Gintaro karoliai vaikams ir suaugusiems

Kai reikia kažką nustebinanti ir išsiskirti iš minios, turime sugalvoti kažką itin paprasto, reto, nebrangaus, bet tuo pačiu ir genialaus. Kalbu apie originalią dovaną suaugusiam arba vaikui. Šis galvosūkis visada kirba galvoje prieš šventes ir artimųjų gimtadienius.

Gintaro karoliai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Noriu pasufleruoti vieną neblogą idėją dovanoms. Gintaro karoliai vaikams ir suaugusiems. Jau matau šypsenas ir turbūt mintyse juokiatės 🙂 Juokinga gali pasirodyti tik iš pradžių, tačiau pasigilinus pamatysime, kad gintaro karoliai gali būti puiki dovana.

Baltijos gintaras vis dar laikomas brangiu mineralu (akmeniu vadinti neapsiverčia liežuvis), iš kurio gaminama originali juvelyrika, garsinanti Lietuvą pasaulyje. Taigi, tai šiokia tokia vertė. Tiesa, gintaras auksui neprilyginamas, nors kažkada būtent gintaras buvo brangesnis už šį taurųjį metalą. Bet kuriuo atveju, tai gali būti gana prabangus papuošalas. Priklauso, kokia proga jis bus dėvimas.

Baltijos gintaras turi gydomųjų savybių. Tai ne sapalionės apie stebuklingus akmenėlius ir jų energiją ir ryšius su kosmosu ir ateiviais… Moksliškai įrodyta, kad gintaro sudėtyje esanti sukcino rūgštis, kurios mūsų organizme yra per mažai, padeda imuninei sistemai, medžiagų apykaitai, taip pat net apsaugo nuo buities prietaisų skleidžiamų bangų ir silpnos radiacijos. Gintaras – anti-alergenas, padedantis organizmo imuninei sistemai kovoti su ore skraidžiojančiais alergenais. Gintaro panaudojimas klasikinėje medicinoje ir chemijos pramonėje dar kartą įrodo, kad visos gydomosios savybės yra ne koks mitas ar pramanai. Dėl to užsienyje labai populiaru gintaro karolius dovanoti kūdikiams, kurių laukia skausmingas dantų dygimo periodas. Gintaras sumažina kūno temperatūrą ir ramina organizmą esant skausmui, dėl to užsienio mamos nedvejodamos perka gintarinius karoliukus savo mažyliams.

Originalumas yra ne ką svarbesnis momentas. Kitas dalykas – patriotizmas. Lietuviai didžiuojasi gintaru, tai nacionalinio identiteto dalis, todėl gintaro karoliai vaikams ir suaugusiems reiškia ne tik originalumą (aukso grandinėles nešioja kas penktas žmogus, o kiek matėte žmonių su gintaro karoliais? Net su mediniais karoliais yra daugiau žmonių…). Galite sakyti, kad gintaro karoliai – tik močiutėms per „Duokim garo“ laidą penktadienį ar kaimo kapelos koncertą, bet tai vaikiška. Gintarus vertina ir jauni žmonės, ne tik pagyvenę. Kadangi gintaro spalvų gama gana plati, galima išsirinkti itin šiuolaikiškai atrodančius karolius.

Gintaro karoliai gaminami Lietuvoje, tad pirkdami juos remiate Lietuvos smulkųjį verslą. Aš pats nešioju karolius ir ne kartą esu sulaukęs žmonių dėmesio. Jei dėmesys iš aplinkinių jums svarbus, tikrai pasidovanokite karolius sau ir pamatysite, kaip lengva užmegzti pokalbį su nepažįstamaisiais 😉

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.