Žyma: baidarių nuoma

Kelionė baidarėmis – šauniausias šios vasaros nuotykis

Baidariuagentura.lt

Baidariuagentura.ltArtėjant vasarai daugelis žmonių tikisi, kad ji bus nuostabi. Deja, prabėga birželis, liepa ir… susizgrimbama, kad nieko įdomaus nenuveikta. Net ir knygų lentyna liko nesutvarkyta. Bet nenusiminkite. Juk  dar ne vasaros pabaiga. Visgi, jei idėjų, kaip turiningai išnaudoti likusį laiką, neturite, Baidariuagentura.lt jums turi, ką pasiūlyti.

Laisvalaikis

Laisvalaikis vasaros metu gali būti įvairus. Daug kas priklauso nuo to, apie kokio amžiaus ir kokios profesijos atstovą kalbėsime. Pavyzdžiui, moksleiviui vasara yra nuostabus laikas, kai nereikia rūpintis pamokomis, kai galima ilgiau pamiegoti ir užsiimti mėgstama veikla. Studentui tai galimybė užsidirbti ar kiek atsipūsti nuo paskaitų.

Vasara įdomi žvelgiant iš laisvai samdomų darbuotojų prizmės. Nors esant nuostabiam orui galbūt sunku susikaupti pabaigti programuoti svetainę ar išversti paskutinį knygos skyrių, vis dėlto disciplina leidžia sustyguoti viską taip, kad pavyktų ir pailsėti, papramogauti.

Nesvarbu, ar esate studentas, ar įmonės vadovas, ir vienu, ir kitu atveju Baidariuagentura.lt turės ką pasiūlyti. Čia tikras baidarių rojus. Aktyvumu alsuojančias vandens transporto priemones įvertino daugybė žmonių, o minėtoje svetainėje viskas pateikta skrupulingai, tad belieka išsirinkti, kur plaukti.

Kodėl  Baidariuagentura.lt?

Patogus svetainės meniu – įrodymas, kad atidžiai pasirūpinta visapusiškai kokybišku paslaugų pateikimu. Kitas svarbus punktas yra informatyvumas. Kas iš to, jei užsukę į kokį nors puslapį negaunate dominančios informacijos? Juk jokio malonumo skambinti ir visko klausinėti. Arba skambinti ir laukti, kol kas atsilieps. Baidariuagentura.lt šiuo požiūriu vertinama dešimčia balų iš dešimties – puslapis ne tik aiškus, bet ir turiningas. Lankytojai randa tai, kas aktualu.

Kiek baidarių reikės? Vienviečių ar dviviečių? Kiek laiko norėtumėte plaukti? Kokiu metu? Kokioje vietovėje? Tai klausimai, į kuriuos atsakymai pateikiami tiesiog internete. Ne tik patogu, bet ir greita.

Internautai įvertina ir savaitės pasiūlymus, kurie sufleruoja apie vandens maršrutų skirtingumą. O skirtingi maršrutai – tai nuoroda į išrankiausių poreikių patenkinimą.

Kelionė baidarėmis gali tapti šauniausiu vasaros nuotykiu, o Baidariuagentura.lt padeda šį tikslą pasiekti. Tad, pakaks tinginiauti, laikas griebti irklą į rankas.

 

 

Pirmą kartą prie baidarės „vairo“

baidarės

baidarėsBaidarės – puikus pasirinkimas, jei norite netradiciškai paleisti vasaros savaitgalį. Visgi, pirmą kartą sėsti į baidarę gali būti šiek tiek baugoka. Štai keletas išties naudingų patarimų, jei norite įsimintinai paleisti laisvalaikį.

Maršrutas. Baidare plaukiant pirmą kartą, nereiktų rinktis itin sudėtingo maršruto. Sraunią, vingiuotą upę, su galybe slenksčių palikite ateičiai. Kita vertus, pasirinktas maršrutas neturėtų būti ir per daug lengvas, nes tada nepajusite to malonumo, kurį gali suteikti plaukimas baidare. Idealus pasirinkimas: šiek tiek vingiuotas, vidutinio sraunumo ir be begalės kliūčių upelis ar upė. Tiesa, prieš renkantis maršrutą, reiktų išsiaiškinti, koks upės gylis. Upė neturėtų būti gili, kad apsivertę su baidare, galėtumėte kojomis pasiekti dugną ir atversti baidarę. Tiesa, pirmą kartą, rinkitės vienos dienos maršrutą, nes dvi dienos gali labai išvarginti.

Tinkama apranga. Rinkitės tik patogią aprangą, kuri nevaržytų jūsų judesių. Be to, apranga neturėtų būti sunki, pavyzdžiui sušlapę džinsai tampa 2-3 kartus sunkesni. Tad, jei plaukdami su baidare apsiversite, o greičiai taip ir nutiks, nes retai pasitaiko atvejų, kad naujokai išvengia šito „krikšto“, tolimesnė kelionė bus sunki ir ne itin maloni. Be to,  avalynės padai turėtų būti šiek tiek storesni, nes jei baidarė užplauktų ant seklumos arba ją tektų pernešti per neperplaukiamą kliūtį, turėsite išlipti ir ją pastumti. Tad, jei upės dugnas labai akmenuotas, galite ir susižeisti.

Apsauga. Prieš plaukdami baidare, pasirūpinkite, kad jūsų kelioniniame krepšyje būtų purškalas nuo uodų ir kremas nuo saulės. Atminkite, kad net apniukusią dieną, galite nusvilti nosį, nes saulė labai stipriai degina, kai esate ant vandens paviršiaus.

Gelbėjimosi liemenės. Gelbėjimo liemenės varžo judesius, todėl jos paprastai guli baidarės bagažinėje. Visgi, jei plaukiate sraunia ir gilia upe, gelbėjimo liemenes geriau dėvėti. O štai, jei nemokate plaukti, su gelbėjimosi liemenėmis jausitės saugiau net ir baidare plaukdami sekliu upeliu.

Svarbūs asmeniniai daiktai. Jei esate iš tų žmonių, kurie negali palikti mobilaus telefono ar piniginės namuose, pasistenkite šiuos brangius daiktus tinkamai apsaugoti. Įdėkite juos į neperšlampamus specialius maišelius, o jei jų neturite, puikiai tiks ir paprastas stiklainis, kurį vertėtų laikyti baidarės bagažinėje. Jei jūsų išsinuomotos baidarės neturi bagažinės, tada daiktus laikykite arti savęs, kad jų nepamestumėte.

Taigi, įsiminus šiuos nesudėtingus patarimus, kelionė baidarėmis išties neapkars, o tikimybė, kad baidarės taps jūsų mėgstamu laisvalaikio praleidimo būdu, yra išties didelė.

Įamžinkite savo kelionę su baidarių fotografijomis

baidaresJeigu mėgstate plaukti baidarėmis ir norite įamžinti savo kelionę, tuomet galite užsisakyti papildomą paslaugą iš baidarių nuomotojų – tai baidarių fotografijos. Kai pasirinksite savo norimą baidarių maršrutą ir keliausite, jūs busite ir fotografuojami, o vėliau tas nuotraukas galėsite pasiimti su savimi.

Suprantama, jog pačioje baidarėje laikyti fotoaparatą gali būti gana pavojinga, kadangi yra nemaža tikimybė, jog fotoaparatas sušlaps. Vadinasi, užsisakyti baidarių fotografijos paslaugą yra tikrai verta. Kerintis Lietuvos gamtovaizdis ir smagiai bei maloniai praleistas jūsų laikas dabar gali būti įamžintas aukščiausios kokybės nuotraukomis, kurios tiks ir įsirėminimui namuose ant sienos – baidarių nuomininkams padeda profesionalūs fotografuotojai, kurie gali jums sukurti asmeninį pasiplaukiojimo baidarėmis fotoalbumą.

O jeigu norite pakeliauti su savo draugais, tačiau jie gana skeptiškai žiūri į baidarių nuomą, tuomet turėsite jiems ką parodyti – tiesiog parodykite jiems nuostabias ir ryškias nuotraukas, kaip linksminotės plaukiodami su baidarėmis, ir jūsų draugai bus įtikinti.

O jeigu patys norite pamatyti, kaip atrodo kelionė vienu ar kitu siūlomu baidarių maršrutu, tuomet tiesiog užsukite į baidarių nuomos interneto svetainę, kur pamatysite didelę fotogaleriją ir galėsite peržiūrėti, kaip atrodo rudens – pavasario populiariausi maršrutai, taip pat galėsite pamatyti didingą Minijos upę, Dubysą, Jūrą – juk plaukti galite pasirinkti bet kuria iš šių upių ir dar daugiau.

Taip pat galite pasiimti ir savo fotoaparatą, jeigu labai norite padaryti įdomesnių kadrų patys – tačiau, norint tai padaryti, reikia saugiai įsidėti fotoaparatą į puslitrinį stiklainį ir padėti ant baidarės dugno, kad jeigu pati baidarė apsiverstų, elektroniniam prietaisui nieko nenutiktų. Tai yra viena iš gudrybių, kuria naudojasi ir patyrę baidarių irkluotojai, tada galite pamėginti – tuomet turėsite ir profesionalių nuotraukų iš toliau, ir pačių karščiausių momentų, nufotografuotų jūsų pačių. Turėtų išeiti tikrai puikus foto albumas, tačiau svarbiausia, kad jūs su savo šeima arba draugais praleisite iš tiesų nuostabų laiką gamtoje ir puikiai pailsėsite nuo rutinos.