Ar IKI akcijos padeda sutaupyti?

akcijosDažnai savo aplinkoje tenka išgirsti abejingumo kupinas nuomones apie prekybos centrų akcijas ir jų naudą. Ar tai naudinga? Kaip tai padeda sutaupyti? Kuo tikėti? Keista, tačiau šie klausimai yra pilni nepasitikėjimo ir kritikos, o viskas iš tiesų yra kur kas paprasčiau. Vienos didžiausių prekybos tinklų IKI akcijos nėra iliuzija ar paprastas reklaminis triukas, tai tarpusavio santykiais paremta pardavimų strategija.

Didieji prekybos centrai tiesiogiai bendradarbiauja su produktų tiekėjais, todėl jų prekių kataloguose tikrai išvysite neabejotinai gausų pačių įvairiausių prekių asortimentą. Tarpusavio santykiai leidžia ne tik išplėsti verslo plėtrą, bet tuo pačiu sumažinti ir produktų kainą. Tai gera žinia potencialiems pirkėjams ir žemų kainų medžiotojams. Sutaupyti šiuo metodu tikrai galima, tereikia pasirinkti tinkamas prekes už prieinamą kainą. Kai šiuolaikinėje visuomenėje produktų kainos nenumaldomai kyla, nėra kitos išeities, kaip ieškoti tai, kas ekonomiška, pigu ir naudinga.

Dabartinė Lietuvos ekonomika yra ne itin stabili, todėl kiekvienas privalo prižiūrėti savo finansinę padėti ir esant krizei, užtikrinti efektyvų sprendimo būdą. Pinigų švaistyti nederėtų, nes niekada negali žinoti, kada jų prireiks labiausiai. Vienas klaidingas ėjimas gali pastūmėti į nepavydėtiną padėtį, tačiau ne viskas yra taip blogai, kaip galėtų būti. IKI akcijos sumažina įvairių produktų kainas ir sukuria itin palankias sąlygas kasdienių produktų ar reikmenų įsigijimui už žymiai mažesnę kainą. Konkurencingos kainos ir įvairiapusiškas požiūris į klientų norus atveria malonios atmosferos ir paslaugių darbuotojų aplinką. Visa tai yra patogu ir praktiška.

Priešiškas požiūris į reklamą ir įvairius akcijų metu siūlomus ypatingus pasiūlymus yra ne iki galo pagrįstas. Tiesa, kompanijos skiria nemažas išlaidas prekių populiarinimui įvairiais būdais. Dažnai tai būna internetas, televizija ar radijo stotis, todėl dalis šių patiriamų išlaidų prisideda ir prie produktų kainos. Tačiau net ir įvairių akcijų metu lojalūs klientais turi galimybę sutaupyti nemažą kiekį pinigų net ir vieno apsipirkimo metu.

IKI akcijos žada nerūpestingą malonumo jausmą kiekvieno apsipirkimo metu. Sumažinkite išlaidų kiekį, žinodami, jog tai yra geriausias sprendimas jums ir jūsų jaukiems namams.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.