Firminiai tušinukai išskirtiniam jūsų stiliui

firminiai tušinukaiTušinukas jau nebėra vien tik paprasta kanceliarinė priemonė, skirta rašymui, šiandien tai nepakeičiamas kiekvieno sėkmingo žmogaus aksesuaras. Tušinukas atspindi jo savininko skonį, pagal jį galima tikrai nemažai spręsti apie rašantįjį žmogų. Tušinukas gali tapti išskirtiniu atributu, tad jeigu jums tai svarbu, turėtumėte žinoti, kaip tinkamai pasirinkti tušinuką.

Kadangi rinkoje tušinukų pasirinkimas tiesiog milžiniškas, tad visuomet geriau rinktis firminius tušinukus. Gerų ir žinomų firmų tušinukai išsiskiria gera kokybe ir patogiu dizainu. Žinoma, firminiai tušinukai ir daugiau kainuoja. Pavyzdžiui, svetainėje penstudio.eu galite pasirinkti Parker ar Waterman ženklų tušinukus, jie keletą ir netgi keliasdešimt kartų brangesni už ten parduodamus kitų rūšių rašiklius.

Parker tušinukus, tikriausiai, žino daugelis. Šiuos rašiklius gaminanti įmonė Jungtinėje Karalystėje veikia dar nuo 1888 m. Žinoma, anksčiau jie gamino parkerius ir nuo pat savo veiklos pradžios įmonė stengėsi suderinti savo žinias ir naujoves, didelį dėmesį skirdama gaminių išskirtinumui ir kokybei, o ypač produkcijos novatoriškumui, gamintojui visuomet buvo svarbios detalės ir tinkamos medžiagos. Šie talentingi gamintojai ir savo srities ekspertai įdėjo daug darbo, kurdami modernias rašymo priemones. Keičiantis laikams ir atsirandant naujoms galimybėms, įmonė rinkai pradėjo siūlyti ir savo vardo tušinukus. Šie yra paprasti ir praktiški, puikiai tinkantys patogiam kasdieniniam naudojimui, nes įmonė gamyboje naudoja tik kokybiškas medžiagas ir savo gaminiuose stengiasi suderinti kokybę ir estetiką.

Panaši ir Waterman įmonės istorija. Įmonė įkurta 1883 m. Prancūzijoje – tad tikrų rašymo priemonių ekspertų sukurti rašikliai suteiks jūsų darbo įvaizdžiui paryžietiško stiliaus. Tuo pačiu šie firminiai tušinukai tikrai padės formuoti klasikinį profesinio gyvenimo įvaizdį, o jūsų klientams ir kolegoms atskleis išlavintą jūsų skonį.

Tokie firminiai tušinukai puikiai tiks pažymėti įmonės logotipu, nes jie yra kokybiški, patogūs ir stilingi. Juk tušinukai su įmonės logotipu – tai tarytum jūsų vizitinė kortelė. Firminius tušinukus, netgi galite derinti prie savo bendro stiliaus ir įvaizdžio. Pavyzdžiui, pasirašydami svarbius dokumentus vyrai gali parinkti tušinuką pagal kaklaraiščio spalvą, o moterys – derinti pagal savo blizgančių nagų atspalvį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.