Žyma: renginių vedėjai

Renginių vedėjus šventėms samdyti dabar yra ganėtinai sunku

visivedejai.lt

visivedejai.ltRenginių vedėjų paslaugos, artėjant žiemos šventėms, tampa vis paklausesnės. Paprastiems žmonėms, norintiems pasisamdyti renginių vedėją, tenka konkuruoti su įmonėmis. Įmonės, aišku, gali pasiūlyti didesnius honorarus, o paprastiems žmonėms tenka ieškoti alternatyvų. Jeigu ir jūs papuolėte į tokią situaciją, kad tenka ieškoti renginių vedėjo kažkokiai nedidelei šventei, tuomet reikėtų atidžiau dairytis specializuotuose portaluose. Juose yra pateikiamos renginių vedėjų anketos ir paslaugų įkainiai. Taipogi galima rasti atsiliepimus apie jų paslaugų kokybę. Kaip bebūtų renginių vedėjus šventinėms programoms reikėtų rinktis atsargiai, nes ne visi specialistai yra profesionalūs ir galintys pasiūlyti aukštos kokybės paslaugas.

Tinklalapyje visivedejai.lt gana didelis renginių vedėjų sąrašas. Kaip matote, ten galima išvysti ir gerai žinomus veidus. Turėkite galvoje, kad būtent jų paslaugų kainos yra didesnės nei kitų. Taip yra dėl to, kad jų paslaugų paklausa yra labai didelė. Jeigu jūsų biudžetas yra menkas, tuomet reikės galvoti apie alternatyvas. Žinoma, tai nereiškia, kad savo šventei negalite samdyti tokio profesionalo. Tiesiog reikės vadovautis kiek kitokiomis taisyklėmis.

Planuojant šventę, pirmiausia reikėtų gerai apgalvoti programą. Jeigu jums svarbu, kad bent valandą jūsų renginio svečius kažkas palinksmintų ir užimtų, tuomet nebus prasmės samdyti specialisto visai nakčiai. Dabar renginių vedėjus galima samdyti kad ir valandai, dviem ar net ilgesniam laikui. Svarbiausia tai, kad kuo trumpesnis laikas, tuo mažiau mokama už paslaugas. Be abejo, verta paminėti, kad kai kurie renginių vedėjai yra nustatę minimalius užmokesčius ir laiko tarpus, kurių metu bus vedamas renginys. Tad apie tai reikės pasidomėti plačiau.

Kiekvienas renginių vedėjas gali pasiūlyti skirtingos kokybės paslaugas ir skirtingas kainas. Tačiau esmė tame, kad jeigu samdysite mėgėją, kuris nebus labai patyręs, tuomet labai rizikuosite, kad šventė bus nelabai skoninga ir linksma. Pinigus būsite išmetę į balą. Jeigu jau samdote renginių vedėją, tai bent jau kruopščiai juo pasidomėkite. Įsitikinkite, kad jis tikrai sugebės užimti svečius. Juk geriau jokio vedėjo, negu prastas ir keliantis susierzinimą? Visada kruopščiai pasidomėkite renginių vedėjų paslaugų kokybe bei atsiliepimais.

Renginių organizavimas: nuo ko pradėti?

No Comments

renginiai-versluiJums reikia suruošti šventę svarbiai šeimos progai paminėti? O gal artėja įsimintinos sukaktuvės ar gimtadienis? Galvojate, kad renginių vedėjai kainuoja milžiniškus pinigus ir nusprendėte, kad renginių organizavimas gali būti puikiu iššūkiu Jums? Jūs galite būti visiškai teisus. Šventę savo artimiesiems ir draugams galite sukurti ir patys, jei renginių vedimas Jums ne svetimas, o dar turite ir laiko planavimo įgūdžių.

Vieta ir aplinkos puošimas

Patys svarbiausi dalykai, apie kuriuos turite pagalvoti organizuodami savo šventę yra vieta ir papuošimai. Jei ketinate šventę rengti namuose, teks apgalvoti, kur susodinti visus svečius, paskirstyti erdves bendravimui, poilsiui ir pan. Renginių organizavimas visada prasideda nuo renginio vietos. Žinoma, taip pat savo šventę galite surengti ir kokioje nuomojamoje salėje, pirtyje ar restorane. Vieta dažniausiai priklauso nuo progos ir svečių skaičiaus. Jei šventė nedidelė, užteks ir namų erdvės, o jei svečių daugiau – patartina nuomotis patalpas.

Kai jau išsirinksite vietą, labai svarbu ją papuošti ir paruošti šventei. Papuošimas turi būti susijęs su šventės tematika. Jei švenčiamas gimtadienis, puikiai tinka įvairiaspalviai papuošimai, gimtuvininko nuotraukų siena ir pan., jei švenčiamos vestuvės ar krikštynos, priimta, kad patalpos būtų puošiamos baltais aksesuarais. Teminiai vakarėliai yra geriausia proga originaliai ir šauniai papuošti aplinką. Retro vakarėliui ant sienų galite pakabinti daug blizgančių apskritimų, panaudoti dekoracijas: įvairias žvakides, staliukus. Taip pat patartina, kad stalo dekoracijos derėtų su visu papuošimu.

Renginio vedimas ir svečių užimtumas

Kitas svarbus dalykas – šventės scenarijus. Jei ketinate pats būti renginių vedėjas, Jums reikės ne tik pasidomėti šventės tematika, tačiau ir pasirūpinti, kad kiekvienas svečias būtų maloniai užimtas pobūvio metu. Tam dažniausiai prigalvojama įvairiausių žaidimų. Šie taip pat turi būti apgalvoti. Jei svečiai nepažįstami, ar menkai pažįsta vienas kitą, tinka susipažinimo, komandiniai žaidimai. Jei susirinko artimesnių draugų kompanija, galima žaisti kiek linksmesnius, asmeniškesnius žaidimus su klausimais ir pan. Prieš renkantis tokias pramogas, dera apgalvoti, kokie svečiai susirinks. Žaidimai neturi žmonių versti jaustis nepatogiai, jie turi atpalaiduoti, prajuokinti, maloniai užimti svečius.

Jei manote, kad renginių organizavimas Jums įveikiama užduotis, pasikliaukite savo fantazija, ir surengsite šaunią šventę savo draugams. Svarbiausia – renginių vizija ir visos šventės planas. Reikia žinoti visą vakarėlio eigą, kad galėtumėte valdyti padėtį ir nepasimesti neplanuotose situacijose.