Darbo knyga efektyviai dirbantiems ir planuojantiems

Šiuolaikinė visuomenė yra labai skaitmenizuota. Beveik kiekvienas asmuo turi nuosavą kompiuterį, išmanųjį telefoną. Nežiūrint to, darbo knyga lieka viena geriausių priemonių laiko planavimui. Įrašai telefone dažnai pasimeta tarp įvairių programėlių, tuo tarpu knygoje galima sužymėti įvykius dienos, valandų ir net minučių tikslumu ir greitai surasti įrašus pagal datas.

Darbo knyga įvairiems tikslams

Šioje knygoje-kalendoriuje kiekvienas lapas turi savo datą. Taigi lengvai galite suplanuoti tam tikros, pavyzdžiui, kovo 14 dienos darbus. Knygoje užsirašykite informaciją, kuri greitai pasimiršta – sutiktų konferencijoje žmonių vardus ir pavardes, svarbius telefonų numerius, suplanuotus susitikimus. Netgi galite užrašyti, pavyzdžiui, kalbą, kurią sakysite konferencijoje. Taip pasiruošę tikrai nepraleisite svarbių įvykių.

Darbo knyga taupantiems laiką

Visi tikriausiai esate pastebėję, jog vieną dieną nuveikiate labai daug, o kitą dieną, padarote vos vieną kitą darbą, nors veiklų tikrai yra. Dažniausiai našumas sumažėja, kai žmogus išsiblaškęs. Pavyzdžiui, darbe esate puikiai nusiteikę imtis veiklos, bet po kurio laiko prieina kolega ir jūs jau kartu gurkšnojate kavą. Grįžę sunkiai susikaupiate prie paliktų darbų, ilgai galvojate, ko imtis toliau. Tai kasdieniškos situacijos, kurias padeda išspręsti darbo knyga. Šioje knygoje dienos pradžioje arba pabaigoje sužymite viską, ką reikia padaryti. Parašykite, ir kuriuo laiku atliksite vieną ar kitą veiksmą. Įtraukite kavos pertraukėlę, nustatykite jai terminą. Taip suplanavę dieną visada žinosite, kokį sekantį žingsnį turite atlikti.

Galite paklausti, kam jums reikalinga našesnė darbo diena, juk viršininkas ir taip patenkintas jūsų darbu ir kiek jo padarote per dieną be kažkokio plano. Verta prisiminti, kad planuojate ne dėl darbdavio, o dėl savęs. Tarp įprastų kiekvienos dienos tikslų darbo knygoje užrašykite tuos, kuriuos ketina įgyvendinti po mėnesio ir po metų.  Pasirašykite savo gyvenimo tikslą. Galbūt norite aukštesnių pareigų – parenkite planą kaip jų sieksite. Gal ketina tapti pats sau darbdaviu, tuomet kalendoriuje galite suplanuoti savo naują veiklą, verslo planą nuo A iki Z.

Tegul darbo knyga tampa jūsų palydove į sėkmingesnę ir geresnę ateitį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.