Renginių organizavimas: nuo ko pradėti?

renginiai-versluiJums reikia suruošti šventę svarbiai šeimos progai paminėti? O gal artėja įsimintinos sukaktuvės ar gimtadienis? Galvojate, kad renginių vedėjai kainuoja milžiniškus pinigus ir nusprendėte, kad renginių organizavimas gali būti puikiu iššūkiu Jums? Jūs galite būti visiškai teisus. Šventę savo artimiesiems ir draugams galite sukurti ir patys, jei renginių vedimas Jums ne svetimas, o dar turite ir laiko planavimo įgūdžių.

Vieta ir aplinkos puošimas

Patys svarbiausi dalykai, apie kuriuos turite pagalvoti organizuodami savo šventę yra vieta ir papuošimai. Jei ketinate šventę rengti namuose, teks apgalvoti, kur susodinti visus svečius, paskirstyti erdves bendravimui, poilsiui ir pan. Renginių organizavimas visada prasideda nuo renginio vietos. Žinoma, taip pat savo šventę galite surengti ir kokioje nuomojamoje salėje, pirtyje ar restorane. Vieta dažniausiai priklauso nuo progos ir svečių skaičiaus. Jei šventė nedidelė, užteks ir namų erdvės, o jei svečių daugiau – patartina nuomotis patalpas.

Kai jau išsirinksite vietą, labai svarbu ją papuošti ir paruošti šventei. Papuošimas turi būti susijęs su šventės tematika. Jei švenčiamas gimtadienis, puikiai tinka įvairiaspalviai papuošimai, gimtuvininko nuotraukų siena ir pan., jei švenčiamos vestuvės ar krikštynos, priimta, kad patalpos būtų puošiamos baltais aksesuarais. Teminiai vakarėliai yra geriausia proga originaliai ir šauniai papuošti aplinką. Retro vakarėliui ant sienų galite pakabinti daug blizgančių apskritimų, panaudoti dekoracijas: įvairias žvakides, staliukus. Taip pat patartina, kad stalo dekoracijos derėtų su visu papuošimu.

Renginio vedimas ir svečių užimtumas

Kitas svarbus dalykas – šventės scenarijus. Jei ketinate pats būti renginių vedėjas, Jums reikės ne tik pasidomėti šventės tematika, tačiau ir pasirūpinti, kad kiekvienas svečias būtų maloniai užimtas pobūvio metu. Tam dažniausiai prigalvojama įvairiausių žaidimų. Šie taip pat turi būti apgalvoti. Jei svečiai nepažįstami, ar menkai pažįsta vienas kitą, tinka susipažinimo, komandiniai žaidimai. Jei susirinko artimesnių draugų kompanija, galima žaisti kiek linksmesnius, asmeniškesnius žaidimus su klausimais ir pan. Prieš renkantis tokias pramogas, dera apgalvoti, kokie svečiai susirinks. Žaidimai neturi žmonių versti jaustis nepatogiai, jie turi atpalaiduoti, prajuokinti, maloniai užimti svečius.

Jei manote, kad renginių organizavimas Jums įveikiama užduotis, pasikliaukite savo fantazija, ir surengsite šaunią šventę savo draugams. Svarbiausia – renginių vizija ir visos šventės planas. Reikia žinoti visą vakarėlio eigą, kad galėtumėte valdyti padėtį ir nepasimesti neplanuotose situacijose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.