Reklaminiai informaciniai stovai – puikus būdas tapti matomiems

Įmonėms, norinčioms išlaikyti savo vardą, būti matomoms ir pasiekti didesnę auditorijos dalį, yra sukurta puiki priemonė visa tai įgyvendinti, tai – reklaminiai stovai. Kas tai yra ir kaip visa tai atrodo? Stovai, skirti reklamuoti vieną ar kitą produktą arba paslaugą – tai vienas geriausių būdų, kur talpinti reklaminius lankstinukus, plakatus ir nemokamas dovanėles parodų, švenčių metu ar tiesiog prekybos centre, biuro patalpose.
Reklaminiai stovai –  vienas iš veiksmingiausių būdų, kuriuos naudoja daugelis įmonių, norėdamos klientams pristatyti naujus produktus, skelbdamos akcijas ar stengdamos supažindinti būsimus pirkėjus su tam tikra informacija, reklama.  Reklaminiai stovai nesunkiai patraukia žmonių dėmesį, nes nėra maži, turi apimtį ir lengvai pastebimi. Tai – puiki investicija į reklamą, nes juos galima naudoti ne vieną kartą. Užtenka tik pakeisti reklaminį plakatą. Reklaminiai stendai puikiai praverčia ir atlieka savo funkciją prezentacijos, parodos, konferencijos metu ar bendrai reklaminiai sklaidai vykdyti. Tai praktiškas pasirinkimas įmonėms, gyvenančioms žingsniu į priekį ir norinčioms tinkamai investuoti į reklamą.
Reklaminiai informaciniai stovai yra kilnojami, todėl juos patogu pervežti iš vienos vietos į kitą ir naudoti daugeliu atvejų. Šios pagalbinės priemonės gali būti vienpusės bei dvipusės. Tai reiškia, kad galite stovą rinktis pagal tai, kur jis stovės ir „kiek akių” jį matys. Jei reklaminiam informaciniam stovui yra numatyta vieta prie sienos ar kampe, tuomet logiškiau rinktis vienpusį, o jeigu priešingai, jį statysite centre ir bus galima apžiūrėti iš abiejų pusių, tokiu atveju verta įsigyti dvipusį reklaminį stovą. Tokie stovai puikiai tinka talpinti plakatus tiek horizontaliai, tiek vertikaliai. Šiame prietaise esanti reklama atrodo elegantiškiau, stilingiau ir užtikrintai reklamuojamus gaminius pristato visiems matomu kampu bei lygiu. Stovas stabiliai remiasi į pagrindą, nes turi tvirtą ir plačią metalinę koją. Tad net ir netyčia užkliuvus ne taip lengvai jį pargriausite.
Aukščiau aprašytus stovus gamina įmonė „Menrex“, kuri užsiima mobiliųjų stendų gamyba bei prekyba. Daugiau informacijos apie jų gaminamus ir parduodamus produktus galite rasti jų internetiniame puslapyje bei susisiekę telefonu arba el.paštu. Reklama –  tai vienas iš efektyviausių būdų pasiekti klientus, o reklaminiai stendai gali labai pagelbėti vykdant reklaminę kampaniją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.