Dar kartą apie vyriškas pinigines

piniginės

Vyriškos piniginės – šiuolaikinių verslininkų ir lyderių atpažinimo ženklas. Tikrai. Būtent pats principas, kaip elgiatės su pinigai pasako apie jus labai daug. Ar esate švaistūniškas kaip jaunas šeichas, ar taupus, kaip IKEA įkūrėjas – viską pasako piniginė.

Didelė piniginė – didelė netvarka

Jei esi verslininkas, visi iš tavęs tikisi tvarkos ir sistemos. Visi daiktai turi būti padėti efektyviai ir praktiškai. Pinigų išsiėmimas iš piniginės nėra impozantiškas šou, nors kartais kai kurie tokį yra linkę pademonstruoti. Dėl to vyriškos piniginės turi būti nedidelės. Jose telpa tik tiek, kiek reikia, o ne „bet kuriam gyvenimo atvejui“. Jūs kontroliuojate savo gyvenimą ir numatote VISUS atvejus…

Kokybiška piniginė tarnauja ilgiau…

Verslininkas puikiai žino, kodėl ilgaamžis=efektyvus. Ilgai tarnaujantys daiktai reikalauja mažai investicijų. Jų nereikia keisti kas metai ar dveji, reiškia kas metus sutaupote po 30-50 eurų. Tie pinigai gali būti investuojami į kitus svarbius dalykus (kam 1 tarptautinės korporacijos akcija, o kam kokybiškas laikas su šeima…). Kokybišką piniginę tinkamai prižiūrint, ji tarnaus 5 ir daugiau metų (apie teisingą odinės piniginės priežiūrą pasiskaityti galima internete). Kiek kainuoja nekokybiška piniginė? 10-15 eurų kainuojančios piniginės dažniausiai yra ne odinės, todėl plyšta dažniau. Jas reikia keisti kas 1-2 metai, todėl nesuku paskaičiuoti, kiek pinigų prarandama…

Prekės ženklas – svarbu

Verslininkai labai mėgsta Pierre Cardin pinigines. Kodėl? Pierre Cardin piniginės – modernios klasikos atspindys. Jos pagrindinė žinutė yra kokybė, stilius, patikimumas. Kartais norisi įsigyti piniginę be jokių prekės ženklų, tačiau tai liudys tik vieną – nesidomėjimą šiuolaikine mada ir stiliumi. Verslininkas turi būti šiuolaikiškas, tačiau visada vertinti klasikinius dalykus, nes būtent jie simbolizuoja estetiką. Gražu tai, kas gražu buvo pastaruosius 50 ar 100 metų. Dėl to rimtas prekės ženklas ir yra svarbu. Tiesa, Adidas irgi gamina pinigines, tačiau jau kitai auditorijai…

Klasikinės spalvos

Klasikinės piniginių spalvos yra ruda ir juoda. Istoriškai taip susiklostė, kad piniginės buvo segamos prie diržo, o jis buvo gaminamas iš karvės odos. Diržas buvo rudas, tad natūralu, kad piniginės gaminamos iš tokios pačios spalvos odos, kad nekristų prašalaičiams į akis. Laikai buvo pavojingi, todėl savo turtus demonstruoti buvo tiesiog pavojinga gyvybei. Juoda spalva yra vėlesnės mados ženklas, kai juodi rūbai tapo populiarūs (tai nėra natūrali audinio spalva, todėl juoda oda buvo ir brangesnė ir ne tokia praktiška).

Klasikinės spalvos liko ir iki šiol. Jos, tiesa, papildomos baltos odos intarpais, tačiau tai retenybė. Dabar piniginės nebederinamos prie diržų.

Verslininkas piniginę ištraukia gana retai – dažniausiai verslo pietų metu. Beje, laikyti pinigines anty stalo – nelabai geras tonas. Taip norima parodyti, kad aš čia turtingiausias, mano piniginė storiausia, jūs visi nuo manęs priklausote finansiškai. Dėl to galite pastebėti kelias pinigines, padėtas ant stalo pietų metu. Nė vienas iš sėdinčių prie stalo nenori nusileisti ir leistis sumenkinamas. Tai turtingų žmonių žaidimai. Protingi tokių jau seniai nebežaidžia…

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.