Fizinių asmenų bankrotas. Noriu bankrutuoti!

Fizinių asmenų bankrotas Lietuvoje Nuo 2013-ųjų metų galioja įstatymas, kuris padeda asmenims, turintiems labai didelių finansinių problemų, paprasčiau susitvarkyti su jomis. Fizinių asmenų bankrotas Lietuvoje vykdomas lygiai tomis pačiomis sąlygomis kaip ir užsienio šalyse, tad nereikia bijoti, kad galiausiai liksite kuo nors nuskriausti.

Fizinių asmenų bankrotas Lietuvoje suprojektuotas taip, kad kiekvienas žmogus galėtų susitvarkyti gyvenimą. Tuo pačiu reikia paminėti, kad bankrotas nereiškia, kad nebereikės grąžinti pinigų, kuriuos šiuo metu esate skolingas. Dažniausiai gražinama skola būna kur kas mažesnė, tačiau tam tikrą dalį atiduoti vistiek teks.

  1. Bankrutuoti gali tik tas asmuo, kurios skola siekia 8 750 eurų. Jeigu skolos suma yra mažesnė – tokiu atveju asmuo neturi galimybės bankrutuoti ir reikia pergalvoti kitas finansų tvarkymo galimybes.
  1. Asmuo negali bankrutuoti tokiu atveju, jeigu sužinoma, kad jis turi tam tikrų neatitikimų. Pavyzdžiui, asmuo, kuris turi probleminį lošimą arba serga alkoholizmu neturi galimybės bankrutuoti, kadangi jis piktybiškai sudarė skolas.
  1. Bankroto byla dažniausiai išnarpliojama per mažiau nei du mėnesius. Po teismo sprendimo įsigalioja sukurtas finansinis planas, kurio reikia laikytis apie penkerius metus.
  1. Fizinių asmenų bankrotas Lietuvoje nenurodo, kokia konkreti suma gali būti paliekama bankrutuojančiam asmeniui. Kiekvienas atvejis yra labai individualus ir labai detaliai išaiškinamas. Stengiamasi sukurti tokias pinigų grąžinimo schemas, kurios nebūtų labai žalingos žmogui.
  1. Jeigu asmuo turi nepilnamečių asmenų, tokiu atveju jam suteikiama galimybė ne tik bankrutuoti, tačiau pateikiamos ir patrauklesnės pinigų grąžinimo sąlygos. Kaip jau minėjome, kiekvienas atvejis individualus, tačiau tam tikrais atvejais galima gauti lengvatų.
  1. Bankroto procedūra kainuoja ir priklausomai nuo pačio proceso sudėtingumo jos kaina gali kisti. Būtinai rekomenduojame samdytis profesionalus, kurie yra pasiruošę ne tik sutvarkyti dokumentus, tačiau ir kovoti dėl geresnių sąlygų bankrutuojančiam asmeniui.

Jeigu norite bankrutuoti – pirmiausia Jums reikia pasirinkti specialistus, kuris padės tai padaryti. Kuo daugiau informacijos turėsite – tuo tikresnis būsite, kad Jūsų sprendimas yra labai geras. Fizinių asmenų bankrotas Lietuvoje prieinamas visiems, kurie turi finansinių sunkumų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.