Ar visuomet elektrinės orkaitės pranašesnės už dujines?

orkaitesVirtuvės įrengimas kiekvienuose namuose yra labai reikšmingas ir jam dažniausiai skiriama ne tik nemaža suma pinigų, bet ir daug laiko apsvarstymams ir sprendimų priėmimas. Labai svarbi virtuvės dalis yra buitinė technika. Renkantis ją, reikėtų apgalvoti apie ilgai tarnaujančius prietaisus, kurie ne tik gražiai atrodys, bet ir atitiks Jūsų lūkesčius. Vienas svarbiausių sprendimų yra orkaitės tipas. Dažniausiai žmonėms sunku apsispręsti, ar orkaitė turėtų būti elektrinė, ar dujinė. Šį kartą norime pasverti abu pasirinkimus.

Norintiems sutaupyti – dujinė

  • Vienas pagrindinių privalumų, renkantis dujinę orkaitę yra būtent ekonomiškumas. Kaip žinia, dujos yra gerokai pigesnės nei elektra, kai kalbame apie maisto gamybą. Todėl daugelis žmonių, kurie nenori išleisti daug pinigų virtuvės funkcionalumui, renkasi būtent šį variantą.
  • Kita priežastis, kodėl žmonės renkasi dujines orkaites yra pripratimas. Ankščiau elektrinės orkaitės būdavo itin retas egzempliorius, tad žmonės, kurie pripratę maistą gaminti būtent dujomis veikiančioje orkaitėje, nesiryžta pereiti prie elektrinės. Tad šio tipo pirkėjai drąsiai perka dujines orkaites ir jomis naudojasi.
  • Be to, sakoma, kad nuo to, ar orkaitės tipas dujinis ar elektrinis, skiriasi joje gaminto maisto skonis. Tiesa tai ar ne, reikia spręsti kiekvienam pagal save, tačiau buitinių prekių parduotuvėje dažnai dujines orkaites renkasi žmonės, kurie bijo, jog maistas, gamintas su elektra, neturės tikrojo savo skonio.

Elektrinė ieškantiems naujovių

  • Tiems žmonėms, kurie gamina daug ir mėgsta virtuvėje eksperimentuoti, ikrai geriau rinktis elektrinę viryklę. Dažniausiai joje būna mažiausiai 6 skirtingi gaminimo tipai bei papildomas – kepimo griliuje rėžimas. Tai paįvairina patiekalus, kuriuos galėsite pagaminti savo orkaitėje. Galite išbandyti ne tik įvairias funkcijas, bet ir naujus, dar negamintus šedevrus virtuvėje.
  • Tiems žmonėms, kurie gamindami virtuvėje nemėgsta stebėti per orkaitės langelį, tikrai geriau rinktis elektrinį variantą. Nors naujausios viryklės dabar jau kone visos turi apsaugą nuo dujų nutekėjimo, visgi, elektrinė orkaitė suteikia gerokai daugiau pasitikėjimo ir saugumo jausmo. Nereikia nuolat stovėti prie viryklės ir stebėti, ar gaminimas vyksta tinkamai. O užstačius laikmatį, orkaitė pati išsijungia, tad nereikia nuolat sekti gaminimo laiko, bijant, kad maistas neperkeptų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.