Paskutinės minutės kelionių pasiūlymai: ką būtina žinoti

Šiandien vis dažniau yra kalbama apie keliones ir atostogų naudą mūsų gyvenimo kokybei. Taip pat labai dažnai mums prieš akis šmėžuoja ir įvairūs paskutinės minutės kelionių pasiūlymai, kuriais esame raginami pasinaudoti. Tačiau žmogui, kuris keliauja pakankamai retai, visa tai gali kelti galybę klausimų. Todėl jei jūs jau kurį laiką mąstėte apie galimybę pasinaudoti paskutinės minutės kelionių pasiūlymais, pateikiame jums keletą svarbių veiksnių, kuriuos jums privalu žinoti.

Kaip reikėtų suprasti kelionę „paskutinę minutę“

Kai yra kalbama apie kelionę „paskutinę minutę“ – tai reikėtų suprasti kaip kelionę, kuri nuo jos užsakymo įvyksta apytiksliai per 14 dienų. Žinoma, paskutinės minutės kelionės gali įvykti ir kur kas greičiau, tačiau nereikėtų vadovautis stereotipais ir manyti, kad jei nuspręstumėte vykti į tokią kelionę, lagaminus turėtumėte imti krautis akimirksniu, nes lėktuvas jūsų lauks už poros valandų. Nusiraminkite – tokio streso patirti jums tikrai nebūtina. Tačiau nepaisant to, kad iš pirmo žvilgsnio vienos ar kelių savaičių laikotarpio jums turėtų pakakti, toks laiko tarpas tikrai nėra ilgas. Dėl šios priežasties ruoštis paskutinės minutės kelionėms reikėtų kitaip nei tuomet, kai atostogos planuojamos ilgesnį laiką.

Paskutinės minutės kelionės – ne tik skrydžiai

Kai kurie rečiau atostogauti besileidžiantys žmonės dažnai mano, kad paskutinės minutės kelionių pasiūlymai yra skirti tik skrydžiams. Tačiau iš tikrųjų paskutinės minutės kelionės gali būti ir kompleksinės, kuomet įsigyjama visa kelionė – ne tik skrydžiai (į abi puses), tačiau ir viešbutis. Todėl įsigijus visą paskutinės minutės kelionę įprastai galima gerokai daugiau sutaupyti nei tuo atveju, kai kelionę bandytumėte suplanuoti patys. Šiandien ne viena kelionių agentūra reguliariai keliautojams pateikia įvairius paskutinės minutės kelionių pasiūlymus.

Kelionės ne sezono metu

Keliaudami ne sezono metu jūs galite sutaupyti papildomai. Jei paskutinės minutės kelionės pasiūlymas yra skirtas laikotarpiui, kuomet nėra sezono metas, jūs ne tik sumokėsite mažiau už pačią kelionę (skrydį ir viešbutį), tačiau taip pat galėsite išvengti didesnių išlaidų, kuomet norėsite aplankyti įvairius turistinius objektus, apsilankyti restoranuose ar pasinaudoti kitomis pramogomis. Ne sezono metas – tai laikas, kuomet prekių ir paslaugų kainos užsienio šalyse tampa žemesnės ir labiau prieinamos. Be to, keliaudami ne sezono metu jūs galėsite išvengti ir didelių turistų minių bei didžiulio šurmulio, nuo kurio jūs galbūt norite pabėgti vykdami atostogauti.

Kelionei ruoškitės apgalvotai

Kadangi laiko, kurį galėsite skirti pasiruošimui būsimai kelionei, jūs turėsite pakankamai nedaug, savo paskutinės minutės kelionei turėtumėte ruoštis labai apgalvotai. Didelis dėmesys turėtų būti skiriamas jūsų kelioniniam bagažui, kuris jokiu būdu jūsų neturėtų apsunkinti. Jūs turite pasirinkti tik tuos daiktus, kurie bus būtini jūsų laukiančiai kelionei. Bagažas turi pagelbėti, o ne jus stabdyti ir kelti jums papildomus nepatogumus jūsų kelionės metu. Taip pat iš anksto turėtumėte pasidomėti, ką jums bus verta pamatyti nuvykus į užsienio šalį. Visą tai šiandien yra labai paprasta sužinoti pasinaudojus internetine paieška.

Sudarykite savo kelionės biudžetą

Jei norite, kad jūsų paskutinės minutės kelionė galiausiai netaptų jūsų kišenei skausmingu malonumu, turėtumėte prieš leisdamiesi atostogų sudaryti ir savo kelionės biudžetą. Tai padėtų jums visos jūsų kelionės metu lengviau kontroliuoti kelionės išlaidas ir neleisti sau peržengti jūsų iš anksto nustatyto kelionės biudžeto. Jei žinosite, kiek galite išleisti, tuomet veiksmingiau ir optimaliau leisite savo pinigus, nustatydami sau konkrečias ir aiškias ribas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.