Sportas, sveikas gyvenimo būdas ir papildai sportui – trys pagrindiniai komponentai sportuojantiems

maisto papildaiVieni sportuoja norėdami atsikratyti antsvorio, kiti tam, kad nori būti užimti ir aktyvūs, treti – kad pasiektų norimų  rezultatų ir įveiktų konkurentus. Kodėl sportuojate Jūs? Kiekvienas iš mūsų turime savus tikslus ir siekiame skirtingų rezultatų. Tad niekada nesportuokite dėl trumpalaikės šlovės. Jūs turite pasiekti užsibrėžtus rezultatus. O tai įgyvendinti Jums padės tik sveikas gyvenimo būdas, sportas ir papildai sportui.

Nors trečiasis veiksnys daugeliui sukelia daugybę klausimų, tačiau specialistai pritaria, kad organizmui neužtenka su maistu gaunamų  naudingų medžiagų bei sporto treniruočių. Jį reikia stiprinti aktyviau „iš vidaus“. Vartojami maisto papildai padės sustiprinti organizmą ir pasiekti norimų rezultatų. Vienos  medžiagos mums gali padėti tapti energingesniems ir kartu deginti riebalus (dažniausiai paplitę tam skirti produktai: kofeinas, guarana, kolos riešutai, žalioji arbata, kurių galima suvartoti galima iki 600 mg per dieną), kitos – suteikia organizmui jėgos, ilgina ištvermę bei padeda organizmui atsistatyti po treniruočių, varžybų ar buvusių traumų (žinomiausios medžiagos: Creatine, GMB, L-Glutamine ir kiti), o treti pagerina nuotaiką, miegą bei aktyvina smegenų darbą (tam galite naudoti Melatonin, SAMe, Ginkgo Biloba, Choline ir t.t.). Šie maisto papildai sportuojantiems gali sustiprinti organizmą ir sustabdyti nepageidaujamus organizmo faktorius arba norimus padidinti.

Tam, kad pasiektume norimų sporto rezultatų, būtina sveikai maitintis, aktyviai gyventi bei sportuoti. Specialistai pataria, kad norintiems užsiauginti kūno masę ir kitiems, siekiantiems tobulinti kūno formas, būtina valgyti šešis kartus per dieną. Planuokite kiekvieną maitinimą kas 2-3 valandas. Valgant tokiu rėžimu organizmas geriau įsisavins maisto medžiagas, kurios reikalingos raumenų augimui. Didinkite baltymų bei angliavandenių suvartojimą, valgykite tik reikalingus riebalus bei galite nevengti cukraus. Suaktyvinti šių medžiagų veikimą yra sukurti papildai sportui. Kada ir kokiais kiekiais jie reikalingi vartoti – gali informuoti pardavėjas arba Jūsų asmeninis treneris.

Kadangi šiuo metu papildai sportui yra parduodami internetu, juos įsigysite žymiai paprasčiau ir patogiau. Tai užtruks jos keletą minučių. Čia vienoje vietoje rasite visus prekių aprašymus, todėl nebus sunku išsirinkti, kurie papildai Jums bus tinkamiausi. Tad visuomet prisiminkite pagrindinius tris komponentus, iš kurių susideda sveikai gyvenančios sportininko diena: papildai sportui, sveika mityba ir gyvenimo būdas bei sporto treniruotės ir greitai sulauksite norimų rezultatų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.