Balkono durys Vilniuje: kaip pasirinkti?

durys VilniujeĮrengdami balkoną, pasirūpinkite tvirtomis ir ilgaamžėmis durimis. Populiariausias pasirinkimas sostinėje – plastiko konstrukcijos. Plastikinės durys Vilniuje stebina savo pasiūlos įvairove – pirkėjas gali įsigyti įvairaus dizaino ir skirtingų spalvų duris, kurios atitiks novatoriškiausias interjero idėjas.

Plastikinių durų privalumai

Nors dažniausiai plastiko konstrukcijos naudojamos įrengiant balkonus ir terasas, vis dažniau minėtasis sprendimas taikomas ir vidaus kambariams. Plastikinės durys vertinamos dėl itin patogios varstymo sistemos, ilgaamžiškumo ir patvarumo. Be to, plastiko konstrukcijos pasižymi itin patrauklia kaina. Plastikinės durys yra lengvai ir greitai montuojamos, nereikalauja sudėtingos priežiūros ir užtikrina patikimą eksploataciją.

Plastikinių vidaus durų varstymas

Pirkėjams siūlomos itin plačios plastiko konstrukcijų varstymo galimybės. Dažniausiai kalbama apie keturis populiariausius variantus: atidaromas, atidaromas-atverčiamas, stumdomas ir sulankstomas plastikines duris. Standartinis variantas – atidaromos durys. Tokios konstrukcijos užtikrina patikimą ir ilgaamžį naudojimą. Tai populiariausios plastiko vidaus durys Vilniuje.

Sparčiai populiarėjantis sprendimas – atidaromos-atverčiamos plastikinės durys. Tokios konstrukcijos atsidaro įprastu būdu ir gali būti vertikaliai atverčiamos, be to, priešingai nei standartiniai variantai, minėtosios konstrukcijos leidžia pasirinkti mikroventiliacijos padėtį. Tai ypač patogu tuo atveju, jei patalpoje nėra varstomų langų –tokiu atveju mikroventiliacija naudojama patalpos vėdinimui.

Vienas moderniausių sprendimų – stumdomos plastikinės durys. Tokios konstrukcijos būna sudarytos iš dviejų ar daugiau segmentų, kurie yra lygiagrečiai nustumiami. Minėtosios konstrukcijos yra puikus pasirinkimas nedidelėms patalpoms, kadangi optiškai padidina erdvę. Stumdomos durys naudojamos balkonams, terasoms ar vidiniam išėjimui į kiemą. Tokios durys juda tyliai, tačiau yra itin tvirtos ir ilgaamžės, nereikalauja sudėtingos priežiūros ir puikiai dera moderniame interjere.

Rečiausias sprendimas – sulankstomos plastikinės durys. Tokias duris sudaro du ar daugiau segmentų, kurie dailiai susilanksto, stumiant juos į šoną. Tai vienas praktiškiausių sprendimų nuosavame name, kai kambarys jungiamas su terasa ar vidiniu kiemu. Tokios durys išsiskiria subtilia elegancija, todėl gyvenamajai patalpai suteikia individualaus stiliaus.

Medinės balkono durys

Jei nemėgstate plastiko konstrukcijų, puikus pasirinkimas – medinės balkono durys. Medžio durys Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose derinamos prie klasikinio stiliaus interjero ir tradicinių dizaino sprendimų. Medinės durys gali būti gaminamos pagal individualius išmatavimus, be to, neribotos dizaino galimybės leidžia įgyvendinti išrankiausio pirkėjo poreikius. Minėtosios konstrukcijos vertinamos dėl estetinių niuansų – tokios durys alsuoja prabanga ir suteikia namams jaukumo. Tiesa, medis, lyginant jį su plastiko konstrukcijomis, reikalauja kur kas daugiau priežiūros ir reguliarių atnaujinimo darbų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.