Paminklai neturėtų būti užsakomi neatsižvelgiant į paslaugų kokybę

paminklaiKai tenka kreiptis į įmones, kurios gamina paminklus, daugelis užsakovų daro didžiulę klaidą nepateikdami visos reikalingos informacijos. Tai dažniausiai ir nulemia įvairiausius nesusipratimus. Kaip pavyzdį specialistai įvardija situacijas, kuomet klientai užsisako paminklų gamybos paslaugas, tačiau apie jų montavimą nieko neužsimena. Paskui klientai stebisi kodėl reikalaujama papildomos sumos už montavimo darbus. Tad, jeigu jums reikalingi paminklai ir montavimo darbai, tuomet viską užsakykite tiksliai pateikdami informaciją paslaugų teikėjams. Tai liečia ne tik paminklų gamybą, bet ir visus kitus darbus, kurie susiję su kapaviečių tvarkymu. Norintiems apsieiti be nesklandumų patariama iš pradžių kruopščiai peržiūrėti paslaugų teikėjų atsiliepimus.

Paminklų gamintojai, kaip ir visi kiti paslaugų teikėjai, sulaukia nemažai atsiliepimų iš buvusių klientų. Jums reikia žiūrėti ar viešoje erdvėje vyrauja teigiama ar neigiama nuomonė apie tam tikros įmonės siūlomą paslaugų kokybę. Jeigu matote, kad jūsų pasirinktas paslaugų teikėjas apibūdinamas kaip nesąžiningas, tuomet jums iš jo paslaugų užsakyti nereikėtų. Geriausia būtų nerizikuoti su tokiais paslaugų teikėjais, kai tuo tarpu galite rasti labiau patikimus. Paminklus gaminančios ir kitus darbus galinčios atlikti įmonės dabar itin aktyviai reklamuojasi elektroninėje erdvėje, todėl rekomenduojama pirmiausia apsidairyti būtent čia.

Ieškant paminklų gamintojų, kurie galėtų ne tik juos sumontuoti, bet ir atlikti visus kitus darbus, rekomenduojama itin kruopščiai jiems pateikti informaciją apie norimus darbus. Tokiu atveju išvengsite nesusipratimų ir paslaugų teikėjai galės greičiau ir konkrečiau įvardinti paslaugų kainas. Pateikiant informaciją, būtina nurodyti ne tik kokius darbus teks atlikti, bet ir kur juos teks atlikti. Atstumas nuo paslaugų teikėjo buveinės iki kapinių gali daryti nemažą įtaką paslaugų kainai. Jeigu paslaugų teikėjas privalės vykti labai toli, tai ir taip aišku, kad jam susidarys gana nemažos keliavimo išlaidos, nes bus vykstama pirmyn ir atgal. Dėl to galutinė paslaugų kaina gali padidėti. Žinoma, tai liečia tuos atvejus, kuomet paminklai užsakomi su montavimo darbais, nes tada tuos pagamintus paminklus patys paslaugų teikėjai ir nugabena. Tiesiog būtina kuo kruopščiau nurodyti visą informaciją apie pageidaujamas paslaugas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.