Geriausi nešiojami kompiuteriai 2015 metais

nešiojami kompiuteriai2015 metai kompiuterių pasaulyje yra išskirtinai konkurencingi, ką lemia ne vienas naujas populiariausių pasaulio IT gamintojų būtent šiais metais išleistas modelis. Labiausiai intriguoja faktas, jog šiais metais gamintojai pasistengė sukurti ne biudžetinius produktus, o kažką ypač konkurencingo savo pajėgumu ir savybėmis. Būtent apie geriausius nešiojamus kompiuterius išleistus 2015 metais šiandien ir kalbėsime.

MSI GT80 Titan

MSI – GT80 Titan yra tas kompiuterius, į kurį savo jau turimą įrenginį iškeistų absoliučiai kiekvienas žmogus. Ir tai yra suprantama, kadangi MSI GT80 Titan yra tikras šių metų rinkos gigantas, išsiskiriantis ypač dideliu pajėgumu praktiškai visais aspektais. Aukščiausios kokybės Intel Core i7 procesorius galbūt ir žavi, bet tai visiškai nublanksta prieš faktą, jog kompiuterio RAM plokštės dydis siekia net 24 GB! Žmonėms, kurie yra susidūrę su tradiciniu RAM plokščių pajėgumu, tai veikiausiai atims žadą. Ir tai yra suprantama, kadangi įprastuose nešiojamuose kompiuteriuose RAM plokščių pajėgumas dažniausiai nesiekia daugiau nei 8 GB, kai šiuo atveju matome net 3 kartus didesnį plokštės pajėgumą. Būtent tai yra vienas esminių MSI GT80 Titan modelio išskirtinumų, leidžiančių vadinti šį gaminį ilgalaikiu pasirinkimu, kuris savo išskirtinį pajėgumą su tokiais duomenimis išlaikys tikrai ne vienerius metus. Visgi, per daug apie šį pirkinį įsisvajoti nepatartina, kadangi jo kaina puikiai atspindi jo kokybę – šis kompiuteris vidutiniškai kainuoja apie 3000 eurų, kas yra pinigų suma, kurią skirti kompiuterio įsigijimui Lietuvoje gali tik pakankamai nedidelė žmonių dalis.

Dell Latitude 11.6
Ilgą laiką Dell kompanijos tikslinė auditorija buvo įprasti kasdieniški vartotojai, kuriems už kompiuterio pajėgumą kur kas didesnę svarbą turi jo kaina. Visgi, šiais metais panašu, jog Dell kompanija kiek pakeitė savo politiką, kadangi naujausias kompanijos gaminamų modelis – Latitude 11.6, akivaizdžiai taikosi į verslo klasę. Tą pirmiausia puikiai atspindi šio nešiojamo kompiuterio kaina, kuri vidutiniškai siekia kiek daugiau nei 3000 eurų. Visgi, teigti, jog tai yra neadekvati pinigų suma, tikrai negalime, ką puikiai atspindi Dell Latitude 11.6 savybės.

Taip, kalbant apie tuos pačius aspektus, kuriuos apžvelgėme kalbėdami apie MSI GT80 Titan, Latitude 11.6 atrodys kaip mažiau dėmesio vertas pasirinkimas – šiame modelyje įdiegtas kiek silpnesnis i5 kartos procesorius, „tik“ 8 GB pajėgumo RAM plokštė, o kietojo disko talpa siekia tik 256 GB. Visgi, kaip ir minėjome – šis nešiojamas kompiuteris yra sukoncentruotas ne į eilinius žmones ar žaidimų mėgėjus, o būtent į verslo klasę, kame ir atsispindi esminiai šio įrenginio privalumai. Pirmiausia būtina paminėti išskirtinai didelę 1.9 GHz siekiančią kompiuterio darbo spartą, kuri idealiai atitinka darbui naudojamam kompiuteriui keliamus lūkesčius. Taip pat, šiame modelyje yra įdiegta visa esminė verslo kompiuterinė įranga, garantuojanti visų verslui reikalingų funkcijų gebėjimą atlikti naudojantis šiuo gaminiu. Trumpai tariant – Dell Latitude 11.6 yra ne tik kompiuterinis įrenginys, bet ir visas verslo opcijų paketas vienoje vietoje, kuris didelę naudą atneštų absoliučiai kiekvienam juridiniam asmeniui. Žinoma, to nebūtų tik finansiniu aspektu, kadangi Dell Latitude 11.6 iš jūsų prieš naudojimąsi juo pasisavins minėtą maždaug 3000 eurų siekiančią pinigų sumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.