Kokias apsaugas kūdikio lovytei rinktis?

apsaugos lovyteiKūdikio miegas reikalauja tėvų dėmesio. Mažyliui judant mediniai lovytės kraštai gali kelti pavojų. Todėl reikia nupirkti specialias minkštas apsaugėles. Tai priemonė, kuri ne tik apsaugo, bet ir yra daili. Gyvūnėliai primins pasakų herojus, o ornamentai prisidės prie kambario dizaino žaismingumo. Pagal kokius kriterijus apsaugos lovytei turėtų būti išrenkamos?

Vienas iš pirmųjų kriterijų, į kuriuos kreipiame dėmesį, yra audinys. Štai medvilninis satinas – tankus ir švelnus, ilgaamžis. Tai ir praktiškas sprendimas, nes medvilninį satiną gana paprasta lyginti. Sutikite, dažnai trūksta laiko, darbas darbą veja. Todėl nesudėtinga satino priežiūra vertinama palankiai – tėvai sutaupo laiko ir gali jo daugiau skirti savo mažiesiems.

Dar viena gera žinia – skalbiant satinas neapsivelia. Švelnumas, ilgaamžiškumas, priimtina priežiūra – savybės, dėl kurių minėtoji medžiaga sulaukia liaupsių.

Kad apsaugos lovytei funkcionuotų taip, kaip ir turi funkcionuoti, svarbus yra užpildas. Štai porolonas suteikia reikiamą minkštumą ir apsaugo kūdikį.

Klausdami, kokias apsaugas lovytei rinktis, omenyje tikriausiai turite ir išvaizdą. Į šį klausimą už jus neatsakysime, tačiau paminėsime, kad yra visokiausio dizaino produktų. Galite derinti prie kambario dizaino, galite rinktis labiausiai patinkančias spalvas ir objektus. Apsaugos ne tik naudingos, bet ir žaismingos. Ir netgi sukuria išskirtinę atmosferą skaitant pasaką, leidžia labiau įsijausti į pasakos žvėrelių nuotykius.

Prieš perkant reikia įsitikinti, kokie yra matmenys. Prie prekės veikiausiai bus nurodyta, kokio dydžio lovytei apsaugėlė tinkama. Nepraleiskite šio kriterijaus.

Kas dar svarbu? Pirkėjai atsižvelgia į užvalkalų nuėmimą ir užsegimą. Norisi, kad tai nebūtų pernelyg komplikuota. Taip pat atkreipiamas dėmesys, kaip apsauga tvirtinama (kiek yra raištelių).

Geros apsaugos lovytei yra tokios, kurios nealergizuoja kūdikio odelės. Todėl atkreipkite dėmesį, kokia informacija pateikiama prekės apraše. Jei nėra net užuominų, kad medžiaga saugi, ieškokite toliau.

Apsaugėles prižiūrėti paprasta, kai žinai, kaip tai daryti. Todėl prieš įsigyjant išsiaiškinama, kokioje temperatūroje skalbti, kokie režimai tinkami, o ko nedaryti.

Tikimės, kad šie patarimai padės pasirinkti geriausias apsaugėles ir kad jūsų mažylis išsimiegos itin patogiai.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.