Sunkus UAB steigimas – mitas!

Verslą steigti yra sunku. Tokia nuomonė yra dažnai pateikiamas kaip šimtaprocentinis faktas, tačiau iš tikrųjų nėra visiškai taip. Kažkam labai reikia demotyvuoti jaunus verslius žmones, kad šie savo idėjų neįgyvendintų ir paskęstų kasdieninėje samdomo verslo rutinoje. Juk verslininkai yra tas „blogis“, kuris išnaudoja žmones ir uždirba valstybei didžiąją dalį mokesčių… Apie verslą yra daug neteisingų pasakymų, mitų ir stereotipų, kurios reiktų laužyti. Vienas iš tokių yra tai, kad UAB steigimas yra sunkus ir brangus reikalas, todėl neapsimoka.

Yra žmonių grupė, kurie mėgsta savo užsiėmimą, net jei šis suteikia jiems streso. Tai dažniausiai „ant statybų pasinešę“ žmonės, kurie stato patys sau namus, paskui juos remontuoja, arba parduoda ir vėl stato kitus, nes per tą laiką, kol statė vienus prisigalvojo daugybę įdėjų, kaip turėtų būti pastatyti kiti. Šie žmonės ilgai ir kantriai dirba, įveikia sunkumus, nuolatos domisi naujovėmis, konsultuojasi su profesionalais, bet stato vis tiek patys. Ar save priskirtumėte šiems žmonėms? Statybos yra ne vienintelė sritis. Kiti mėgsta kurti verslus, steigti įmones, jas parduoti ir vėl kurti juos iš pradžių…

Yra ir kita žmonių rūšis. Tai žmonės, kurie viską patiki profesionalams. Jie geriau sumokės kaimynui, dirbančiam su baldais, kad šis surinktų naujai nupirktą stalą, negu pats imsis šio darbo. Įsitikinimas, kad profesionalai tegul dirba savo darbą yra labai sveikintinas, ypač verslo srityje. Tas pats yra ir su verslo steigimu. UAB steigimas patikimas profesionalams, kurie greitai ir be streso įkuria įmonę, perduoda visus dokumentus ir viskas – verslą galima pradėti. Ypač, tai apsimoka, kai skaičiuojama darbo valandos kaina. Jei ji yra 100 litų, tai 15 valandų sugaišus dokumentų rinkimui ir domėjimuisi apie įmonių steigimo tvarką patiriamas 1500 litų nuostolis. Jo būtų galima išvengti sumokėjus 900 litų už įmonės įkūrimą. Taip, 900 litų kainuoja UAB steigimas internetu. Per notarą – 1000 litų, ir nereikia jokio 10 000 litų įstatiniam kapitalui.

Verslą steigti sunku be profesionalų pagalbos – turėtų taip skambėti šis teiginys. Dalis tiesos yra melas. Stenkimės bent patys verslininkai jo neplatinti. Bijote konkurentų? Klientai bijo monopolininkų… Geriau sveika konkurencija, negu melu ir prietarais aplipdytas verslas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.