Žyma: aksesuarai

Moterys gali rinktis iš didesnio piniginių asortimento

No Comments
moteriska pinigine

moteriska pinigineAr bankinio atsiskaitymo kortelėms, kurias labai patogu laikyti specialiuose dėkluose, sparčiai išstumiant grynuosius, moteriškos bei vyriškos piniginės taps atgyvena, kuria ateinančios kartos grožėsis tik muziejuje? Tikrai ne. Moteriškos piniginės, kaip ir vyriškos, atlieka ne tik estetinę funkciją, bet ir tarnauja kaip svarbi įvaizdžio detalė. Apžvelkime, kokios tendencijos vyrauja abiejų lyčių piniginių „garderobe“?

Kalbant apie garderobą, moterys ir šiuo atveju yra labiau apdovanotos. Jei vyrai įprastai turi vieną piniginę, tai moteriškos piniginės dailiosios lyties atstovių gyvenime dažnai yra net kelios. Tačiau, kaip dažniausiai būna, vis tiek nėra ką „apsirengti“…Vienos moteriškos piniginės „trinamos“ kasdieniams apsipirkimams, kitos skirtos iškilmingesnėms progoms. Aišku, reikia dar ir, pavyzdžiui, einant į klubą, talpesnių, į kurias tilptų ne tik asmens dokumentas, pinigai, bet ir kelios kosmetikos priemonės. Daug moterų propaguoja ir aktyvų gyvenimo būdą, tad dėmesio sulaukia ir ne itin išvaizdžios, tačiau patvarios moteriškos piniginės. Priklausomai nuo piniginės paskirties, skirsis ir pastarosios dizainas bei medžiagos, iš kurios ši bus pagaminta. Aišku, svarbų vaidmenį renkantis pinigines atlieka ir asmeninis skonis, tad tai, kas vienai moteriai atrodo itin puošnu, kita renkasi kasdienai.

Vyriškos piniginės dažniausiai gaminamos iš odos, tačiau, turint kitokių pageidavimų (pavyzdžiui, itin didelio atsparumo) ir skyrus laiko paieškoms, galima rasti ir alternatyvių variantų. Vyriškos piniginės gali skirtis ne tik dizainu, bet ir nešiojimu būdu. Kai kurios skirtos laikyti ne, kaip įprasta, kišenėje ar rankinėje, bet gali būti tvirtinamos ir prie diržo. Toks variantas yra itin tinkamas leidžiant laiką gamtoje ir norint, jog svarbiausias turtas išliktų saugus.

Moteriškos bei vyriškos piniginės – anaiptol ne deficitinė prekė. Šias galima įsigyti tiek tradicinėse prekybos vietose, tiek ir internetu. Platus asortimentas, viena vertus, leidžia išpildyti turimus poreikius, tačiau, kita vertus gali nemenkai apsukti galvą ir priversti šio aksesuaro paieškoms skirti daugiau laiko nei tikėtasi. Svarbiausia, kaip ir renkantis bet kokį daiktą, žinoti, ko nori bei kokią sumą tam pirkiniui gali išleisti.

 

 

 

 

Ar kiekvienas laikrodis gali būti… geriausias?

No Comments
laikrodžiai

laikrodžiai

Sakote, antraštė filosofinė? O gal humoristinė? Galbūt joje esama ir vieno, ir kito. Bet netrūksta ir logikos. Apie viską nuo pradžių, nes laikas, graikiškai vadinamas „chronos“, irgi teka pirmyn, nuosekliai – nežinia, kur jo pradžia, bet prieš rodyklė jis neina…

Patinka / nepatinka

Akivaizdu, kad laikrodžių temoje nesvetima sąvoka „subjektyvumas“. Būtent apie tai ir norėtųsi pakalbėti. Nes vertinimas „geriausias“ neretai subjektyvus. Tai galioja daug kur – tiek perkant automobilį, tiek renkantis atostogų kurortą. Panašiai ir su laikrodžio paieška.

Yra visokių kitų vertinimų, ne tik „geriausias“: gražiausias, įperkamiausias, pigiausias, brangiausias, sportiškiausias, solidžiausias, patvariausias, subtiliausias… Ir kiekvienas toks vertinimas bei įvairūs kriterijai sąlygojami skirtingų norų. Kam aktualu sportiškumas, o kam solidumas; kas žvalgosi į kasdieniškumą, o kas į prabangą…

Tad galima pasakyti, jog patinka ar nepatinka. Bet tai ne visada reikš „blogai“ ar „gerai“. Štai vienam žmogui patinka kvarciniai, kitas renkasi mechaninius, bet abu sutinka, kad pasirinkimai neblogi. Nes ir kvarcinių, ir mechaninių laikrodžių yra išties puikių.

Pigu / brangu

Dar vienas nuo subjektyvumo neatsiejamas dalykas yra kainos vertinimas. Pasakius „per brangu, kad kas nors pirktų“ susimąstoma: visgi prabangos prekės turi savo pirkėją. Pasakius „per pigu, kad būtų kokybiška“ irgi susimąstoma, ar tikrai pigiai kokybės nenusipirksi; gal nebrangus produktas gali būti geras?

Ir iš tiesų derėtų užsiminti, jog pigūs laikrodžiai, pasižymintys kokybiškumu, nėra pramanas. Tai realybė. Bet vėlgi… viskas priklauso nuo to, ką laikome pigiu, o ką brangiu daiktu.

Jeigu laikrodį radote padėtą ant prekystalio ir su užrašu „10 Eur“, sunku tikėtis, kad tai bus kokybiškas produktas. Tačiau anaiptol nėra privalu išleisti pusę tūkstančio, norint, kad prekė džiugintu aukšta kokybe.

Geriausias

Sunku atsakyti į klausimą, ar kiekvienas laikrodis būtų geriausias. Bet lengva atsakyti, kur panorus galima įsigyti. Tai internetinė parduotuvė Chronos, kurią pasieksite paspaudę https://chronos.lt/. Savo geriausią tikrai galite išsirinkti!

Svarbu, kad nebūtų per brangu, pasakys vienas pirkėjas. Man patinka elegancija, pamąstęs pateiks nuomonę kitas. Gal norėčiau ko nors klasikinio, nuspręs trečias. Akivaizdu, jog pirkėjų norai ir nuomonės skiriasi. Bet rinkoje itin daug laikrodžių, tad atrodo, jog gamintojai (ir pardavėjai) prisitaikę prie visokiausių norų ir gali išpildyti pageidavimus.

Gal ir nėra atsakymo, ar kiekvienas laikrodis geriausias, užtat rasti gerą, puikų, nuostabų – įmanoma. O jei patinka, tai gal tinka ir apibūdinimas su galūne -iausias. Juk renkatės tai, kas pasirodė gražiausia. Segite tai, kas pasirodė patogiausia. Žvalgotės į tai, kas atrodo įdomiausia.

 

 

Categories: Grožis

Tags: , ,

Dar kartą apie vyriškas pinigines

No Comments
piniginės

piniginės

Vyriškos piniginės – šiuolaikinių verslininkų ir lyderių atpažinimo ženklas. Tikrai. Būtent pats principas, kaip elgiatės su pinigai pasako apie jus labai daug. Ar esate švaistūniškas kaip jaunas šeichas, ar taupus, kaip IKEA įkūrėjas – viską pasako piniginė.

Didelė piniginė – didelė netvarka

Jei esi verslininkas, visi iš tavęs tikisi tvarkos ir sistemos. Visi daiktai turi būti padėti efektyviai ir praktiškai. Pinigų išsiėmimas iš piniginės nėra impozantiškas šou, nors kartais kai kurie tokį yra linkę pademonstruoti. Dėl to vyriškos piniginės turi būti nedidelės. Jose telpa tik tiek, kiek reikia, o ne „bet kuriam gyvenimo atvejui“. Jūs kontroliuojate savo gyvenimą ir numatote VISUS atvejus…

Kokybiška piniginė tarnauja ilgiau…

Verslininkas puikiai žino, kodėl ilgaamžis=efektyvus. Ilgai tarnaujantys daiktai reikalauja mažai investicijų. Jų nereikia keisti kas metai ar dveji, reiškia kas metus sutaupote po 30-50 eurų. Tie pinigai gali būti investuojami į kitus svarbius dalykus (kam 1 tarptautinės korporacijos akcija, o kam kokybiškas laikas su šeima…). Kokybišką piniginę tinkamai prižiūrint, ji tarnaus 5 ir daugiau metų (apie teisingą odinės piniginės priežiūrą pasiskaityti galima internete). Kiek kainuoja nekokybiška piniginė? 10-15 eurų kainuojančios piniginės dažniausiai yra ne odinės, todėl plyšta dažniau. Jas reikia keisti kas 1-2 metai, todėl nesuku paskaičiuoti, kiek pinigų prarandama…

Prekės ženklas – svarbu

Verslininkai labai mėgsta Pierre Cardin pinigines. Kodėl? Pierre Cardin piniginės – modernios klasikos atspindys. Jos pagrindinė žinutė yra kokybė, stilius, patikimumas. Kartais norisi įsigyti piniginę be jokių prekės ženklų, tačiau tai liudys tik vieną – nesidomėjimą šiuolaikine mada ir stiliumi. Verslininkas turi būti šiuolaikiškas, tačiau visada vertinti klasikinius dalykus, nes būtent jie simbolizuoja estetiką. Gražu tai, kas gražu buvo pastaruosius 50 ar 100 metų. Dėl to rimtas prekės ženklas ir yra svarbu. Tiesa, Adidas irgi gamina pinigines, tačiau jau kitai auditorijai…

Klasikinės spalvos

Klasikinės piniginių spalvos yra ruda ir juoda. Istoriškai taip susiklostė, kad piniginės buvo segamos prie diržo, o jis buvo gaminamas iš karvės odos. Diržas buvo rudas, tad natūralu, kad piniginės gaminamos iš tokios pačios spalvos odos, kad nekristų prašalaičiams į akis. Laikai buvo pavojingi, todėl savo turtus demonstruoti buvo tiesiog pavojinga gyvybei. Juoda spalva yra vėlesnės mados ženklas, kai juodi rūbai tapo populiarūs (tai nėra natūrali audinio spalva, todėl juoda oda buvo ir brangesnė ir ne tokia praktiška).

Klasikinės spalvos liko ir iki šiol. Jos, tiesa, papildomos baltos odos intarpais, tačiau tai retenybė. Dabar piniginės nebederinamos prie diržų.

Verslininkas piniginę ištraukia gana retai – dažniausiai verslo pietų metu. Beje, laikyti pinigines anty stalo – nelabai geras tonas. Taip norima parodyti, kad aš čia turtingiausias, mano piniginė storiausia, jūs visi nuo manęs priklausote finansiškai. Dėl to galite pastebėti kelias pinigines, padėtas ant stalo pietų metu. Nė vienas iš sėdinčių prie stalo nenori nusileisti ir leistis sumenkinamas. Tai turtingų žmonių žaidimai. Protingi tokių jau seniai nebežaidžia…

 

Categories: Verslas

Tags: ,