Sapnų aiškinimas: jeigu sapnuojate aviabilietus

Mitologija ir liaudies išmintis, taip pat psichologų bei parapsichologų mokslai teigia – sapnuojami aviabilietai  gali turėti labai daug skirtingų reikšmių, šį tą pasakančių apie jūsų gyvenimą. Tad ką gi reiškia, jeigu savo fantazijų pasaulyje miego metu pamatote lėktuvo bilietus? Norėdami sužinoti – skaitykite toliau.

Jeigu sapnuojate dovanų gautus bilietus

aviabilietaiAnot sapnų analitikų, sapnuoti dovanas visuomet yra teigiamas ženklas, rodantis apie jūsų gyvenime vykstančius gerus pokyčius. Jeigu sapnuose regite, kaip jums dovanojami aviabilietai, yra dvi šio vaizdo aiškinimo reikšmės. Pirmoji – tai labai teigiami pokyčiai jūsų gyvenime, svajonės išsipildymas. Tokia dovana kaip aviabilietai Graikija – Lietuva gali simbolizuoti tą patį, ką sapnuose reiškia ir pamatomas auksinis paukštis – visišką jūsų laimės būsenos įprasminimą. Gali būti, jog po tokio sapno netgi jausitės šiek tiek pakylėtas – diena prasidės paprasta, smagi ir be rūpesčių, lyg Kalėdų rytą vaikystėje.

Antrasis aiškinimas yra susijęs su jums mestu iššūkiu ir jūsų silpnumo parodymu. Nesvarbu, kur veda jūsų būsima kelionė, aviabilietai Airija – Amerika ar Oslas – Helsingis. Jeigu jaučiate nerimą, o aviabilietai  yra dovanojami jums nemalonaus ar nelabai pažįstamo žmogaus, tai rodo vieną dalyką. Ši kelionė – iššūkis jums, jūsų kasdienybės sudrebinimas. Tačiau kartu ir tarsi velnio gundymas palikti kasdienybę, palikti kažkokius neišspręstus rūpesčius ir silpnavališkai nuo jų pasprukti. Jeigu regite tokio tipo sapną, tikriausiai tai įspėjimas, jog jūsų gyvenime šiuo metu prisikaupė pernelyg daug problemų, smulkių nerimą keliančių dalykų, nuo kurių, atrodytų, norisi kartais tiesiog pabėgti. Tačiau, kaip ir sapnuose aviabilietai  negali tapti išeitimi, taip ir gyvenime jums reikia priimti tinkamus sprendimus, nepabėgti nuo atsakomybės, viską išspręsti.

Jeigu jūs vagiate aviabilietus

Jeigu sapnuose prisiimate blogiuko vaidmenį, ir į jūsų nagus pakliūva klasta užsakyti aviabilietai internetu, „Ryanair“  ar kurios nors kitos bendrovės – tai rodo apie pomėgių troškimą. Sapnuose jūs leidžiatės į nepaprastą nuotykį, pasiduodate aviantiūriškiems pasiūlymams, norite išmėginti rizikos skonį. Vadinasi, jūsų gyvenime tikrai trūksta įdomybių, jums reikėtų kaip nors pasistengti išsivaduoti iš rutinos. Nors sapnuose tai darote klasta, tačiau gyvenime tiktai galite leisti sau įsigyti aviabilietai, akcija, juolab, dabar galioja beveik ant kiekvieno kampo.

Tad tai jūsų valia – kaip toliau gyventi. Sapnuoti kas naktį, jog darote kvapą gniaužiančius nusikaltimus, ar pasiryžti iš tiesų nuostabiam nuotykiui. Aviabilietai pigiai ir paprastai gali būti užsakomi internetu, jums tereikia išsirinkti šalį, pasirūpinti, kad kas nors kitas prižiūrėtų namus, ir jūs jau galite krautis lagaminus.

Jeigu sapnuojate, kaip dingsta bilietai

Dažnai sapnuose regime tokius negalėjimo veiksmus, kaip kad  – vaikščiojimą po miestą basam ir nuogam, ėjimą prie neprieinamo horizonto, negalėjimą paskambinti reikiamu telefono numeriu, ir panašiai. Tai tarsi mūsų didžiausios baimės ir gėdos – negalėti padaryti kažko, kas labai reikalinga. Įprastiniams vaizdiniams patyrus metamorfozes, galbūt jūs susapnuosite, kaip jūsų rankose turintys atsidurti aviabilietai greitai, kažkur pasimeta, kažkur pradingsta. Arba – užstringa spausdintuvas, ir paskutinėmis minutėmis prieš skrydį, jūs niekaip negalite gauti reikiamo bilieto.

Kita košmaro variacija, jog, tuo metu, kai užsakinėjami aviabilietai internetu,  staiga sugenda kompiuteris. Pinigai jau sumokėti, skrydis vos už kelių valandų, o jūsų aviabilietai  pranyko kibernetinėje erdvėje. Nebūtų keista, jeigu po to dar išbėgtumėte nuogas ir basas į gatvę bei negalėtumėte prisiskambinti policijai.

Tokie sapnai – tai požymis, jog gyvenime patiriate per daug streso. Išoriniai veiksmai čia nekalti – gyvenimas visuomet pilnas rūpesčių. Problema yra jūsų jautrume ir dirglume. Jūs neturėtumėte taip emocionaliai reaguoti į kiekvieną smulkmeną. Būtent perdėtas jautrumas ir yra ta šalintina svybė, apie kurią signalizuoja tokio tipo sapnai.

Įrašo “Sapnų aiškinimas: jeigu sapnuojate aviabilietus” komentarų : 1

  1. Aviabilietai avataras

    Labai smegus straipsnis, tiesiog norisi jį perskaityti visą ir iki galo. Tik įdomu, ką žmonės pasirinktų sapnuoti dažniau, kad vagia lėktuvo bilietus ar, kad juos gavo dovanų? Bet kokiu atveju, sapnai yra gerai, todėl reikia džiaugtis, kad kasnakt Jus aplanko sapnai, o jei dar spalvoti reiškia, kad kai kuriems lenta išsipildyti… 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.