Pakeliui į didžiausią gyvenimo šventę – išsinuomotu mikroautobusu

mikroautobusų nuoma VilniujeVestuvės – vienas svarbiausių švenčių gyvenime. Tačiau iki to lemtingojo „taip” tenka nuveikti daugybę paruošiamųjų darbų norint, jog viskas vyktų kaip suplanuota. Transportas – vienas iš diskutuotinų klausimų. Kaip vienas iš variantų neretai apsvarstoma ir mikroautobusų nuoma Vilniuje.

Kas daro įtaką transporto pasirinkimą vestuvėms?

Kaina

Vestuvės siejasi su didelėmis išlaidomis. Tik nedidelė dalis jaunavedžių gali sau leisti prabangą netaupyti. Likusieji privalo ieškotu vietų, kuriose įmanoma „susispausti”. Kodėl tai negalėtų būti transportas? Mikroautobusų nuoma Vilniuje, lyginant su limuzinų ar retro stiliaus automobilių nuoma, kainuoja gerokai pigiau. O rezutatas – tas pats. Juk tai tėra susisiekimo priemonė iš vieno taško į kitą – kam permokėti?

Jaunųjų pageidavimai

Idealu, jei vestuvių eiga išpildo jaunųjų norus, o ne tėvų ar senelių. Tarkime, jei jaunasis yra užkietėjęs konkrečios automobilio markės gerbėjas, tikėtina, jog ir vestuvių dieną norės keliauti būtent juo ir mikroautobusų variantas bus net nesvarstomas. Tačiau jei pageidaujama paprastumo, bet kartu ir originalumo – mikroautobusai gali būti kaip tik. Ir visai nesvarbu, jei senelė kategoriškai reikalauja limuzino ceremonijoje!

Vestuvių tematika

Bene esminį vaidmenį renkantis transporto priemonę turi vestuvių tematika – pastaroji turi derėti prie visų detalių. Tradicinių vestuvių metu tinkamiausias variantas – klasikinis solidus limuzinas, retro stiliaus – akį traukiantys senoviniai automobiliai. O kokiai temai aktualūs mikroautobusai? Tai priklauso nuo fantazijos ir noro: šie puikiai tiks tiek įsijautus į nerūpestingų gėlių vaikų kailį, tiek įgyvendinant crazy vestuvių idėją. Tiesa, svarbu pagalvoti ir apie tai, ar transporto priemonė bus aktuali vestuvių fotosesijoje. Jei taip, reikia įvertinti, ar mikroautobusas bus tam vizualiai tinkamas.

Anksčiau aprašyti kriterijai daugiausia aktualūs kalbant apie transporto parinkimą jauniesiems bei kitiems svarbiems šventės dalyviams – pulkui, piršliams, liudininkams. Mikroautobusų nuoma Vilniuje eiliniams vestuvių svečiams – bene idealiausias pasirinkimas kainos bei kokybės atžvilgiu. Šiuo transportu svečiai patogiai pasieks iškilmių vietą bei bus parvežti namo. Šventėms išsinuomojamus mikroautubusus galima papuošti pageidaujamomis dekoracijomis, taip suteikiant šiai, iš pažiūros paprastai, transporto priemonei tam tikrą „cinkelį”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.