Žyma: greiti pinigai

Paskolos su įvairios vertės užstatu

kredito kainaŠiandien turbūt būtų sunku rasti žmogų, kuris niekada nėra nieko skolinesis. Vieni žmonės skolinasi iš artimųjų, draugų, kiti kažką perka išsimokėtinai, treti ima nedidelius kreditus, vartojamąsias paskolas ar nuolat perka išsimokėtinai, o ketvirtieji nebijo didelės rizikos ir mielai ima šimtatūkstantines sumas verslui pradėti ar įsigyti nuosavam būstui. Šį kartą pakalbėsime apie paskolas su užstatu ir apie naujoves šioje srityje.

Naujos paskolos – ir užstatant automobilį

Per televiziją ir jau kuris laikas internete galime matyti reklamą, siūlančią paimti paskolą užstatant savo turimą automobilį. Tiksliau, viskas vyksta tokiu principu: ši įmonė tarsi nuperka kliento automobilį duodama jam tokią sumą pinigų, kiek pagal rinkos kainas tuo metu toks automobilis yra vertas. Asmeniui suteikiamas finansavimas, tačiau be automobilio jis nelieka – automobilis klientui yra tarsi išnuomojamas turint teisę automobilį vėliau išsipirkti, grąžinus tam tikrą sutartyje numatytą sumą. Plačiau panagrinėjus šią paslaugą matyti, kad kredito kaina šiek tiek didesnė, nei reikalauja Lietuvos bankas.

Kai teikiamos paskolos, svarbu, kad būtų laikomasi Lietuvos banko normatyvų – suteikiančioji kreditą įmonė turi patikrinti kliento mokumą, net ir tuo atveju, kai turimas užstatas kaip garantas. Taip pat turėtų būti paisoma, ir kokias pajamas besiskolinantis asmuo gauna kiekvieną mėnesį. Pagal mūsų šalyje galiojančias rekomendacijas, įmoka neturi viršyti 40 proc. gaunamų asmens pajamų. Kitaip tariant, jei asmuo per mėnesį uždirba ar kitais oficialiais būdais gauna 1000 litų, paskolai grąžinti jis neturėtų skirti daugiau nei 400 Lt. Taigi būtų kiek nelogiška, nei asmuo gauna 1000 litų, o paskolų ir kreditų bendrovėms įsipareigoja kas mėnesį mokėti po 800 Lt. Kitas atvejis, jei žmogus ima paskolą ne vienas ir turi laiduotoją šeimos narį, tačiau tai jau kiti niuansai.

Populiariausiais užstatas – nekilnojamasis turtas, miškas ar žemė

Visi dar iki šiol pamena lombardus, tiesa, egzistuojančius ir dabar – tokias mini įstaigėles, kur galima atnešti įvairaus turto ir jį įkeisti. Anksčiau populiariausias įkeičiamas turtas buvo auksas ir aukso dirbiniai – pakabukai, auskarai, grandinėlės, žiedai. Lombardų yra ir šiandien, tačiau priimamas ne tik auksas, bet ir mobilieji telefonai, išmanieji įrenginiai, kompiuteriai ir kitas vertingesnis turtas. Didesnės paskolos suteikiamos tiems, kurie turi brangaus turto – namą, butą, sodybą, sodą, sklypą ar miško. Nekilnojamasis turtas tampa garantu, todėl galima gauti paskolas, kurios sudaro net iki 100 proc. turto vertės. Nesėkmės atveju, kai įmokų asmuo nesugeba grąžinti, turtas parduodamas iš varžytinių ir tokiu būdu padengiamos susidariusios skolos ir palūkanos. Rizika čia nemaža, bet jei asmuo yra tikras, kad jam pasiseks, kodėl gi nepasiskolinus? Kita vertus, visada yra galimybė viską pradėti iš naujo ir atsitiesti.

Draudimas internetu: viskas viename

1 Comment

draudimas internetuDraudimas yra vienas svarbiausių ir atsakingiausi sprendimų. Ieškote tinkamų draudimo paslaugų? Norite pasikonsultuoti ir išsiaiškinti, kuris gyvybės draudimas Jums labiausiai tinka? Greičiausiai Jums pagelbės draudimas internetu. Internetas – puiki vieta, kurioje galite surasti praktiškai visą Jums reikalingą informaciją. Draudimo paslaugos – ne išimtis. Visos Lietuvos draudimo įmonės ir agentūros turi savo interneto puslapį, tad užėję į jį galite išsiaiškinti Jus dominančius dalykus. Tačiau yra ir kitas, lengvesnis būdas internete sužinoti viską apie  draudimą. Tai brokerių puslapiai, kuriuose yra patalpinta visa susisteminta informacija apie pačius įvairiausius įmanomus draudimus, čia galite palyginti įvairias skirtingas įmones ir jų kainas. Vienas iš tokių puslapių yra ibrokeris.lt, kuris rūpinasi, kad žmonės, norintys apsidrausti, gautų pakankamai informacijos apie draudimo paslaugas.

Struktūriška

Tokie draudimo paslaugų puslapiai yra labai patogūs tiems žmonėms, kurie taupo savo laiką ir jėgas. Šiame puslapyje rasite visas populiariausias Lietuvos draudimo įmones. Pagal jų teikiamas sąlygas ir kainas galėsite palyginti, kuris draudimo atstovas yra Jums patogiausias. Be to, budintis konsultantas bus visada pasiruošęs Jums padėti. Jis mielai patars, kurią įmonę gyventojai renkasi dažniau ir kuris draudimas internetu yra populiariausias bei patikimiausias. Taip greitai ir patogiai gausite Jums naudingos ir reikalingos medžiagos.

Patogumas

Labai svarbu, kad tokios interneto svetainės kaip ibrokeris.lt ne tik sutaupo Jūsų brangų laiką, bet ir praktiškai leidžia apsispręsti. Tai reiškia, kad tinkamai pasinaudoję šia svetaine ir išsiaiškinę visas Jums reikalingas sąlygas bei su draudimu susijusias smulkmenas, Jūs jau būsite nusprendę, kokio draudimo ieškoti. Be to, šioje svetainėje sužinosite, koks draudimas internetu teikia savo paslaugas ir panorę, galėsite pasinaudoti jomis tuojau pat.

Patikimumas

Tokios svetainės tai klientų lūkesčius ir norus atitinkančios interneto erdvės, kurios veikia tarsi informacijos sistemino ir konsultavimo programa. Čia dirba tik specializuoti ir savo sritį puikiai išmanantys brokeriai, todėl galite nebijoti klausti. Profesionalūs konsultantai, dirbantys draudimo sferoje jau eilę metų, mielai Jums patars ir paaiškins net ir sudėtingiausias draudimo subtilybes. Be to, Jūs būsite užtikrinti, kad konsultantai nesiekia Jūsų apgauti ar įkalbėti įsigyti savo prekę. Jie nieko nesiūlo, jie tik suteikia Jums informaciją apie kitų įmonių paslaugas. Jums paprašius, galėsite net sužinoti statistiką apie įvairias draudimo paslaugas ir paskaičiuoti, koks draudimas yra optimaliausias variantas būtent Jums. Viską padaryti ir išsiaiškinti padės profesionalus draudimo brokeris.