Nepriklausomo elektros tiekėjo pagalba klientui

Elektrum.ltNauji elektros tarifai gali nulemti sujudimą įmonėje. Nesvarbu, ar verslas smulkus, ar stambus, elektros energijos išlaidos svarbios visiems rinkos žaidėjams. Norintieji kuo daugiau pasiekti renkasi nepriklausomą elektros tiekėją. Ar sudarius su pastaruoju sutartį nauji tarifai džiugina? Ir ką reiškia rūpestis klientu?

Atvertus nepriklausomo tiekėjo puslapį tikriausiai rasite kainų skaičiuoklę. Atsakius į keletą klausimų paaiškės, ar nauji elektros tarifai galėtų padaryti perversmą įmonėje. Jei taip, imama galvoti, kiek sumažėtų išlaidos. Tačiau svarbūs ne tik skaičiai. Sudarius sutartį būtina žinoti, kad iškilus nesklandumams įmonė neliks „ant ledo“. Kitaip tariant, elektros kainos yra viena medalio pusė, o tinkamas aptarnavimas ir operatyvus reagavimas į nesklandumus – kita. Beje, rūpestis klientais prasideda pastariesiems dar tik susipažįstant su tiekėju. Tai matoma tiesiog internete. Geras pavyzdys – Elektrum.lt, kuriame yra atskira skiltis, pavadinta „Pagalba klientui“. Tai reiškia, jog bet kuris internautas gali iš karto sužinoti tai, kas jam aktualu, ar tiesiog tai, kas atrodo įdomu. Atsiranda galimybė palyginti, ką akcentuoja skirtingi paslaugų teikėjai.

Jei įmonės išlaidos didelės ir ją domina nauji elektros tarifai, Elektrum.lt puslapyje pirmiausia galima pažvelgti į naudingą informaciją. Yra dešimt punktų, kuriuos išskleidus vartotojui tampa pasiekiama išsami ir aktuali informacija įvairiomis temomis. Tai primena DUK (dažniausiai užduodamų klausimų) skiltį. Atsakymai aiškus ir tikslūs, o tai leidžia lengvai susiorientuoti. Tikriausiai daugeliui žmonių paprastumas yra svarbus, o minėtasis principas patvirtina, kad jis ir naudingas. Nereikia stovėti eilėje, o pradėjus kalbėti su konsultantu nebūtina rodyti apsimestino supratimo. Negana to, Elektrum.lt netgi siūlo bet kuriuo metu kreiptis į vadybininką. Spustelėjus nuorodą randami visi kontaktai. Taigi, pasirinkus reikiamą personalo grandį galima susisiekti ir sužinoti viską, ko reikia.

Vienas aktualiausių klausimų, kai nusprendžiama sudaryti sutartį su nepriklausomu tiekėju, – kaip prisijungti. Įmonė, atsakydama į klausimą, ar jai reikalingi nauji elektros tarifai, kurie būtų mažesni už dabar esančius, supranta, kad nori prisijungti. Na, o Elektrum.lt pateikiama išsami instrukcija, kaip tai padaryti. Teigiama, jog tai labai paprasta ir galima atlikti internetu. Vartotojas užtruks tik keletą minučių. Sutikite – šiame skubėjimo amžiuje malonu sutaupyti laiko. Tinklalapio lankytojas pasirenka bendrovei tinkamiausią produktą ir pasirašo elektros energijos pirkimo-pardavimo sutartį. Pasirenkamos mažesnės kainos ir rūpestis perduodamas į nepriklausomo elektros tiekėjo rankas. Internetinėje svetainėje pateikti dar keli punktai bei paaiškinimai. Na, ir, žinoma, kilus neaiškumams siūloma susisiekti su vadybininku.

Galima drąsiai teigti, jog pasirinkus nepriklausomą elektros energijos tiekėją nauji elektros tarifai sumažina bendras įmonės išlaidas. Visgi ne mažiau svarbus tiekėjo rūpestis klientu. Jei ne malonus bendravimas ir operatyvus reagavimas, įmonės darbas sustotų dėl mažiausio sutrikimo. O štai dabar kiekvienas procesas vyksta taip, kaip turėtų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.