Kaip išsirinkti geriausią paskolą

kreditas internetuKai reikia paskolos, galvą tenka sukti dėl įvairiausių dalykų. Reikia apsispręsti, ar turi būti imamas kreditas internetu, kokio dydžio paskolos reikia, per kiek laiko ją grąžinti. Kartais į šiuos klausimus žvelgiama pro pirštus. Tačiau norint priimti teisingiausią ir racionaliausią sprendimą, derėtų atlikti kruopščią pasiūlymų atranką. Tik tokiu būdu pasiskolinti pinigai iš tiesų padės pasiekti trokštamą tikslą.

Atranka nuo dydžio iki paraiškos būdo

Kad ir kokie motyvai skatintų skolintis, pirmiausia reikia apsispręsti dėl būsimos paskolos dydžio. Šiuo atžvilgiu itin svarbu kuo tiksliau įvardyti tikruosius poreikius. Pavyzdžiui, jei gali būti suteiktas kreditas internetu pigiau, neišmintinga apsiriboti mažesne nei reikalinga suma arba vėliau imti dar vieną paskolą. Be to, sumą derėtų žinoti dar prieš pradedant kreditų paiešką.

Juk nepriklausomai nuo to, ar planuojama įsigyti mobilųjį telefoną, ar naują automobilį, reikiama suma gali būti labai įvairi. Tad geriausia paiešką pradėti jau žinant, kiek apytiksliai kainuos norimas daiktas ar paslauga. Be to, svarbu įvertinti papildomų išlaidų dydį. Pavyzdžiui, tikėtina, kad įsigijus naują būstą prireiks skirti lėšų jo atnaujinimui ar įrengimui. Jei perkamas nenaujas automobilis, gali tekti jį remontuoti. Jei planuojama keliauti, gali tekti papildomai mokėti už sveikatos draudimą. Tad tikrąją sumą sudaro ne tik pagrindinė daikto ar paslaugos kaina, bet ir kitos išlaidos.

Įtakos sumai turi ir palūkanų norma. Apsisprendus dėl poreikių verta iškart pagalvoti apie tai, kokią sumą iš tiesų reikės grąžinti sutartyje nurodyto termino pabaigoje. Ši informacija gali smarkiai lemti sprendimą. Jei reikalingas stambus kreditas internetu, jam gali būti skaičiuojamos mažesnės palūkanos. Tačiau reikia suprasti, kad didelę sumą grąžinti trunka ilgiau. Be to, riziką didina galimi neplanuoti įvykiai – liga, darbo netekimas ir panašiai.

Taip pat prieš atranką vertinga apsispręsti dėl kredito tipo ir paraiškos teikimo būdo. Juk rinkoje esama ne tik greitųjų, bet ir specifinių vartojamųjų, būstui ar automobiliui įsigyti skirtų paskolų. Šių paslaugų galima ieškoti skirtingose kreditų teikimo vietose. Be to, skiriasi ir paraiškos pildymo niuansai. Priklausomai nuo pasirinkimo, gali būti suteikiamas kreditas internetu sms žinute ar tiesiog filiale. Tačiau bet kuriuo atveju pirmiausia reikalinga registracija internetu.

Atranka pagal kainą ir patikimumą

Daugeliui aktualus kreditas internetu pigiau. Kadangi paklausa lemia pasiūlą, paprastai norinčiųjų sutaupyti lūkesčiai lieka patenkinti. Tačiau ir ieškant taupaus sprendimo yra apie ką pasvarstyti. Paskolų bendrovės siūlo įvairius variantus. Vienos taiko nuolaidą konkrečiai sumai, kitos leidžia pasiskolinti be palūkanų arba netaiko papildomų mokesčių besiskolinantiems pirmąjį kartą. Taip pat mažiau sumokėti gali tie, kurių ankstesnio skolinimosi istorija yra tvarkinga. Taigi, renkantis paskolą reikėtų apsispręsti dėl pageidaujamo kainos sumažinimo būdo ir itin atidžiai atrinkti tuos pasiūlymus, kuriuose siūlomos didžiausios nuolaidos reikiamai sumai. Be to, derėtų įsitikinti, kad patenkama į žmonių, galinčių pasinaudoti nuolaida, kategorijai.

Šiuo atžvilgiu svarbu ne tik būti patikimiems patiems. Net jei kreditas internetu akcija tikrai vilioja, verta daugiau pasidomėti apie pačią paskolas teikiančią įmonę. Tam puikiai tinka internete pateikiami klientų atsiliepimai, skundai. Taip pat svarbios informacijos išduoda įmonei iškeltos bylos, jų skaičius ir pobūdis. Įtakos sprendimui gali turėti ir bendrovės populiarumas. Juk jei į ją kreipiasi nedaug žmonių, galbūt tokia bendrovė yra nepatikima, negali užtikrinti duomenų saugumo.

Atsakomybe grįstas sprendimas skolintis retai kada būna lengvas. Vis dėlto tik po nuodugnių svarstymų paimtas kreditas internetu gali padėti įveikti finansinius sunkumus. Kitaip tariant, tai, ar pasirinkta paslauga verta investicijos, priklauso nuo pačių žmonių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.