Ar žinote, kaip sukurti jaukumą namuose?

krosnelėsJaukumo paieškos neapleidžia nei vieno iš mūsų. Jo siekiame ir tai natūralu. Juk gera grįžti vakare po darbo ir mėgautis namų šiluma, puikias emocijas keliančia atmosfera. Tačiau ne visi žino, kaip jaukumas išgaunamas. Kaip jį atrasti? Sprendimas kartais paprastesnis, nei atrodo, o kai kuriais atvejais ir daugiafunkcinis. Pavyzdžiui, jei atkreiptume dėmesį į krosneles, tai suprastume, kad jos ir šildo namus, ir suteikia jaukumo jausmą.

Krosnelė nėra koks nors primityvus prietaisas. Ji, kaip minėta, pasižymi funkcionalumu, tačiau tuo pat metu papildo namus jaukumu, gal net romantika. Vienas iš veiksnių, suteikiantis tokią naudą, yra dizaino sprendimai. Juk produktą iš pradžių renkamės kreipdami dėmesį į jo linijas, į išorines ypatybes. Tik tuomet atrandame skaičius ir imame gilintis, ką jie reiškia ir ar yra tinkami mūsų namams. Kiekvienas vartotojas gali džiaugtis, kad rinkoje siūloma pačių įvairiausių krosnelių. Gyvenate vienokio stiliaus name? Prašom, krosnelė pagal jūsų pageidavimus. Jūsų interjeras visiškai kitoks nei kaimyno? Anokia čia bėda. Pasižvalgykit štai ten, iš keliasdešimt skirtingų produktų turėtumėte ką nors išsirinkti…

Netenkina kaina? Ne problema, mat yra prietaisų su nuolaida. Šios krosnelės išvaizda pritrenkianti, tačiau ji kiek per plati? Turėtume atrasti mažesnę alternatyvą. Pirkėjas gali išlaisvinti savo skonį ir rinktis tai, kas patinka. Vienos krosnelės aptakesnės, kitos kampuotesnės. Vienos į grindis remiasi kojomis, o kitos apskritai atrodo lyg sklandančios ore. Vienos šviesios, kitos tamsios… Kuo toliau, tuo įmantresni sprendimai pasitelkiami ir laikui bėgant pasiūlomi pirkėjams. Šiems atsiveria neaprėpiamos galimybės. O svarbiausia iš jų – jaukumo kūrimas interjere.

Įsigijus poreikius atitinkantį gaminį, tenka pasirūpinti montavimu. Tai patikėjus profesionalui, savo srities žinovui, nekyla bereikalingų problemų. Jaukumas su kiekvienu veiksmu artėja. Štai krosnelė jau įmontuota, laikas išbandymui. Kai viskas gerai, jau galima naudotis. O tuomet užplūsta šiluma. Ir tiesioginė, susijusi su namų apšildymu, ir vidinė, pasireiškianti per emocijas bei nuotaiką.

Krosneles pelnytai galima vadinti jaukumo garantu, teigia Dovre.lt. Siaučiant pūgai taip gera įsispyrus į minkštas šlepetes sėdėti ant sofos, gerti arbatą, skaityti knygą ir mėgautis spragsinčia ugnimi. Ugnies kūrimo procesas – tarsi ritualas. Sausos malkos primena apie jas džiovinusią vasaros saulę. Ugnies liežuviai galbūt nukelia į tą laiką, kai su draugais prie laužo kepėte zefyrus. O minkštosios šlepetės leidžia pasijusti lyg žingsniuojant per purų paplūdimio smėlį.

Krosnelės suderinimas su įvairiomis interjero detalėmis skleidžia dar didesnį jaukumą. Viskas priklauso nuo to, kaip žmogus įsivaizduoja savą, netrikdomą erdvę. Vieni geras emocijas atranda minimalizme, o štai kiti ieško masyvių daiktų. Juk viską vertiname subjektyviai.

Kaip užsiminta pradžioje, malonios atmosferos siekis yra natūralus. Reikėtų pasidžiaugti, kad krosnelės dėka kambarys tampa nepaprasta poilsio oaze arba produktyvių darbų vieta bei įkvepiančių idėjų startu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.