Kodėl spintos stumdomomis durimis – geresnis pasirinkimas?

spintos stumdomomis durimisĮsirengti namus pagal savo poreikius ir pomėgius norime kiekvienas. Deja, ne visada kvadratūra leidžia įgyvendinti šį norą. Tokiu atveju reikėtų sumažinti baldų skaičių, tačiau juk lova, spinta ir stalas minimaliai reikalingi daiktai, be kurių neįmanoma įsivaizduoti savo kasdienybės. Spintos stumdomomis durimis – alternatyva, kuria pasinaudoja vis daugiau tautiečių, kurie kuriasi gana mažos kvadratūros butuose. Tiesa, verta akcentuoti, kad yra ir daugiau pliusų, kurie lemia, kad vos atsiradusios šio pobūdžio spintos taip greitai išpopuliarėjo.

Vietos ekonomiškumas. Kaip paminėjome – pagrindinis pliusas, kurį dažniausiai pastebime tokio tipo balde yra tai, kad jis užima tikrai labai vietos. Spintos stumdomomis durimis dažniausiai nuo sienos atitraukiamos per 70 cm. Daugiau nei pusę metro erdvės paliekama kabinti drabužiams ir dėti daiktams. Taigi, jei patalpa, kurioje spinta yra reikalinga gana nedidelė – šis variantas labai geras pasirinkimas.

Estetika. Daugelis tvirtina, kad spintos stumdomomis durimis – akiai labai patrauklus variantas, kuriuo verta pasinaudoti. Dažniausiai galima rinktis iš labai daug įvairiausių dizainų pasirinkimų, tad kiekvienas asmuo ras tokį stilistinį sprendimą, kuris labiausiai patenkintų jo poreikius. Juolab, dažnai šio tipo spintos gaminamos pagal individualius užsakymus.

Funkcionalumas. Darinėti jas labai patogu. Tuo pačiu, jei norite, kad maži vaikai nekaišiotų savo nosytės kur nereikia – labai patogu uždėti spynelę iš krašto. Kita vertus – durys atsidaro taip nesunkiai, kad net ir vaikai arba labai seni žmonės lengvai pasinaudos baldu. Svarbiausia, negirdimas joks nemalonus garsas, darinėti nėra sunku.

Papildomos funkcijos. Spintos stumdomomis durimis labai dažnai yra puoštos veidrodžiu. Pastarasis dažniausiai būna per visą spintos dydį, taigi – labai ilgas, tad lengvai telpate visu ūgiu. Tai papildoma funkcija, kuri daugeliui prideda didelių pliusų.

Palyginus su paprastomis spintomis matyti, kad spintos stumdomomis durimis labai geras pasirinkimas. Susidėliojus pliusus ir minusus bus kur kas paprasčiau nuspręsti, ar tokio tipo baldas jums yra reikalingas. Svarbiausia, kad kainos aspektu tai kiek pigesnis variantas. Taigi, gauname pigumą, funkcionalumą ir estetiką viename. Rodos – variantas, kuriuo pasinaudoti tiesiog būtina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.