Žyma: auto nuoma

Nebrangi automobilių nuoma – protingas pasirinkimas kraustantis

No Comments

automobilių nuoma Kaune

Jei neseniai baigėte studijas, kurių metu gyvenote bendrabučio kambaryje, tikriausiai persikėlimas į naują butą didelių keblumų nesudarys. O štai būna visai kitaip, kai iš vieno būsto į kitą reikia persikelti po ilgų metų. Mes net nepastebime, kaip daiktai greitai kaupiasi, todėl persikraustymas gali tapti rimta problema, ypač tuo atveju, jei teks su savimi gabentis ir baldus. Visgi nėra padėties be išeities – mikroautobusų nuoma Vilniuje ar kitame mieste gali padėti išvengti streso bei įtampos. Kodėl?

Nereikės sukti galvos, kaip savo numylėtą ir dar geros kokybės minkštą kampą ar senelės dovanotą komodą būtų galima įtalpinti į automobilį, o greičiausiai to ir nepavyktų padaryti. Šiandien nebrangi automobilių nuoma suteikia galimybę savo klientams išsinuomoti nuo itin prabangių automobilių iki tokių, kurie tinka vežioti baldus, statybines medžiagas ir kitus sunkius bei didelius daiktus.  Tiesa, mikroautobusų nuoma Vilniuje ar kitame mieste kainuoja šiek tiek brangiau, lyginant su ekonominės klasės šeimyniniu automobiliu, tačiau būtina suprasti, kad mikroautobuso eksploatacijos kaštai bei kuro sąnaudos yra didesnės. Šie faktoriai ir lemia kainų skirtumus. Kita vertus, šiandien automobilių ir mikroautobusų nuomos kompanijų yra išties nemažai, todėl galite palyginti skirtingų bendrovių pasiūlymus, akcijas  ir pasirinkti optimaliausiai jums priimtiną.

Ar visi gali išsinuomoti?

Nebrangi automobilių nuoma – patraukli paslauga, nes ja gali pasinaudoti praktiškai visi, kas turi vairuotojo pažymėjimą ir dviejų metų patirtį. Žinoma, kai kurios bendrovės nuomoja automobilius ir mažiau patirties turintiems jaunuoliams, tačiau tada yra taikomas papildomas jaunojo vairuotojo mokestis. Be to, nuomojantis mikroautobusiuką pakanka turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, todėl nereikia papildomai galvoti, kur rasti vairuotoją. Visgi, reiktų atminti, kad mikroautobuso gabaritai yra gerokai didesni, aplinkos stebėjimas pro veidrodėlius šiek tiek skiriasi, todėl, jei nesijaučiate tvirti net už lengvojo automobilio vairo, kraustantis ir nuomojantis mikroautobusą, reiktų gerai pagalvoti ar sugebėsite jį vairuoti, gal būtų protingiau paprašyti įgudusio draugo pagalbos?

Galiausiai reiktų žinoti, kad nebrangi automobilių nuoma – paklausi paslauga, todėl geriau iš anksto rezervuoti normą automobilį ar mikroautobusą, kad vėliau nereiktų verstis per galvą ir paniškai ieškoti transporto priemonės, kuri palengvintų kraustymosi darbus.

 

Kur geriausia automobilių nuoma Kaune?

automobilių nuoma Kaune

automobilių nuoma KaunePrireikus automobilio trumpam laikui, laikas ieškoti verslininkų, kurie užsiima automobilinių nuoma Kaune ar kitame mieste. Didžiuosiuose miestuose tokių paslaugų pasiūla itin didelė, todėl čia rasti patikim verslininką ir reikalingą automobilį, atrodo, turėtų būti lengviau. Tačiau taip yra ne visur. Jei ir Jūs savo trumpai rudeniškai šeimos išvykai ar darbo komandiruotei ieškote automobilio neilgam laiko tarpui, verta pasinaudoti keliais paprastais patarimais.

  • Galvokite iš anksto. Labai svarbu, kad norėdami išsinuomoti automobilį, iš karto žinotumėte, kokio automobilio norite. Geriausiai į šį klausimą atsakyti dar namuose, pradėjus ieškoti automobilių nuomos verslininko. Taip gerokai sutaupysite laiko paieškoms, nes jau tiksliai žinosite, ko ieškote. Kaip žinia, verslininkai siūlo gana platų automobilių pasirinkimą, visų apžiūra gali užtrukti ne vieną dieną.
  • Nepatingėkite apžiūrėti. Dar vienas geras patarimas, kuriuo reikėtų vadovautis, jei ieškote patikimo ir geras paslaugas teikiančio automobilių nuomininko, tai nepamiršti apžiūrėti automobilį iš anksto. Ypač, jei Jus domina automobilių nuoma Kaune svarbiai progai ar šventei. Labai dažnai žmonės užsako retro automobilius ar net limuzinus ir nė nenuvyksta jų apžiūrėti, o šventės dieną nusivilia. Nuomojant tokį transportą galima apsigauti manant, jog į šventę atvyks naujausias automobilio modelis. Deja, dažniausiai taip nėra. Geriausiai iš anksto nuvykti apžiūrėti patikusį automobilį, įvertinti jo išvaizdą, vidų. Tik tuomet užsakinėkite automobilį. Gali būti, kad Jūsų išankstinis įsivaizdavimas skiriasi nuo realios automobilio išvaizdos. Nuvykę apžiūrėti išsklaidysite abejones, o jei siūlomas automobilis nepatiks, tuojau pat nuomininko galėsite paprašyti išsirinkti kitą.
  • Žinokite, kad reikia rezervuoti. Nors automobilių nuoma Kaune ar kitame didžiajame Lietuvos mieste jau ne nauja paslauga, verslininkai teigia, jog nemaža dalis lietuvių vis dar ieško automobilio nuomai paskutinę akimirką. Deja, dažniausiai tokios paieškos neduoda gerų rezultatų. Atvykę ieškoti automobilio paskutinę dieną galite nerasti jokio pasirinkimo. Žmonės, norintys mėgautis tikrai geru ir patikimu nuomotu automobiliu, užsako jo nuomą gerokai ankščiau. Tuomet nuomininkas gali pasiūlyti tinkamą, sutvarkytą ir techniškai tvarkingą automobilį. Be to, nepasidomėję rezervacija iš anksto galite likti ir visai be automobilio. Mat kai kurie verslininkai, kurie užsiima automobilių nuoma Kaune, iš viso nenuomoja automobilių, jei klientai jų nerezervuoja iš anksto.

 

Automobilių nuoma – kai reikia automobilio

automobilių nuoma

automobilių nuomaNeturi automobilio, tačiau nori nuvažiuoti į kitą miestą? Ieškai transporto kelionei, šventei ar pramoginei išvykai? Tai ne problema! Dabar transporto priemonės nereikia skolintis iš draugo ar giminaičio, dabar pasirinktos markės ir modelio automobilį galima išsinuomoti. Automobilių nuoma kiekvienam sprendimo ieškančiam piliečiui suteikia itin patrauklią nuomos išeitį. Neturi automobilio? Ne bėda!

Ne kiekvienas gali pasidžiaugti nuosava transporto priemone. Tai privalumas, kuris kainuoja pinigus. Kainuoja ne vien pats automobilis, bet ir jo priežiūra bei išlaikymas. Ir nors tai yra prabanga, be jos sunku būtų išsiversti daugeliui gyventojų. Vieni prašo draugų ar artimųjų pagalbos kur nors vykstant, kiti naudojasi viešojo transporto paslaugomis, tačiau ir vienu ir kitu atveju kyla nepatogumai. Kai reikia keliauti kur nors toliau, iškyla rimtesnė su komfortu ir patogumu susijusi problema. Tačiau dabar viskas yra daug paprasčiau.

Pasimėgauti maloniu važiavimu už vairo norėtų ne vienas, tačiau ne kiekvienas gali ryžtis nuosavo automobilio įsigijimui. Visgi, automobilių nuoma yra lengvai prieinama kiekvienam piliečiui. Išsinuomoti pasirinktos markės ir modelio automobilį ar kitą transporto priemonę galima itin greitai, tad tai tampa paslauga, kurios sunku atsisakyti įvairių kelionių ar išvykų metu. Naujas automobilis privers pasimėgauti išskirtinio komforto ir patogumo vairavimu, tad nereikės jaudintis dėl nemalonios spūsties viešajame transporte ar ilgos ir nuobodžios kelionės autobuse.

Išsinuomoti automobilį patogu įvairių kelionių tikslu, tačiau tai puiki proga ir švenčių ar renginių organizavimo metu. Nustebinti artimą žmogų ar padaryti įspūdį švenčių dalyviams su nauja ir tinkamai papuošta transporto priemone paprasta. Tai paslauga, kurios pagalba galima palengvinti bet kokią išvyką, atostogų savaitę ar tiesiog planuojamų renginių atmosferą.

Automobilio gali prireikti bet kada, tad svarbu žinoti, kur, kada ir kaip jį galima išsinuomoti. Tai aktualu kiekvienam, juk niekada negali žinoti, kada automobilių nuoma bus tas vienintelis sprendimas planuojamos kelionės įgyvendinimui. Nauja transporto priemone pasimėgauti gali kiekvienas ir jos net nebūtina įsigyti. Komfortas įvairių išvykų metu garantuos gerai praleistą laiką kelyje ir nesukels jokių problemų, kad ir kur planuotumėte keliauti.