Kada ateina laikas įmonę perleisti kitiems?

imoniu pardavimasSakoma, kad verslas tai žaidimas, kuriame reikia numatyti mažiausiai penkis ėjimus į priekį. Deja, retas iš mūsų pasižymime ekstrasenso sugebėjimais. Užtat ateina riba, kada pagalvoji, jog atidavei viską ką galėjai ir dar daugiau. Ar tai jau viskas? Kaip atrodo ta riba, kuri kiekvienam turi tapti verslo perleidimo signalu?

Idėjų stoka

Tikri verslo džiunglių vilkai pripažįsta, kad imoniu pardavimas pradeda kirbėti galvoje intuityviai. Vienas iš signalų, kad intuicija kažką kužda nesuprantama kalba ir reikia nustoti skubėti, o pradėti klausyti yra idėjos. Dar tiksliau, idėjų stoka. Jeigu net kelis metus negalime sugeneruoti pelną nešančių idėjų reikia susimąstyti: Ar tik į mūsų kiemą nesibeldžia būtinas imoniu pardavimas?

Nuostoliai

Dėl idėjų stokos atsiranda nuostoliai. Tai nėra apdairumo ar kitų išorinių faktorių padariniai, o tiesiog netinkamai valdomos korporacijos pasekmė. Juk imoniu pirkimas pradedamas su visu pluoštu strategijų, įdomiausių minčių ir noro jas įgyvendinti. Tačiau jeigu Jūs ir Jūsų komanda jau ilgą laiką nesugeneruojate idėjos, nepasirenkate strategijos, o pelno/nuostolių ataskaitoje matomas riebus minusas yra ženklas, kad imoniu pardavimas pamažu tampa neišvengiama būtinybe.

Beje, kartais nutinka ir taip, kad uab pirkimas pardavimas panaikina visą ūpą labai greitai. Tiesiog, per porą mėnesių suprantame, kad atsidūrėme ne savose rogėse ir yra būtinas nauju uab pardavimas.

Pervargimas arba depresija

Vienas iš dažniausių perdegimo ženklų, rodančių, kad reiktų įmonės valdymą patikėti kitam asmeniui yra pervargimas arba net depresinė būsena. Besitęsiant tokiai būsenai ilgiau imoniu pardavimas vilniuje, imoniu pardavimas kaune ar uab pardavimas klaipedoje tampa būtinybe dėl savo asmeninės sveikatos.

Kartais naujai isteigtu imoniu pardavimas išgelbėja nuo klaidingai pasirinktų žingsnių ar ateityje gresiančio bankroto.

Svarbu atminti, kad imoniu pardavimas nėra pasaulio pabaiga. Tai trumpos atostogos, kurių metu galite pakreipti savo gyvenimą tinkama linkme. Juk uab ar mb pardavimas yra toks pats greitas procesas, kaip ir jų pirkimas. Tad jeigu dvejonės neleidžia ramiai miegoti, o širdis vis daužosi kaip pašėlusi, greičiausiai reikia netrumpos pertraukos. Būtent išlaisvinti iš tokių būsenų gali verslo perleidimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.