Žyma: profesionalai

Šiuolaikiniai grožio salonai

No Comments

grožisNuo seno paplitęs posakis „Grožis reikalauja aukų“, tačiau ar jis vis dar teisingas XXI amžiuje?

Kažin… Grožio paslaugas teikiantys salonai taip ištobulėjo, kad apsilankymai juose ne tik kad neskausmingi, bet ir labai malonūs. Pirmiausia dėl to, kad grožio salonuose dirba labai malonus ir paslaugus personalas, kuris vos atvykus sutinka su šypsena, pasiūlo kavos ar arbatos. Antra, grožio salonai siūlo daugybę malonių procedūrų, pradedant kirpyklos paslaugomis, užbaigiant sudėtingomis kosmetinėmis procedūromis.

Daugelyje grožio salonų dirba ilgametę patirtį sukaupę kirpimo meistrai, kurie, norėdami kelti kvalifikaciją, kasmet vyksta į kursus, mokymus, seminarus ir t. t. grožio industrija – tai tokia industrija, kurioje kasmet atsiranda be galo daug naujovių, tad grožio specialistai tiesiog privalo jomis domėtis. Kitaip salonas bus nekonkurencingas ir jame stigs klientų. Daugelis profesionalių grožio salonų per metus net kelis kartus siunčia savo darbuotojus į įvairius kvalifikacijos kėlimo kursus.

Didelis siūlomų paslaugų pasirinkimas

Daugelyje grožio salonų teikiamos visos grožio procedūros, bet po truputį atsiranda ir salonų-gydyklų, kuriuose teikiamos ir gydomosios paslaugos, ne tik grožio procedūros. Pastaraisiais metais ypač išpopuliarėjo jauninamosios veido procedūros: mezoterapija, kai adatėlių ir injekcijų pagalba lyginamos veido raukšlės, įvairūs sudėtiniai veido masažai, drėkinamosios, stangrinamosios veido procedūros, kurioms atlikti pasitelkiami iš jūros gelmių, iš gamtos gauti natūralūs produktai ir pan. Masažo paslaugos tampa vis populiaresnės, šiuolaikinėje visuomenėje. Vis daugiau procedūrų grožio salonuose atliekamos pasitelkiant ekologiškus eterinius aliejus, ekologišką kosmetiką, tad itin svarbi tampa kosmetikos, su kuria grožio salonai dirba, kokybė ir patikimumas. Jus aptarnaujantis specialistas turėtų ne tik patarti kokią kosmetiką naudoti, bet argumentuoti tokį savo sprendimą.

Renkantis grožio saloną svarbu atkreipti dėmesį ne tik į jo išorę, bet ir į jame dirbančius žmones bei visuomenėje suformuotą reputaciją. Šiai dienai nesunkiai internete galima rasti atsiliepimų apie įvairiais paslaugas bei jas teikiančias įmones, todėl nepatingėkite ir paieškokite papildomos informacijos bei atsiliepimų. Likite gražūs ir sveiki.

Renginių organizatoriai – „pirmoji pagalba“ artėjant įsimintinam įvykiui įmonėje

2 Comments
renginiai įmonėms

Artėja gimimo diena, sukaktuvės, metinės ar sezono uždarymo šventė ir kaip visuomet, dar be viso to laukia kalnas darbų ir neįgyvendintų planų? Scenarijus pažįstamas daugeliui. Tokioje situacijoje labai praverčia renginių organizatoriai. Tai – profesionalių žmonių komanda, kuriai nėra neįgyvendinamo projekto ar šventės scenarijaus. Sunki darbų kasdienybė jiems įprasta. Todėl kad ir kokią utopinę idėja savo šventei turite, ji tikrai gali virsti realybe.

Renginių organizavimas –  tai misija, kuria užsiima vis didesnis įmonių ratas. Kadangi yra rinkos poreikis, reikia jį įgyvendinti. Paprasta kaip du kart du. Įmonės metiniame kalendoriuje yra tikrai ne viena svarbi data, kuri privalo būti atitinkamai pažymėta kolektyve ar didesniame rate, įtraukiant darbuotojų šeimas bei klientus. Tai svarbus ir atsakingas momentas ir šiam darbui atlikti reikalingi darbuotojai. Žinoma, jei darbovietėje yra tai išmanančių žmonių, dažniausiai jie imasi iniciatyvos, tačiau taip gali nukentėti jų darbo kokybė bei atsispindėti rezultatuose. Suorganizuoti tam tikrą renginį tikrai reikia daug laiko, pastangų bei patirties. Įmonė renginiukalve.lt tai tikrai išmano ir savo nuveiktų darbų sąraše turi ne vieną profesionalų renginį, kuriuo gali pasididžiuoti ir išsiskirti iš konkurentų.

Renginių organizatoriai mielai priima visas klientų pasiūlytas idėjas ir mintis. Tuomet kartu vyksta derybos, programos derinimas, dėliojamas scenarijus. Patys netikėčiausi sprendimai ir sugalvotos idėjos laikui bėgant virsta rezultatais. Renginiai įmonėms gali būti ne tik pramoginiai, bet taip pat renginių organizatoriai stengiasi padėti įgyvendinti komandos formavimo bei mokymo renginius, kurių metu stiprinami kolektyvo ryšiai, tobulinamas tarpusavio bendravimas, ryšys. Renginių metu darbuotojai geriau vieni kitus pažįsta, susidraugauja.

Kūrybiškumas – neatsiejama renginių organizatorių savybė. Juk kiekvienas renginys, šventė ar mokymai turi būti saviti ir būtinai įdomūs, „įtraukiantys” kolektyvą. Tik profesionali ir patirties turinti komanda tai gali suorganizuoti. Tad kad ir koks įmonės artimiausias renginys nusimato: gimtadienis, tradicinė šventė, norite teminio vakarėlio ar apdovanojimų ceremonijos – kreipkitės į renginių organizatorių kompaniją, kurį be vargo padės surengti tokią šventę kolektyvui, kuri įstrigs atmintin ilgam ir bus aptarinėjama iki kito ne ką prastesnio renginio.

Sunkus UAB steigimas – mitas!

No Comments

Verslą steigti yra sunku. Tokia nuomonė yra dažnai pateikiamas kaip šimtaprocentinis faktas, tačiau iš tikrųjų nėra visiškai taip. Kažkam labai reikia demotyvuoti jaunus verslius žmones, kad šie savo idėjų neįgyvendintų ir paskęstų kasdieninėje samdomo verslo rutinoje. Juk verslininkai yra tas „blogis“, kuris išnaudoja žmones ir uždirba valstybei didžiąją dalį mokesčių… Apie verslą yra daug neteisingų pasakymų, mitų ir stereotipų, kurios reiktų laužyti. Vienas iš tokių yra tai, kad UAB steigimas yra sunkus ir brangus reikalas, todėl neapsimoka.

Yra žmonių grupė, kurie mėgsta savo užsiėmimą, net jei šis suteikia jiems streso. Tai dažniausiai „ant statybų pasinešę“ žmonės, kurie stato patys sau namus, paskui juos remontuoja, arba parduoda ir vėl stato kitus, nes per tą laiką, kol statė vienus prisigalvojo daugybę įdėjų, kaip turėtų būti pastatyti kiti. Šie žmonės ilgai ir kantriai dirba, įveikia sunkumus, nuolatos domisi naujovėmis, konsultuojasi su profesionalais, bet stato vis tiek patys. Ar save priskirtumėte šiems žmonėms? Statybos yra ne vienintelė sritis. Kiti mėgsta kurti verslus, steigti įmones, jas parduoti ir vėl kurti juos iš pradžių…

Yra ir kita žmonių rūšis. Tai žmonės, kurie viską patiki profesionalams. Jie geriau sumokės kaimynui, dirbančiam su baldais, kad šis surinktų naujai nupirktą stalą, negu pats imsis šio darbo. Įsitikinimas, kad profesionalai tegul dirba savo darbą yra labai sveikintinas, ypač verslo srityje. Tas pats yra ir su verslo steigimu. UAB steigimas patikimas profesionalams, kurie greitai ir be streso įkuria įmonę, perduoda visus dokumentus ir viskas – verslą galima pradėti. Ypač, tai apsimoka, kai skaičiuojama darbo valandos kaina. Jei ji yra 100 litų, tai 15 valandų sugaišus dokumentų rinkimui ir domėjimuisi apie įmonių steigimo tvarką patiriamas 1500 litų nuostolis. Jo būtų galima išvengti sumokėjus 900 litų už įmonės įkūrimą. Taip, 900 litų kainuoja UAB steigimas internetu. Per notarą – 1000 litų, ir nereikia jokio 10 000 litų įstatiniam kapitalui.

Verslą steigti sunku be profesionalų pagalbos – turėtų taip skambėti šis teiginys. Dalis tiesos yra melas. Stenkimės bent patys verslininkai jo neplatinti. Bijote konkurentų? Klientai bijo monopolininkų… Geriau sveika konkurencija, negu melu ir prietarais aplipdytas verslas.