiek antstoliai lengviau bendradarbiauja nuotoliniu būdu. Kaip bebūtų, jeigu norite pasiskolinti kažkokią pinigų sumą, atsakingumas bus būtinas, o jis matysis kredito istorijos ataskaitoje.

Tiesiog būtina suprasti, kad kreditai dirbantiems užsienyje neišduodami dėl elementarių priežasčių. Kartais tos priežastys yra tokios pačios, dėl kurių paskolų negauna ir patys lietuviai. Kredito istorijos ataskaita parodo ar žmogus visada atsakingai vykdo savo įsipareigojimus. Jeigu turite praleistų mokėjimų ir nesiruošiate jų sumokėti, tuomet naują paskolą teks pamiršti.

Trys sąlygos greitųjų kreditų refinansavimui

refinansavimas us užstatu

refinansavimas us užstatuIki šiol buvo manoma, kad paskolų refinansavimas galimas tik ilgalaikiams įsipareigojimams. Dar vienas mitas – refinansavimas nėra teikiamas įsiskolinusiems asmenims. Tačiau greitieji kreditai gali būti refinansuoti, net ir asmenims, turintiems skolų. Tam tereikia trijų sąlygų.

Pajamos

Taigi, paskolu refinansavimas isiskolinusiems galimas jeigu asmuo reguliariai gauna pajamas. Tai gali būti ar mažesnės, ar didesnės pajamos, bet jos turėtų būti ilgalaikės (darbo sutartis, dividendai, pajamos iš nuomos, pašalpos, stipendijos, išmokos). Kita vertus, yra teikiamas paskolos su uzstatu be pajamu. Tai reiškia, kad nors pajamų, kurių tęstinumą asmuo galėtų įrodyti ir nėra, bet asmuo užstato turtą ir tai tampa pakankama sąlyga tokiai paslaugai kaip refinansavimas su užstatu. Turtas gali būti nekilnojamas, automobilis, buitinė technika ar kompiuteris. Užstato suma priklauso nuo įsiskolinimo dydžio. Kita vertus, refinansavimas be turto ikeitimo asmeniui, negaunančiam jokių pajamų, taip pat įsiskolinusiam, tokiu atveju, nebūtų teikiamas (žinoma šimtu procentų garantijų nėra. Kiekviena bendrovė turi savas taisykles ir gali suteikti refinansavimo paslaugas, nors ir paskolos grąžinimo tikimybė ir labai maža).

Laiduotojas

Greitojo kredito refinansavimas su užstatu galimas ir tokiu atveju jeigu yra laiduotojas. Tai reiškia, kad kitas, žmogus, turintis teigiamą kredito istoriją ir nuolatines pajamas, galėtų laiduoti, kad jeigu refinansavimas su užstatu nebus grąžintas, jis įvykdys įsipareigojimus.

Kita vertus, paskolos su užstatu ir laiduotoju teikiamos prastesnėmis sąlygomis, ir taip pat turi įvairiausių niuansų, kurie priklauso nuo kiekvieno asmens individualios situacijos.

Bendrovės

Trečias ir svarbiausias faktorius, lemiantis ar bus suteiktas greitųjų paskolu refinansavimas internetu, yra kiekvienos bendrovės vidaus taisyklės. Kaip ir minėjau, iš tiesų refinansavimas su užstatu yra viena iš tų paslaugų, kur ne nuo taisyklių, o nuo kredito įmonės priklauso, lemiamas žodis. Tad jeigu nebuvo suteiktas paskolos refinansavimas seb, paskolos refinansavimas swedbank ar refinansavimas unijose, Vilniuje, Klaipėdoje, paskolos su uzstatu kaune, dar nereiškia, kad ši paslaugas nebus suteikta kitur. Bandyti verta ir reikia. Taip pat būtina įvertinti savo galimybes grąžinti refinansuotą paskolą, bendrovių siūlomas sąlygas…

Paskolų teikėjai pabrėžia: kreditai dirbantiems užsienyje neišduodami geresnėmis sąlygomis

kreditai dirbantiems užsienyje

kreditai dirbantiems užsienyjeKitose šalyse gyvenantiems lietuviams kreditoriai siunčia žinią – kreditai dirbantiems užsienyje neišduodami, jeigu paskolos paraišką teikiantys asmenys yra laikomi nenuolatiniais Lietuvos gyventojais. Dauguma lietuvių bando internetu pasiskolinti pinigų iš mūsų šalyje veikiančių kredito įstaigų, tačiau klaidinga galvoti, jog kreditoriai noriai skolina pinigus tiems, iš kurių skolas išieškoti paskui bus sudėtinga. Net ir Lietuvos bankas akcentuoja, kad nors užsienyje dirbantys lietuviai ir uždirba gerokai didesnes sumas, jiems skolinimosi galimybės negerėja, jeigu jie Lietuvoje net negyvena. Tokiais atvejais, kai bandoma skolintis gyvenant užsienyje, siūloma pasidomėti vietinių bendrovių paslaugomis. Kitose šalyse taip pat yra išduodamos paskolos internetu.

Kreditai dirbantiems užsienyje neišduodami, nes bijoma prarasti pinigus.

Kiekvienas kredito teikėjas stengiasi apsaugoti savo kapitalą maksimaliai, o kalbant apie skolinimąsi, tai šiuo atveju saugikliais laikomas skolų išieškojimas. Paprasčiausiai, iš Lietuvoje gyvenančių klientų lietuviškos bendrovės skolas išieško žymiai lengviau, o štai jeigu klientas gyvena užsienyje, tai situacija keičiasi kardinaliai. Nors ir yra bendras ES sąjungos šalių susitarimas efektyviau dirbti ties turto arešto procedūromis, vis tiek iš užsienyje gyvenančių asmenų kredito įstaigos sunkiau išieško skolas.

Ieškant paskolų teikėjų, tiesiog nereikėtų tikėtis, kad darbas užsienyje garantuoja kažkokias geresnes sąlygas – to nebūna. Jeigu jūs dirbate užsienyje ir net nesiruošiate grįžti į Lietuvą, tai vargu mūsų šalyje veikiančios kredito įstaigos norės jums paskolinti pinigų. Joms tai būtų didžiulė rizika. Taip pat reikia paminėti, kad užsienyje gyvenantiems lietuviams nereikėtų tikėtis gauti tokias finansines paslaugas. Vis dėlto Lietuvoje skolinimo tvarka yra griežta ir kiekvienas paskolos teikėjas privalo patikrinti asmenų kreditingumą. Jiems tai padaryti bus sunku ar visai neįmanoma, jeigu besiskolinantis asmuo gyvena ir dirba užsienyje.

Kreditai dirbantiems užsienyje tiesiog negali būti išduodami dėl Lietuvoje esančios rinkos priežiūros.

Kadangi mūsų šalyje vartojimo kredito teikėjai yra akylai stebimi, jiems nėra tikslo skolinti pinigus neaiškiems užsienyje gyvenantiems asmenims. Net jeigu ir gautumėte paskolą kažkokiais išskirtiniais būdais, tai tuomet kredito įstaiga rizikuos sulaukti bausmės. Matote, už aplaidų kreditingumo įvertimą kreditoriams atimamos licencijos arba skiriamos didžiulės baudos.

Kasdieniai rūpesčiai gali būti malonūs

vartojimo kreditas

vartojimo kreditasArtėja jūsų ar artimo bičiulio gimtadienis, tačiau jus ištiko maža finansinė krizė? Galbūt sugedo buitinis prietaisas ar neužsiveda jūsų automobilis, tad jūsų kasdienybė tapo per daug erzinanti? Šios mažos problemos gali būti lengvai išspręstos, jei ryšitės įsitikinti, jog vartojimo kreditas jums gali puikiai pagelbėti.

Kas yra vartojimo kreditai?

Paprastai tariant, vartojimo kreditai – tai itin greita ir nesudėtinga galimybė pasiskolinti internetu ar telefonu. Dažniausiai vartojimo kreditus renkasi tie, kam prireikė įsigyti kokią nors svarbią prekę itin greitai, pavyzdžiui, imama paskola dovanai pirkti ar paskola kasdienėm reikmėm, pavyzdžiui – buitiniams prietaisams. Ne paslaptis, jog kiekvienas norime nudžiuginti artimiausius gimines bei bičiulius, o draugystę stiprinančios mažos dovanos – akivaizdus to įrodymas. Todėl mažos dovanėlės per svarbiausias metų progas negali būti pamirštos, net jei jūsų finansinė padėtis nėra itin gera. Kasdienėms reikmėms skirtas kreditas taip pat labai naudingas – juk sugedus dujinei viryklei ar ilgai tarnavusiam šaldytuvui, ne visi turime pakankamai santaupų naujam daiktui įsigyti arba esame pasiruošę sutaupytus pinigus išleisti kur kas įdomesniems dalykams. Kaip tik todėl nereikėtų graužtis dėl finansinės nesėkmės, o pabandyti greitai ir saugiai pasiskolinti pinigų iš reikiamų šaltinių.

Kuo naudinga vartojimo kreditų skaičiuoklė?

Paskoluklubas.lt lankytojai veikiausiai jau yra susipažinę ar bent jau regėję vartojimo paskolų skaičiuoklę. Nors kai kuriems ji atrodo nesuprantama, šis įrankis yra visiškai nesudėtingas. Norėdami imti kreditą galite nesunkiai įvertinti savo finansines galimybes ir lengviau apsispręsti žengti šį žingsnį, jei iki šiol dar dvejojote. Paskolos skaičiuoklės veikimo principas labai paprastas: įvedate į atitinkamus langelius tam tikrą informaciją, dažniausiai – tik kokios kredito sumos pageidaujate ir kada planuojate tą sumą grąžinti. Taip jums apskaičiuojamos, kokio bus jūsų priemokos, tai yra, didelės ar mažos palūkanos laukia pasiėmus vienokią ar kitokią sumą. Vartojimo kreditų palūkanos paprastai nebūna itin didelės – juk ir vartojimo kreditų grąžinimo laikotarpis kur kas trumpesnis nei kitų kredito rūšių, pavyzdžiui, ilgalaikio.

Kreditų istorijos ir atsakingumo sąsaja

Veikiausiai ne kartą girdėjote vieną svarbiausių skolinimo taisyklių – visų svarbiausia – skolintis atsakingai. Atsakingumo svarba skolinantis itin akivaizdi – juk tik taip pelnysite abipusį pasitikėjimą tarp jūsų ir jūsų kreditoriaus. Jūsų kredito istorija – bene geriausias sufleris apie jūsų finansinę padėtį. Nesvarbu, ar imamos paskolos iš žmonių, ar iš tam tikrų įmonių, nemokant eilinių įmokų, kaupiasi delspinigiai, kol galiausiai esate laikomi nemokiais klientais. Kad tokių atvejų pasitaikytų kuo mažiau, svarbu objektyviai reaguoti į situaciją ir laiku apie galimą nemokumą informuoti savo kreditorius, suteikusius norėtą paskolą. Kadangi vartojimo kreditas iki 10000 eurų suteikiamas keliems mėnesiams, kilus mokėjimo trukdžiams, galite nesunkiai pastebėti, ar gebėsite grąžinti visą sumą. Tokiais atvejais, kai tai tikrai nepavyks, kreditorius stengiasi reaguoti objektyviai ir nesmerkia savo klientų – juk visiems pasitaiko vienokių ar kitokių finansinių problemų. Suteikiama galimybė grąžinti dalimis arba apskritai atidėti grąžinimo laikotarpį jums patogiausiu metu. Kadangi siekiama, kad vartojimo kreditas būtų jums naudingas, netikėkite mitais, jog nesumokėjus net mažiausios eilinės įmokos, prie jūsų durų pasirodys antstoliai. Atsakingai dirbantys kreditoriai visada rūpinasi savo klientais ne tik siekdami sukurti puikias sąlygas skolintis, bet ir idealias grąžinimo alternatyvas.

Kreditas – visais laikais reikalinga paslauga

kreditas

kreditasSkolintis pinigų įprasta nuo seno. Vos tik atsiradus pirmiesiems bankams, kuriems žmonės patikėdavo saugoti savo pinigus, bankininkai greitai suprato, kad šias lėšas galima laikinai paskolinti kitiems – tiems, kam tuo metu reikia pinigų. Ir žinoma, už nustatytą mokestį, o žmonės mielai naudojosi šia paslauga. Taip atsirado kreditas arba piniginė prievolė, kurią ateityje reikės įvykdyti, be to, turės būti sumokėtos nustatytos palūkanos. O pats kredito pavadinimas kilęs iš lotynų kalbos ir reiškia „patikėta“.

Bėgant laikui, bankų ir kitokių finansinių institucijų tik daugėjo, taip pat atsirado įvairių kredito formų. Mūsų laikais jokia ekonomika negalėtų gyvuoti be kredito sistemos, juk skolinasi ir valstybės, ir miestai, ir įmonės ir žinoma eiliniai piliečiai. Žmonėms pinigų prireikia įvairiausiems tikslams įgyvendinti: jie kuria verslus, perka gyvenamuosius būstus, automobilius ar kitus prabangius daiktus – telefonus, kompiuterius ir pan., kitiems pinigų prireikia namų remontui ar išsvajotoms atostogoms. Iš tiesų išvardinti visas skolinimosi priežastis paprasčiausiai neįmanoma.

Kadangi žmonės pinigus skolinasi skirtingais tikslais ir įvairiam laikui, tad ir kreditas gali būti įvairių rūšių. Pavyzdžiui, gali būti suteikiamas kreditas būstui įsigyti. Jis skirtas pirkti nekilnojamąjį turtą – namą, butą ar sodybą. Toks kreditas gali būti suteikiamas net keletui dešimčių metų. Labai dažnai žmonėms prireikia pasinaudoti vartojimo kreditu. Už jį perkami dideli daiktai ar kiti brangūs dalykai, taip pat gali būti padengiamos kokios nors nenumatytos išlaidos. Dar yra verslo paskolos, suteikiamos tiek juridiniams, tiek fiziniams asmenims. Šie pinigai skiriami pradėti nuosavą verslą arba panaudojami plėsti ir pertvarkyti jau turimą, taip pat jais gali būti didinamas apyvartinis kapitalas ir pan. Jeigu jums prireikia mažesnės sumos, galite pasinaudoti lombardo kreditu. Šie kreditai – tai nedidelės sumos, gaunamos užstačius lombarde kokį nors vertingą daiktą, pavyzdžiui, telefoną, juvelyrinius dirbinius, ypač iš aukso ar kitų brangiųjų metalų ir pan.

Vis dėlto pats populiariausias skolinimosi būdas tiek Lietuvoje, tiek ir kitose pasaulio šalyse – greitieji kreditai. Tai lanksti ir greita paslauga, juos galima gauti netgi internetu. Greitųjų kreditų suteikimo procedūra labai paprasta. Tiesiog užpildoma atitinkama paraiška, o reikalingi pinigai pervedami į jūsų nurodytą banko sąskaitą. Tad šis pinigų skolinimosi būdas yra labai patogus, o jo pagalba žmonės gali išspręsti įvairias finansines problemas.