Kokias paslaugas teikia advokatai Vilniuje

advokatai Vilniuje Prisireikus advokato daugelis žmonių nė nežino, nuo ko pradėti jo ieškant. Advokatų ir jų kontorų gausu, atrodo, ant kiekvieno kampo, tačiau kaip žinoti, kurie advokatai Vilniuje yra tinkami Jūsų atvejui ir kuriais būtų galima labiausiai pasitikėti?

Pirmiausia, tai reikia išsiaiškinti, ar advokatas teikia paslaugas, susijusias su Jūsų problema. Galbūt Jūsų bėdos susijusio sus konfliktu darbe, o nusižiūrėtas advokatas dirba tik su šeimos teise. Tad pirmiausia reikia žinoti, ko ieškote ir tuomet bus lengviau rinktis advokatą. Geri ir profesionalūs advokatai dažniausia užsiima tokiomis sritimis:

  • Civilinė teisė – civilinių ieškinių rengimas, pareiškimas, konsultavimas, atsakymas į ieškinį, taip pat kliento atstovavimas visose teismų instancijose, skundų ir kitų teisinių dokumentų rengimas.
  • Šeimos teisė dažniausiai susijusi su šeiminiais konfliktais, tokiais kaip ginčai dėl vaikų globos, alimentų, vedybinės ir skyrybų sutartys, turto pasidalijimo reikalai.
  • Darbo teisė dažniausiai reikalinga atsiradus konfliktui darbe. Dažniausiai klientas būna darbdaviu nepatenkintas darbuotojas, reiškiantis skundą darbdaviui dėl išnaudojimo, diskriminacijos, sutarties nesilaikymo.
  • Administracinė teisė –advokatai Vilniuje ar kitame mieste atstovauja klientus ginčuose ir teismuose prieš valstybines institucijas, savivaldybę, valstybę, gina juos teismuose, rengia dokumentus teisminiam procesui.
  • Baudžiamoji teisė yra ypač sudėtingas procesas ir ja užsiima toli gražu ne visi advokatai. Tai paslaugos, kurių metų advokatai Vilniuje ar kitame mieste atstovauja savo klientus baudžiamajame procese. Advokatai gina klientus ikiteisminiame procese, atstovauja juos posėdžiuose, sistemina informaciją, konsultuoja ir pataria bei ruošia bylos dokumentus.

Taigi labai svarbu žinot, koks advokatas gali padėti Jūsų situacijoje, tik išsirinkę srities profesionalą, žinosite, kad būsite tinkamai atstovaujamas. Sudėtingose gyvenimo situacijose, kurios susijusios su teisminiu procesu,  tai labai svarbu.

Be to, labai svarbu pasiteirauti, ar advokatų kontora, kurią išsirinkote yra patikima ir teigiamai vertinama. Pasidomėkite, kokio išsilavinimo yra advokatai, kurie dirba joje, kokia yra jų teisminė ir patirtis, kokiose bylose jie yra atstovavę klientus, kiek turi laimėtų bylų. Šie nesudėtingi kriterijai padės tinkamai atsirinkti, koks advokatas gali tikti Jūsų situacijoje ir kurie advokatai Vilniuje gali užtikrinti Jums profesionaliausią pagalbą nemaloniame teisminiame procese.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.