Gyvybės draudimas ar pensijų fondai?

Kaupti arba investuoti pinigus nėra taip paprasta. Kartais norisi savo lėšas apsaugoti, jas saugiai padidinti, tačiau neretai pritrūkstama žinių ar tinkamos informacijos. Juk kiekvienas nori pasirūpinti savo senatve, todėl pinigus derėtų kaupti jau nuo jaunų dienų. Gyvybės draudimas bei pensijų fondai sėkmingai padeda realizuoti šiuos tikslus bei užtikrina finansinę paramą tada, kai jos labiausiai reikia.

Labiausiai senatvė skatina susirūpinti pajamomis, kurios vėlyvame amžiuje gaunamos iš valstybės. Tai valstybinė pensija, kuri retai kada išmokama laiku, o dar rečiau yra norimo dydžio. Kai dirbti nebeįstengiama tenka gyventi tokiomis sąlygomis, kokias diktuoja valdžia. Neretai tai suteikia daug išbandymų, todėl susirūpinti papildomais pinigais senatvėje yra nepaprastai naudinga. Pensijų fondai padeda sudurti galą su galu, kai valstybinė pensija negali suteikti to, ko norima.

Privati pensija neabejotinai gelbsti senatvėje, tačiau ji nepadeda mirties atveju ar situacijoje, kurioje kyla grėsmė žmogaus sveikatai. Tuo tarpu gyvybės draudimas pateikia kiek kitokią taupymo alternatyvą, galinčią suteikti pagalbą nelaimėje. Kai žmogus miršta, įprasta pensijų fondo sutartis nesuteikia specialių lengvatų. Pagal sutartį pensija išmokama įgaliotam asmeniui tais pačiais laiko intervalais, kokie buvo sutarti. Tuo tarpu draudimas įpareigoja išmokėti visą pinigų sumą iš karto, nesvarbu ar buvo sumokėti visi draudimo įnašai ar tik vienas jų. Tai ištiesia patikimą pagalbos ranką šeimos nariams, kurie išgyvena sunkią emocinę bei finansinę padėtį.

Tiek pensijų fondai, tiek draudimas pateikia aktualų sprendimą asmenims, kurie rūpinasi savo ir savo artimųjų gerove. Ateitimi stengiamasi susirūpinti iš anksto, kadangi gyvenimas niekada nestovi vietoje – niekada negali žinoti, kaip susiklostys tavo gyvenimas po daugelio metų. Ramu, kai žinai, jog pinigų ateityje tau netruks. Dabartinė ekonomika skatina susirūpinti savo finansais, tad atsidėti dalį pinigų rytojuj yra rekomenduojama jau nuo jaunų dienų. Įvairios taupymo alternatyvos padeda tai atlikti patikimiau bei saugiau.

Taigi, gyvybės draudimas ir kitos taupymo alternatyvos padeda asmenims sutaupyti pinigų ateičiai bei apsaugoti savo artimųjų finansus tokiomis akimirkomis, kai netikėtai ištinka mirtis ar nelaimingas atsitikimas. Pasirūpinti savo artimaisiais yra svarbu, tad geriausia tuo susirūpinti jau iš anksto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.