Žyma: automobilių nuoma

Automobilių nuoma – paslauga, orientuota į skirtingų klientų poreikių patenkinimą

No Comments

Automobilių nuoma – anaiptol ne deficitinė paslauga vertinant šią tiek paklausos, tiek pasiūlos atžvilgiu. https://www.transrenta.lt, sėkmingai konkuruodama šioje rinkoje, sulaukia galybės klientų (tiek naujų, tiek ir, patenkintų suteiktos paslaugos kokybe, nuolat sugrįžtančių) užklausos dėl galimybės išsinuomoti pageidaujamą transporto priemonę. Patenkinkime savo smalsumą ir pasidomėkime, kokiais tikslais vedini klientai dažniausiai kreipiasi į analogiškos paslaugos teikėjus.

Kasdienių reikalų tvarkymas. Dažnas iš mūsų, keliaudami į darbą, per dieną sukariame ne vieną šimtą kilometrų. O kur dar kiti reikalai, pavyzdžiui, vaikų vežiojimas į mokymosi įstaigas ar tokios pramogos kaip savaitgalio išvykos su šeima. Šios grupės klientams aktualiausi ekonomiški, manevringesni automobiliai, kurių nuoma kaina yra iš tiesų „draugiška“ piniginė.

Verslo išvykos. Verslininkams automobiliai yra savotiškas prestižo „atributas“, dėl to šios grupės klientai yra linkę rinktis iš aukščiausios klasės, galingų, naujausių automobilio modelių. Kaina šiuo atveju pagrindinio vaidmens neatlieka.

Šventės. Vestuvės, mergvakariai, bernvakariai ar kitos iškilmingos progos – dar vienas tikslas, kurio vedini klientai kreipiasi į autonuomos bendroves. Šį klientą tipą traukia prabangūs, išskirtiniai, neretai – talpinantys daugiau keleivių automobiliai. Puikus pavyzdys – kabrioletai bei limuzinai, švenčių metu ne tik atliekantys transporto priemonės vaidmenį, bet ir tampantys puikia papildoma pramoga.

Krovinių pervežimas. Kai kurios transporto nuomos bendrovės specializuojasi ir automobilių, skirtų didesnių krovinių pervežimui, nuomoje. Tai – variantas tiek kraustantis, tiek transportuojant didesnį daiktą, netelpantį į lengvąjį automobilį.

Kaip minėjome, automobilių nuoma – populiari paslauga. Tai klientams, ieškantiems geriausio varianto, „atriša“ rankas, tačiau, kita vertus, pareikalauja laiko, skiriamo atsakingoms paieškoms. Tiesiausias kelias rasti aktualius kontaktus – paieška internete. Užtenka suvesti atitinkamą raktinę užklausą ir visų automuomos paslaugą teikiančių įmonių kontaktai patiekiami ant „padėklo“. Aišku, čia rasite ne tik „pliką“ telefono numerį ir adresą, bet taip pat ir platesnę informaciją, atskleidžiančią vieno ar kito paslaugos teikėjo veiklos specifiką bei išskirtinumą lyginant su konkurentais.

Dar vienas internetinės paieškos privalumas – galimybė pasidomėti, kaip apie konkrečią įmonę atsiliepia buvę klientai, pasinaudoję šių siūlomomis paslaugomis.

 

 

Kur geriausia automobilių nuoma Kaune?

automobilių nuoma Kaune

automobilių nuoma KaunePrireikus automobilio trumpam laikui, laikas ieškoti verslininkų, kurie užsiima automobilinių nuoma Kaune ar kitame mieste. Didžiuosiuose miestuose tokių paslaugų pasiūla itin didelė, todėl čia rasti patikim verslininką ir reikalingą automobilį, atrodo, turėtų būti lengviau. Tačiau taip yra ne visur. Jei ir Jūs savo trumpai rudeniškai šeimos išvykai ar darbo komandiruotei ieškote automobilio neilgam laiko tarpui, verta pasinaudoti keliais paprastais patarimais.

  • Galvokite iš anksto. Labai svarbu, kad norėdami išsinuomoti automobilį, iš karto žinotumėte, kokio automobilio norite. Geriausiai į šį klausimą atsakyti dar namuose, pradėjus ieškoti automobilių nuomos verslininko. Taip gerokai sutaupysite laiko paieškoms, nes jau tiksliai žinosite, ko ieškote. Kaip žinia, verslininkai siūlo gana platų automobilių pasirinkimą, visų apžiūra gali užtrukti ne vieną dieną.
  • Nepatingėkite apžiūrėti. Dar vienas geras patarimas, kuriuo reikėtų vadovautis, jei ieškote patikimo ir geras paslaugas teikiančio automobilių nuomininko, tai nepamiršti apžiūrėti automobilį iš anksto. Ypač, jei Jus domina automobilių nuoma Kaune svarbiai progai ar šventei. Labai dažnai žmonės užsako retro automobilius ar net limuzinus ir nė nenuvyksta jų apžiūrėti, o šventės dieną nusivilia. Nuomojant tokį transportą galima apsigauti manant, jog į šventę atvyks naujausias automobilio modelis. Deja, dažniausiai taip nėra. Geriausiai iš anksto nuvykti apžiūrėti patikusį automobilį, įvertinti jo išvaizdą, vidų. Tik tuomet užsakinėkite automobilį. Gali būti, kad Jūsų išankstinis įsivaizdavimas skiriasi nuo realios automobilio išvaizdos. Nuvykę apžiūrėti išsklaidysite abejones, o jei siūlomas automobilis nepatiks, tuojau pat nuomininko galėsite paprašyti išsirinkti kitą.
  • Žinokite, kad reikia rezervuoti. Nors automobilių nuoma Kaune ar kitame didžiajame Lietuvos mieste jau ne nauja paslauga, verslininkai teigia, jog nemaža dalis lietuvių vis dar ieško automobilio nuomai paskutinę akimirką. Deja, dažniausiai tokios paieškos neduoda gerų rezultatų. Atvykę ieškoti automobilio paskutinę dieną galite nerasti jokio pasirinkimo. Žmonės, norintys mėgautis tikrai geru ir patikimu nuomotu automobiliu, užsako jo nuomą gerokai ankščiau. Tuomet nuomininkas gali pasiūlyti tinkamą, sutvarkytą ir techniškai tvarkingą automobilį. Be to, nepasidomėję rezervacija iš anksto galite likti ir visai be automobilio. Mat kai kurie verslininkai, kurie užsiima automobilių nuoma Kaune, iš viso nenuomoja automobilių, jei klientai jų nerezervuoja iš anksto.

 

Automobilių nuoma – kai reikia automobilio

automobilių nuoma

automobilių nuomaNeturi automobilio, tačiau nori nuvažiuoti į kitą miestą? Ieškai transporto kelionei, šventei ar pramoginei išvykai? Tai ne problema! Dabar transporto priemonės nereikia skolintis iš draugo ar giminaičio, dabar pasirinktos markės ir modelio automobilį galima išsinuomoti. Automobilių nuoma kiekvienam sprendimo ieškančiam piliečiui suteikia itin patrauklią nuomos išeitį. Neturi automobilio? Ne bėda!

Ne kiekvienas gali pasidžiaugti nuosava transporto priemone. Tai privalumas, kuris kainuoja pinigus. Kainuoja ne vien pats automobilis, bet ir jo priežiūra bei išlaikymas. Ir nors tai yra prabanga, be jos sunku būtų išsiversti daugeliui gyventojų. Vieni prašo draugų ar artimųjų pagalbos kur nors vykstant, kiti naudojasi viešojo transporto paslaugomis, tačiau ir vienu ir kitu atveju kyla nepatogumai. Kai reikia keliauti kur nors toliau, iškyla rimtesnė su komfortu ir patogumu susijusi problema. Tačiau dabar viskas yra daug paprasčiau.

Pasimėgauti maloniu važiavimu už vairo norėtų ne vienas, tačiau ne kiekvienas gali ryžtis nuosavo automobilio įsigijimui. Visgi, automobilių nuoma yra lengvai prieinama kiekvienam piliečiui. Išsinuomoti pasirinktos markės ir modelio automobilį ar kitą transporto priemonę galima itin greitai, tad tai tampa paslauga, kurios sunku atsisakyti įvairių kelionių ar išvykų metu. Naujas automobilis privers pasimėgauti išskirtinio komforto ir patogumo vairavimu, tad nereikės jaudintis dėl nemalonios spūsties viešajame transporte ar ilgos ir nuobodžios kelionės autobuse.

Išsinuomoti automobilį patogu įvairių kelionių tikslu, tačiau tai puiki proga ir švenčių ar renginių organizavimo metu. Nustebinti artimą žmogų ar padaryti įspūdį švenčių dalyviams su nauja ir tinkamai papuošta transporto priemone paprasta. Tai paslauga, kurios pagalba galima palengvinti bet kokią išvyką, atostogų savaitę ar tiesiog planuojamų renginių atmosferą.

Automobilio gali prireikti bet kada, tad svarbu žinoti, kur, kada ir kaip jį galima išsinuomoti. Tai aktualu kiekvienam, juk niekada negali žinoti, kada automobilių nuoma bus tas vienintelis sprendimas planuojamos kelionės įgyvendinimui. Nauja transporto priemone pasimėgauti gali kiekvienas ir jos net nebūtina įsigyti. Komfortas įvairių išvykų metu garantuos gerai praleistą laiką kelyje ir nesukels jokių problemų, kad ir kur planuotumėte keliauti.

Automobilių nuoma galite pasinaudoti bet kuriame didžiajame mieste

1 Comment

Atvykę į didmiestį be savo transporto, turbūt neretai susimąstote, kad būtų puiku važinėti po miestą patogiai ir įsigyti gražią mašiną, kuria galėtumėte pavėžinėti ir savo draugus bei artimuosius arba verslo kolegas. Dabar tai galite padaryti labai paprastai ir visai nebrangiai – jums tereikia kreiptis į įmonę, kuri užsiima auto nuoma, ir jau labai greitai galėsite važinėti po Vilniaus miestą su gražiausiomis mašinomis. O pasirinkimo yra tikrai daug, kadangi CarsRent.lt skirsto nuomojamus automobilius net keliais skirtingais aspektais:

  • Galite išsinuomoti ekonominės klasės automobilį, kuris dažniausiai būna vidutiniško arba mažo dydžio ir „ryja“ visai nedaug degalų; negana to, jo nuomos kaina yra taip pat labai pigi. Tai gali būti tokie automobiliai kaip Skoda Fabia, Opel įvairūs modeliai;
  • Galite išsinuomoti kompaktišką automobilį, kuris jums netrukdys važinėtis ir įtemptomis gatvėmis – su šiais automobiliais visur lengvai prasmuksite, kadangi tai gali būti vadinamieji Smartai, Opel Corsa, Renault Clio ir kiti.Šie automobiliai yra tikrai gana pigūs, kadangi jie nedideli, tačiau yra visas reikalingas komfortas – rasite įprastus patogumus, kaip ir bet kuriame vidutinės arba verslo klasės automobilyje, tiesiog pats automobiliukas bus kur kas mažesnis, tad vairuoti jį bus tikrai labai patogu;
  • Galite išsinuomoti ir verslo klasės automobilį su visais geriausiais patogumais ir nustebinti savo verslo partnerius puikiu skoningumu ir solidumu. Šios klasės automobiliai gali būti ir su vairuotojais – tokia automobilių nuoma padės jūsų klientams susidaryti geresnį įspūdį apie jūsų įmonę.

Nuo šiol savo ilgoms kelionėms po miestą arba po gamtą galėsite rinktis iš tikrųjų puikius automobilius – erdvius, gražius, stilingus. Juk būna ir taip, kad automobilių nuoma būna reikalinga labai ilgam laikui, pavyzdžiui, jeigu sumąstote kartu su savo šeima pakeliauti į netolimą užsienį arba po gražius Lietuvos kraštus. Tokiu atveju, jums nebereikės rūpintis, kad automobilio nuoma yra brangi, kadangi kainos jau gerokai nukrito, o asortimentas gerokai padidėjo – galite išsinuomoti ir labai patogius mini venus, kurie leis jums jaustis lyg namuose – savotiškas namukas ant ratų labai patiks ir jūsų vaikams, tad išmėginti mini veno nuomą su visa šeima tikrai verta – patirsite nuostabių nuotykių ir gražių įspūdžių, negana to, kelionė bus tikrai neįprasta ir smagi.