Fiskars įrankiai: 350 metų patirties ir pažangių technologijų sintezė

FiskarsVargu ar šiandien rastumėm žmogų, kuris bent ausies „krašteliu“ negirdėjo Fiskars įmonės vardo. O jei negirdėjo, tai tikrai yra matęs oranžinės ir juodos spalvos dueto, kuris jau tapo šios įmonės neatsiejama įvaizdžio dalimi, namų apyvokos, sodo bei daržo reikmenis. Fiskars korporacija jau 350 metų gamina ir prekiauja namų apyvokos reikmenimis, sodo ir daržo prietaisais bei rakandais.

O viskas prasidėjo, kai 1649 m. Suomijoje, Fiskars kaime, įsikūrusiame vos 100 km nuo Helsinkio, buvo atidaryta plieno perdirbimo gamykla. Fiskars gaminami metaliniai įrankiai tapo tikru perversmu Suomijos žemės ūkyje. Jei iki tol suomiai garsėjo kaip šiaurės elnių augintojų tauta, tai po Fiskars gamyklos įkūrimo, jie tapo klestinčia agrarinės kultūros šalimi.

Visgi, didžiausia žemės ūkio revoliucija Suomijoje ir visame pasaulyje įvyko tada, kai pasaulį išvydo pirmasis metalinis plūgas. Fiskars pasinaudojo palankiai susiklosčiusia ekonomine ir istorine padėtimi ir pradėjo gaminti aukštos kokybės žemės ūkio padargus. Tiesa, vien plūgais ir kitais žemės ūkio darbams reikalingais prietaisais Fiskars bendrovė neapsiribojo. Netrukus prasidėjo ir kirvių, žirklių, peilių, kastuvų ir kitų sodo, daržo ir namų apyvokos reikmenų, be kurių šiandien tiesiog negalėtume įsivaizduoti savo kasdienybės, gamyba. O pasibaigus Antrajam pasauliniam karui, šios suomių bendrovės „taikiklis“ nusitaikė į JAV rinką. Nepaisant milžiniškos konkurencijos, Fiskars įrankiai užkariavo ir amerikiečių simpatijas.

Šiandien Fiskars yra viena geriausiai pasaulyje žinomų korporacijų, kuri gamina ir prekiauja sodo, daržo ir namų apyvokos įrankiais ir prietaisais. Geriausiai žinomos yra oranžinės, plastikinėmis rankenomis Fiskars žirklės, kurios buvo pradėtos gaminti dar 1679 m.   Nuo tada jų visame pasaulyje yra parduota daugiau nei vienas milijardas.  Tuo tarpu, lietuviai pamėgo šios įmonės peilius, kirvius, puodus bei sodo žirkles, todėl daugelio mūsų namuose nesunkiai rastumėm, ką nors ir Fiskars produkcijos asortimento.

Fiskars – ilgametės patirties ir kokybės garantas. Visa įmonės gaminama produkcija pasižymi ilgaamžiškumu, ypač aukšta kokybe, patikimumu ir nepriekaištingu dizainu. Tad, pasirinkę Fiskars gaminius, tikrai nenusivilsite.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.