Autobusu į Daniją– aukso viduriukas keliaujantiems?

autobusu į DanijąStraipsnio pavadinimą galima suprasti įvairiai. Aišku, kad kalba sukasi apie dvi šalis. Autobusas – irgi visiems puikiai pažįstama transporto priemonė. Būtent apie ją ir norėtume pakalbėti. Kadangi daugelį vilioja Danija, pabandykime išsiaiškinti, ar važiuoti autobusu į Daniją, būtų geras sprendimas.

Pirmiausia reikėtų užsiminti apie alternatyvą – keliavimą nuosavu automobiliu. Tai atrodo laisvės kupinas pasirinkimas, tačiau reikalaujantis didesnės atsakomybės ir, žinoma, nepriekaištingai tvarkingo automobilio. Nežinant maršruto taip pat gali pristigti pasitikėjimo. Dėl to imama svarstyti apie kelionę mautobusu. Pastarasis būtent tuo ir žavi, kad leidžia atsipalaiduoti, mat prie vairo – patyręs vežėjas. Trumpai tariant, kelionė nuosava mašina gali pernelyg apsunkinti.

Sprendimą keliauti  nedideliu autobusiuku būtų galima pavadinti aukso viduriuku dėl transporto priemonės dydžio. Nei per maža, nei per didelė. Telpa tam tikras skaičius keleivių ir jų bagažas, tačiau sustojus pailsėti nereikia ieškoti XXL dydžio aikštelės. Suprantama, autobusų būna nevienodų. Tai pastebėtina ir kalbant apie markę bei modelį, ir apie amžių. Skirtingos įmonės gali nevienodai prižiūrėti savo transporto priemones, todėl ir vežėjus tenka rinktis atsakingai.

Kelionė į Daniją autobusu neprailgsta tuomet, jei autobusas tvarkingas ir jame veikia visa komforto įranga. Pavyzdžiui, žiemą oro kondicionierius neaktualus, tačiau vasarą tai vienas svarbiausių kriterijų renkantis transporto priemonę. Kadangi kelionė ne tokia ir trumpa (keturženklis kilometrų skaičius), nesinorėtų sėdėti ant sulūžusios sėdynės. Jei įmontuoti saugos diržai, tačiau jie nefunkcionuoja, kelionė apskritai tampa nejauki ir nesaugi. Tokių nemalonumų geriau vengti.

Kelionė į Daniją autobusu gali būti saugi ir smagi. Svarbu tvarkingas autobusiukas ir geras vairuotojas. Tada jaučiamas saugumas, komfortas ir žinoma, kad važiuojama teisinga kryptimi. Su įkvėpimu pasitinkama nauja šalis ir visi joje esantys lankytini objektai.

Kyla klausimas, kuo autobusas pranašesnis prieš skraidančią transporto priemonę, t.y. lėktuvą? Ne paslaptis, kad kai kurie žmonės jaučia skrydžio baimę. Kita priežastimi galėtų būti įvardijama kaina. Taigi, autobusas vėlgi laimi (žinoma, jei jis tvarkingas).

Kontaktas su kitais žmonėmis – įdomus punktas, kurį taip pat reikėtų paminėti.  Mažame autobuse bus kažkiek keleivių, tačiau mažiau nei dieliame. Dėl to diskomforto nejaus didelių grupių nemėgstantys keleiviai. Na, o jei iškils kokių problemų ar atsiras noras pabendrauti, visada žinosite, kad keliaujate ne vieni. Tikras aukso viduriukas.

Jei jau nusprendėte, kaip keliausite, belieka palinkėti sėkmės. Tačiau nesunku nuspėti, kad į Daniją autobusu ar kita transporto priemone traukia uždarbio galimybėmis. Na, o jei jūsų tikslas – poilsis ir nauji įspūdžiai, jų tikrai bus. Kad ir į kokią šalį nuvyktumėte, jus pasitiks nauji pastatai, visai kita atmosfera. Aplink bus svetimtaučiai. Ir visa tai sukuria intrigą. Trokštama paragauti vietinių patiekalų, aplankyti muziejus. Net nueiti į parduotuvę tampa pramoga, mat jos aplinka ir asortimentas kitoks nei Lietuvoje.

Kelionės vilioja. Išsiaiškinome, kad ieškant transporto vilioja autobusai. Važiavimas autobusu atrodo gerai pasvertas sprendimas. Jei vairuotojai patikimi, o transporto priemonės komfortiškos, mėgaujamasi įdomia kelione. Danija pasitinka tokia aplinka, apie kurią grįžus namo pasakosite plačiai šypsodamiesi ir skleisdami geras emocijas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.