Kodėl plastikiniai langai tokie populiarūs

plastikiniai langaiPlastikiniai langai gaminami iš polivinilchlorido, kuris buvo sukurtas dar 1835 m. Pirmieji plastikiniai langai pradėti gaminti JAV, o neužilgo jie paplito ir Europoje.

Plastikinių langų savybės priklauso nuo įvairių faktorių: nuo lango profilio, stiklo paketo, taip pat nuo lango apkaustų. Rinkdamiesi plastikinius langus, būtinai atkreipkite dėmesį į lango profilio plotį bei oro kamerų kiekį. Geresnė šilumos ir garso izoliacija bus tada, kai lange daugiau kamerų, o jo profilis platesnis. O štai langų apkaustai saugos nuo įsilaužimų ar nelaimingų atsitikimų.

Plastikiniai langai gali būti gaminami įvairiausių spalvų, skirtingos spalvos gali būti parenkamos netgi vidinėje ir išorinėje lango dalyje. Tad plastikinių langų rėmų spalvą lengvai priderinsite prie bendro namų interjero ir stilistikos. Ir dar atkreipkite dėmesį, kad stiklo spalvą nebūtina rinktis įprastinę – skaidrią, stiklas gali būti pilkšvas, rusvas ar dar kokio nors kito atspalvio.

Kadangi, kokybiški plastikiniai langai yra ypač sandarūs, tad statant tokius langus, būtina iš karto apgalvoti patalpų vėdinimo sistemą. Plastikiniai langai gali būti montuojami kartu su vertikaliomis arba horizontaliomis orlaidėmis. Vertikalios orlaidės yra ypač saugios, tad jas galite palikti pravertas netgi tada, kai jūsų nėra namuose. Pro jas į vidų nepateks nei lietus nei įvairūs vabzdžiai. Horizontalios orlaidės taip pat apsaugo nuo vėjo ir vabzdžių, jų veikimo principas pagrįstas oro nukreipimu.

Plastikiniai langai puikiai saugo nuo triukšmo ir išlaiko patalpų šilumą, nes yra stabilūs ir sandarūs. Jiems nekenkia joks lietus ar šalčiai. Plastikiniai langai yra ilgaamžiai – kokybiški plastikiniai langai eksploatuojami ilgiau nei 10 metų. Jų priežiūra paprasta ir lengva, jie gali būti gaminami įvairiausių formų ir spalvų, tad lengvai priderinami pagal bendrą būsto dizainą.  Be to, plastikinius langus lengva valyti, jų nereikia dažyti. UAB „Tiks langai” specialistai pataria tokių langų rėmus valyti jums įprastomis valymo priemonėmis, o vieną kartą per metus sutepti langų apkaustus. Taigi, plastikiniai langai pasižymi visomis svarbiausiomis savybėmis, tačiau jų kaina paprastai būna mažesnė, lyginant su mediniais arba aliuminiais langais. Jeigu plastikiniai langai kokybiškai pagaminti, sumontuoti ir eksploatuojami, jie tarnaus tikrai ilgai ir nekels jums jokių papildomų rūpesčių.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.