Trys sąlygos greitųjų kreditų refinansavimui

refinansavimas us užstatuIki šiol buvo manoma, kad paskolų refinansavimas galimas tik ilgalaikiams įsipareigojimams. Dar vienas mitas – refinansavimas nėra teikiamas įsiskolinusiems asmenims. Tačiau greitieji kreditai gali būti refinansuoti, net ir asmenims, turintiems skolų. Tam tereikia trijų sąlygų.

Pajamos

Taigi, paskolu refinansavimas isiskolinusiems galimas jeigu asmuo reguliariai gauna pajamas. Tai gali būti ar mažesnės, ar didesnės pajamos, bet jos turėtų būti ilgalaikės (darbo sutartis, dividendai, pajamos iš nuomos, pašalpos, stipendijos, išmokos). Kita vertus, yra teikiamas paskolos su uzstatu be pajamu. Tai reiškia, kad nors pajamų, kurių tęstinumą asmuo galėtų įrodyti ir nėra, bet asmuo užstato turtą ir tai tampa pakankama sąlyga tokiai paslaugai kaip refinansavimas su užstatu. Turtas gali būti nekilnojamas, automobilis, buitinė technika ar kompiuteris. Užstato suma priklauso nuo įsiskolinimo dydžio. Kita vertus, refinansavimas be turto ikeitimo asmeniui, negaunančiam jokių pajamų, taip pat įsiskolinusiam, tokiu atveju, nebūtų teikiamas (žinoma šimtu procentų garantijų nėra. Kiekviena bendrovė turi savas taisykles ir gali suteikti refinansavimo paslaugas, nors ir paskolos grąžinimo tikimybė ir labai maža).

Laiduotojas

Greitojo kredito refinansavimas su užstatu galimas ir tokiu atveju jeigu yra laiduotojas. Tai reiškia, kad kitas, žmogus, turintis teigiamą kredito istoriją ir nuolatines pajamas, galėtų laiduoti, kad jeigu refinansavimas su užstatu nebus grąžintas, jis įvykdys įsipareigojimus.

Kita vertus, paskolos su užstatu ir laiduotoju teikiamos prastesnėmis sąlygomis, ir taip pat turi įvairiausių niuansų, kurie priklauso nuo kiekvieno asmens individualios situacijos.

Bendrovės

Trečias ir svarbiausias faktorius, lemiantis ar bus suteiktas greitųjų paskolu refinansavimas internetu, yra kiekvienos bendrovės vidaus taisyklės. Kaip ir minėjau, iš tiesų refinansavimas su užstatu yra viena iš tų paslaugų, kur ne nuo taisyklių, o nuo kredito įmonės priklauso, lemiamas žodis. Tad jeigu nebuvo suteiktas paskolos refinansavimas seb, paskolos refinansavimas swedbank ar refinansavimas unijose, Vilniuje, Klaipėdoje, paskolos su uzstatu kaune, dar nereiškia, kad ši paslaugas nebus suteikta kitur. Bandyti verta ir reikia. Taip pat būtina įvertinti savo galimybes grąžinti refinansuotą paskolą, bendrovių siūlomas sąlygas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.