Žyma: virtuvės baldai

Net ir klasikinės virtuvės baldai gali atrodyti šiuolaikiškai

No Comments

virtuves baldai

Kad virtuvėje jaustumėtės gerai, patogiai ir ramiai, reikia atidžiai planuoti interjerą. Populiariausias pasirinkimas – klasikinės virtuvės baldai. Nors daugelis mano, kad tokie baldai pernelyg „sunkūs“ ir apkraunantys interjerą, nereikėtų klasikos bijoti. Šiais laikais net ir klasikiniai sprendimai gali atrodyti gana moderniai ir realizuoti unikalios, išskirtinės, patogios ir funkcionalios virtuvės viziją.

Šiuolaikiškumo suteiks tinkamai pasirinktos spalvos

Kad klasikinė virtuvė atrodytų šiuolaikiškiau, būtina galvoti apie spalvas. Tamsūs natūralios medienos tonai tinka tikrai ne kiekvienai virtuvei. Paprastai jie rekomenduojami erdvioms, gana didelėms patalpoms, kadangi vizualiai sumažina aplinką. Tamsūs virtuvės baldai reikalauja ir didesnės priežiūros (ant jų labiau matomos dulkės ir nešvarumai). Vis dėlto, tokia virtuvė visuomet asocijuosis su prabanga ir elegancija. Jei ieškote modernesnio sprendimo, siūlome galvoti apie šviesius ir pilkus atspalvius. Praktiškas sprendimas – tamsiai rudų ir šviesių spalvų derinimas, kuris atrodo šiuolaikiškai ir patraukliai, tačiau tuo pačiu suteikia ir elegancijos bei išskirtinumo.

Nepriklausomai nuo stiliaus, virtuvė turi būti funkcionali

Labai svarbu, kad virtuvė būtų funkcionali. Gerai apgalvokite kiekvieną virtuvės elementą. Klasikinė virtuvė siejama su dailiomis formomis, unikaliais dekoro elementais, prabangiais aksesuarais. Vis dėlto, virtuvė visų pirma yra funkcinė erdvė, kurioje turite jaustis patogiai, o maisto ruoša neturėtų kelti sunkumų, dėl to, užsakydami virtuvės baldus visų pirma galvokite apie jų kokybę ir pritaikymą. Virtuvė, kaip ir vonia, yra nuolatos veikiama temperatūrų skirtumų ir drėgmės, o jei šalia yra langas – ir nuolatinių tiesioginių saulės spindulių. Tai reiškia, kad baldai turi atitikti maksimalius kokybės reikalavimus, užtikrinti ilgaamžę eksploataciją ir patogų naudojimą, ilgus metus išlaikyti prekinę išvaizdą. Labai svarbu galvoti ir apie tokius elementus kaip rankenėlės, spintelių atidarymo mechanizmai ir pan. Jie gali išlaikyti klasikinį stilių, tačiau jiems būtinos kokybiškos medžiagos ir funkcionalūs sprendimai.

Baldų gamyba leidžia įgyvendinti originalias stiliaus idėjas

Baldininkų siūlomi nestandartiniai baldai jūsų namams yra puikus pasirinkimas tuomet, jei norite savito ir unikalaus interjero, taip pat – jei norite efektyviai išnaudoti gyvenamosios erdvės plotą. Tai ypač aktualu tuomet, jei virtuvė nėra didelė, o jūs norite joje jaustis patogiai ir užtikrintai. Pasikalbėkite su rinkoje ne vienerius metus sėkmingai dirbančiu baldininku ir išsakykite savo lūkesčius bei pageidavimus. Gamindami baldus galite gan lengvai įgyvendinti pasirinktą klasikinio interjero viziją, kadangi jums nereikės derinti baldų iš masiškai gaminamų produktų linijos. Puikus sprendimas – visus baldus puošti pasirinkta bendra stilistine detale. Tiesa, nepamirškite, kad virtuvė formuoja viso būsto nuotaiką, todėl pasirinkę klasiką, turėsite jos laikytis ir kitose patalpose.

Koks stalviršis yra funkcionaliausias?

stalviršiai

stalviršiaiBene nėra namų be stalų, kurie mums ženkliai palengvina gyvenimą. Kai jie yra, atrodo, tai taip natūralu ir normalu, kad prireikus pakeisti ir kurį laiką gyvenant be jo gali pasirodyti, kad tai kur kas reikšmingesnis daiktas nei kada galėjome pagalvoti. Stalviršiai yra pačio baldo svarbiausioji dalis, tad kuomet ieškome pastarojo dažniausiai daugiausia dėmesio ir skiriami pačio paviršiaus medžiagai, stiliui bei kt. Kuo daugiau laiko ieškome – tuo labiau tinkantį variantą atrasti pavyksta, tad svarbu, kad paieškos nebūtų skubotos, kad vėliau netektų liūdėti dėl gautų rezultatų.

Stalviršiai pirmiausia pasirenkami pagal tai, iš kokios medžiagos jie yra pagaminti. Jeigu anksčiau patys populiariausi būdavo mediniai, tai šiuo metu ant pjedestalo pastatomi marmuriniai, kurie įvardijami kaip pats patraukliausias variantas. Šiuo atveju svarbiausia yra tai, kad marmuras yra:

  • Nebrangus
  • Tai vienas ilgaamžiškiausių variantų.
  • Neabejotinai stiliaus aspektu tai labai gražus variantas.
  • Tuo pačiu ir atsparus aplinkos veiksniams. Jeigu ant jo peiliu pjaustysite daržoves – paviršius nesusigadins. Žinoma, mes to daryti nerekomenduojame, tačiau jeigu kartais labai skubate – nieko blogo.

Marmuras šiuo metu apskritai labai dažnai pasirenkamas, kuomet planuojama įrengti virtuvę arba vonią. Paprasčiausiai pastarasis labai funkcionalus: žinoma, gražus, o prie to pačio dar ir lengvai prižiūrimas. Virtuvė yra patalpa, kurioje žmogus praleidžia labai daug laiko ir kurią išpurvinti yra bene paprasčiausia, kadangi gaminamas maistas skleidžia riebalus bei garus. Dažniausiai medis ir plastmasė nuo tokių veiksnių labai greitai pakeičia savo natūralią formą bei spalvą, kas tikrai neatsitinka su marmuru. Iš jo pagaminti stalviršiai yra labai tvirti, tad net ant jų padėjus ir labai karštą puodą galite būti ramus, kad pastarajam nieko blogo neatsitiks.

Stalviršiai gali būti pasirenkami pagal daug skirtingų aspektų, tačiau tiesa ta, kad būtent marmuriniai yra patys geriausi. Palyginkite variantus ir pasirinkite tokį, kuris neabejotinai būtų tinkamiausias. Juk kai egzistuoja tokia pasiūla – reikia ją įvertinti.