Pigūs pokalbiai užsienyje – ne mitas

Dažnai keliaujate? Išvykos darbo reikalais jums ne naujiena? Tuomet pasinaudokite puikia galimybe sutaupyti, nes pigūs pokalbiai užsienyje nėra mitas. Lietuvoje telekomunikacijų operatorių įprastiniai planai nesuteikia efektyvaus taupymo būdo. Jų paslaugos paprastai siūlo itin palankias sąlygas šalies viduje, o užsienyje tarifai skiriasi net kelis kartus. Tačiau problemos sprendimas yra ir jis daug arčiau nei galima pamanyti. Koks jis?

Kelionės užsienyje labiausiai trikdo tuo, jog ne tik pokalbiai, bet ir SMS žinutės bei kitos paslaugas čia yra itin brangios. Mokėti reikia net ir tada, kai skambinate ne jūs, o skambina jums. Tai sukelia gana nemažai nemalonumų, o didelės sąskaitos apsunkina finansus. Visos išlaidos skatina riboti pokalbius ir vengti bendravimo.  Tačiau nuo to niekur nepabėgsi. Reikia ieškoti nors kiek geresnio sprendimo.

Išankstinio mokėjimo SIM kortelė – efektyvus taupymo būdas keliaujantiems. Kai keliauti po pasaulį tapo taip paprasta, teko atkreipti dėmesį į žmonių poreikius ir ieškoti pigesnių tarptautinių tarifų mobiliojo ryšio  naudotojams. Pokalbiai užsienyje – tai ne problema, nes šiandien nedidelės SIM kortelės pagalba galime riboti išlaidas ir užtikrinti bendravimo efektyvumą daugelyje pasaulio vietų. Viena maža kortelė palengvina bendravimą užsienyje ir sutaupo dideles išlaidas. Ar gali būti geriau?

Skambučiai užsienyje riboja žmonių bendravimo galimybes ir pokalbių trukmę. Tačiau šiandien mes turime kitokią situaciją. Nemokami priėmimo skambučiai ir net iki 90% išlaidų sutaupantys tarifai – tai dar ne viskas. Ši paslauga siūlo ir kitus privalumus:

  • SIM kortelė veikiau daugiau nei 170 šalių;
  • Ją paprasta naudoti;
  • Vienas numeris naudojamas visame pasaulyje tiek skambinant, tiek priimant skambučius;
  • Palankūs SMS žinučių tarifai;
  • Palankūs GPRS įkainiai;
  • Greitas sąskaitos papildymas ir likučio tikrinimas;
  • Jokių papildomų sutarčių.

Pigūs pokalbiai užsienyje atveria naują privalumą žmonėms, kurių kelionės tapo verslo ar gyvenimo dalimi. Maži skambučių įkainiai leidžia mėgautis žemomis išlaidų kainomis, o papildomi privalumai suteikia kasdieninį naudojimo malonumą. Dar niekada bendrauti užsienyje nebuvo taip malonu. Atėjo laikas ir jums išmėginti šį unikalų pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.