Kaip sieninės spintos saugo mūsų privatumą?

sieninės spintosMūsų namai – mūsų tvirtovė. Lyg ir teisingas teiginys. Tačiau negalime atsiskirti nuo viso pasaulio. Turbūt to nė nenorime. Visgi kartais būna situacijų, kai praverstų slėptuvė. Net ne mums patiems, o mūsų daiktams. Ir štai taip mąstant atsiskleidžia, jog privatumą saugo sieninės spintos.

Priklausomai nuo turimų patalpų dydžio, sieninę spintą galima įsirengti nedidelę, vidutinę ar net milžinišką. Sprendimui įtakos turės ir norimų sutalpinti daiktų kiekis. Svarbos įgaus ir paskirtis. Pavyzdžiui, tokioje spintoje galite laikyti tik drabužius, tačiau kitiems daiktams vietos irgi atsirastų. Tačiau, kaip užsiminta, pakalbėsime apie privatumą.

Paprastai į svetimas spintas nelandžiojama. Jei nupirkote draugui ar draugei dovaną ir nenorite, kad ją pamatytų prieš laiką, sieninė spinta gali tapti puikia slėptuve. Jei minėtas asmuo užsuks į svečius, vargu ar jis (ji) brausis už durų, kurios turėtų saugoti jūsų rūbus. Visgi mes nežinome, kokie būna ryšiai tarp draugų. Galbūt kai kas ir nesutriktų eiti svetimon spinton, ypač pasigėrėti vienu kitu drabužiu ar ką nors pasimatuoti. Tačiau, logiškai mąstant, progos laukiančiai dovanai tai puiki vieta.

Sieninės spintos saugo ne tik daiktus nuo pašalinių akių, bet ir mus pačius. Jei užuolaidos išskalbtos ir reikia persirengti, o už lango yra smalsuolių, sieninė spinta tampa puikia persirengimo kabina ir prieglobsčiu nuo svetimų žvilgsnių. Nereikia galvoti, į kurį kambario kampą bėgti, kad kam nors nesuteiktumėte erotinio filmo ištraukos.

Sprendimas persirengti sieninėje spintoje praverčia ir tuomet, kai namuose yra svečių. Jei spinta miniatiūrinė, nebus patogu, tačiau daug tokių baldų yra kaip atskiros patalpos, kur galima nevaržomai judėti.

Turėti didelę sieninę spintą itin pravartu būsimai nuotakai. Kaip žinome, gyvuoja prietaras, neva negalima iki vestuvių pamatyti jaunosios su šventės suknele. Jei puošnaus rūbo nesinori grūsti į tradicinę spintą, o jaunikis namuose dažnai apsilanko, ką gi daryti? Viskas išsisprendžia, kai už durų – kone atskiras kambarys. Suknelei atrandama daug laisvos erdvės ir nereikia baimintis prietaro išbandymo savo kailiu.

Sieninė spinta gali būti skirta ne tik rūbams ar dovanoms. Joje taip pat patogu laikyti daiktus, kurie būdami kambaryje jį apkrautų. Omenyje turime tokius reikalingus prietaisus kaip dulkių siurblys bei palyginti nedidelius, bet vietą lentynoje ar kitur visgi užimančius kompaktinius diskus. Kokio gėrio prikaupta kiekvienuose namuose, nesiimsime aiškintis. Tačiau sieninės spintos reikšmė atsiskleidžia ir šiuo požiūriu.

Panašu, kad visai neprastas sumanymas ta sieninė spinta. Tai tikras mūsų privatumo sargybinis, leidžiantis pajusti, ką reiškia būti savų namų valdovais. Dydis ir visa kita priklauso nuo konkrečių poreikių bei kambario dydžio, tačiau įrengus tokią spintą džiaugiamasi jos teikiamais privalumais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.