Žyma: greitieji kreditai

Ar greitas kreditas gali pakeisti įpročius?

No Comments
kreditai

kreditai

Greitas kreditas – aktuali tema ne tik dėl spartaus pinigų suteikimo, bet ir finansinių įpročių požiūriu. Beje, tie įpročiai neretai ir nulemia, ar prireiks skolintis, ar pavyks išsiversti su turimais pinigais.

Pinigų filosofija

Prieš pradedant gilintis į įpročių temą neprošal aptartį šį tą apie pinigus. Jie pritraukia gausybę posakių. Kad laimė ne piniguose… Kad laimė pinigų kiekyje… Kad laimės už pinigus nenusipirksi… Ir t. t. Ne paslaptis, kad pasaulyje vyrauja labai dideli atlyginimų skirtumai, o tai skatina pinigus apibrėžti kaip labai įvairiapusę temą, kur yra daug skirtumų.

Vieni žmonės teigia, kad reikia taupyti, o kiti išlaidauja. Kai kurie palaiko tarpinį variantą – reikia apsirūpinti produktais, bet negalima išeikvoti biudžeto.

Pagalba

O ką daryti, jei biudžetas išeikvotas? Prireikus papildomų lėšų sudomina greitas kreditas. Kad tokia paslauga populiari, patvirtina pačios kreditus teikiančios įstaigos. Kaip didelį skolinimosi bumą galima įvardyti krizės laikotarpį, tačiau net ir dabar skolinimosi sutartys pasirašomos visai nevangiai.

Gavus kreditą…

Vertėtų išskirti dvi pagrindines kryptis, kaip kinta finansų valdymas pasiėmus kreditą. Pozityvus scenarijus: suprantama, kad pinigus reikia tvarkyti atsakingai, kad svarbu ne tik ką nors įsigyti, bet ir skaičiuoti, bent kiek sutaupyti; kreditas nėra galimybė švaistyti – tai galimybė išbristi iš finansinio galvosūkio ir kartu atsakomybės reikalaujantis procesas. Negatyvus scenarijus: pasiskolinus leidžiama sau daugiau nei reikėtų, nejučia iššvaistoma didelė dalis sumos; supratus, kad grąžinti nelabai pavyks, susigundoma dar vienu kreditu; panašu į pasaką, kur niekaip neišraunama ropė, tik čia niekaip nepavyksta grąžinti kredito.

Tad atsakant į straipsnio pavadinime iškeltą klausimą žodžiai yra tokie: pasiskolinus įpročiai gali pakisti, tik ne visada vienodai. Kartais scenarijus pozityvesnis, kartais negatyvesnis. Aišku, visuomet norisi pirmojo varianto – pozityvaus scenarijaus, kai grąžinti pavyksta sklandžiai, be jokių nemalonumų.

Taigi, viską aptarus galima teigti, kad greitas kreditas turi įtakos įpročiams. Įdomu, jog vienais atvejais pokyčiai į gerąją pusę, o kitais – į blogąją. Visgi skolinančios įstaigos vis labiau įsigilina, ar asmuo mokus, ir kreditus teikia vis atsakingiau – taip ne tik pačios užsitikrina, bet ir stengiasi apsaugoti klientą nuo nemalonių pasekmių.

 

 

 

Kasdieniai rūpesčiai gali būti malonūs

vartojimo kreditas

vartojimo kreditasArtėja jūsų ar artimo bičiulio gimtadienis, tačiau jus ištiko maža finansinė krizė? Galbūt sugedo buitinis prietaisas ar neužsiveda jūsų automobilis, tad jūsų kasdienybė tapo per daug erzinanti? Šios mažos problemos gali būti lengvai išspręstos, jei ryšitės įsitikinti, jog vartojimo kreditas jums gali puikiai pagelbėti.

Kas yra vartojimo kreditai?

Paprastai tariant, vartojimo kreditai – tai itin greita ir nesudėtinga galimybė pasiskolinti internetu ar telefonu. Dažniausiai vartojimo kreditus renkasi tie, kam prireikė įsigyti kokią nors svarbią prekę itin greitai, pavyzdžiui, imama paskola dovanai pirkti ar paskola kasdienėm reikmėm, pavyzdžiui – buitiniams prietaisams. Ne paslaptis, jog kiekvienas norime nudžiuginti artimiausius gimines bei bičiulius, o draugystę stiprinančios mažos dovanos – akivaizdus to įrodymas. Todėl mažos dovanėlės per svarbiausias metų progas negali būti pamirštos, net jei jūsų finansinė padėtis nėra itin gera. Kasdienėms reikmėms skirtas kreditas taip pat labai naudingas – juk sugedus dujinei viryklei ar ilgai tarnavusiam šaldytuvui, ne visi turime pakankamai santaupų naujam daiktui įsigyti arba esame pasiruošę sutaupytus pinigus išleisti kur kas įdomesniems dalykams. Kaip tik todėl nereikėtų graužtis dėl finansinės nesėkmės, o pabandyti greitai ir saugiai pasiskolinti pinigų iš reikiamų šaltinių.

Kuo naudinga vartojimo kreditų skaičiuoklė?

Paskoluklubas.lt lankytojai veikiausiai jau yra susipažinę ar bent jau regėję vartojimo paskolų skaičiuoklę. Nors kai kuriems ji atrodo nesuprantama, šis įrankis yra visiškai nesudėtingas. Norėdami imti kreditą galite nesunkiai įvertinti savo finansines galimybes ir lengviau apsispręsti žengti šį žingsnį, jei iki šiol dar dvejojote. Paskolos skaičiuoklės veikimo principas labai paprastas: įvedate į atitinkamus langelius tam tikrą informaciją, dažniausiai – tik kokios kredito sumos pageidaujate ir kada planuojate tą sumą grąžinti. Taip jums apskaičiuojamos, kokio bus jūsų priemokos, tai yra, didelės ar mažos palūkanos laukia pasiėmus vienokią ar kitokią sumą. Vartojimo kreditų palūkanos paprastai nebūna itin didelės – juk ir vartojimo kreditų grąžinimo laikotarpis kur kas trumpesnis nei kitų kredito rūšių, pavyzdžiui, ilgalaikio.

Kreditų istorijos ir atsakingumo sąsaja

Veikiausiai ne kartą girdėjote vieną svarbiausių skolinimo taisyklių – visų svarbiausia – skolintis atsakingai. Atsakingumo svarba skolinantis itin akivaizdi – juk tik taip pelnysite abipusį pasitikėjimą tarp jūsų ir jūsų kreditoriaus. Jūsų kredito istorija – bene geriausias sufleris apie jūsų finansinę padėtį. Nesvarbu, ar imamos paskolos iš žmonių, ar iš tam tikrų įmonių, nemokant eilinių įmokų, kaupiasi delspinigiai, kol galiausiai esate laikomi nemokiais klientais. Kad tokių atvejų pasitaikytų kuo mažiau, svarbu objektyviai reaguoti į situaciją ir laiku apie galimą nemokumą informuoti savo kreditorius, suteikusius norėtą paskolą. Kadangi vartojimo kreditas iki 10000 eurų suteikiamas keliems mėnesiams, kilus mokėjimo trukdžiams, galite nesunkiai pastebėti, ar gebėsite grąžinti visą sumą. Tokiais atvejais, kai tai tikrai nepavyks, kreditorius stengiasi reaguoti objektyviai ir nesmerkia savo klientų – juk visiems pasitaiko vienokių ar kitokių finansinių problemų. Suteikiama galimybė grąžinti dalimis arba apskritai atidėti grąžinimo laikotarpį jums patogiausiu metu. Kadangi siekiama, kad vartojimo kreditas būtų jums naudingas, netikėkite mitais, jog nesumokėjus net mažiausios eilinės įmokos, prie jūsų durų pasirodys antstoliai. Atsakingai dirbantys kreditoriai visada rūpinasi savo klientais ne tik siekdami sukurti puikias sąlygas skolintis, bet ir idealias grąžinimo alternatyvas.

Kreditas – visais laikais reikalinga paslauga

kreditas

kreditasSkolintis pinigų įprasta nuo seno. Vos tik atsiradus pirmiesiems bankams, kuriems žmonės patikėdavo saugoti savo pinigus, bankininkai greitai suprato, kad šias lėšas galima laikinai paskolinti kitiems – tiems, kam tuo metu reikia pinigų. Ir žinoma, už nustatytą mokestį, o žmonės mielai naudojosi šia paslauga. Taip atsirado kreditas arba piniginė prievolė, kurią ateityje reikės įvykdyti, be to, turės būti sumokėtos nustatytos palūkanos. O pats kredito pavadinimas kilęs iš lotynų kalbos ir reiškia „patikėta“.

Bėgant laikui, bankų ir kitokių finansinių institucijų tik daugėjo, taip pat atsirado įvairių kredito formų. Mūsų laikais jokia ekonomika negalėtų gyvuoti be kredito sistemos, juk skolinasi ir valstybės, ir miestai, ir įmonės ir žinoma eiliniai piliečiai. Žmonėms pinigų prireikia įvairiausiems tikslams įgyvendinti: jie kuria verslus, perka gyvenamuosius būstus, automobilius ar kitus prabangius daiktus – telefonus, kompiuterius ir pan., kitiems pinigų prireikia namų remontui ar išsvajotoms atostogoms. Iš tiesų išvardinti visas skolinimosi priežastis paprasčiausiai neįmanoma.

Kadangi žmonės pinigus skolinasi skirtingais tikslais ir įvairiam laikui, tad ir kreditas gali būti įvairių rūšių. Pavyzdžiui, gali būti suteikiamas kreditas būstui įsigyti. Jis skirtas pirkti nekilnojamąjį turtą – namą, butą ar sodybą. Toks kreditas gali būti suteikiamas net keletui dešimčių metų. Labai dažnai žmonėms prireikia pasinaudoti vartojimo kreditu. Už jį perkami dideli daiktai ar kiti brangūs dalykai, taip pat gali būti padengiamos kokios nors nenumatytos išlaidos. Dar yra verslo paskolos, suteikiamos tiek juridiniams, tiek fiziniams asmenims. Šie pinigai skiriami pradėti nuosavą verslą arba panaudojami plėsti ir pertvarkyti jau turimą, taip pat jais gali būti didinamas apyvartinis kapitalas ir pan. Jeigu jums prireikia mažesnės sumos, galite pasinaudoti lombardo kreditu. Šie kreditai – tai nedidelės sumos, gaunamos užstačius lombarde kokį nors vertingą daiktą, pavyzdžiui, telefoną, juvelyrinius dirbinius, ypač iš aukso ar kitų brangiųjų metalų ir pan.

Vis dėlto pats populiariausias skolinimosi būdas tiek Lietuvoje, tiek ir kitose pasaulio šalyse – greitieji kreditai. Tai lanksti ir greita paslauga, juos galima gauti netgi internetu. Greitųjų kreditų suteikimo procedūra labai paprasta. Tiesiog užpildoma atitinkama paraiška, o reikalingi pinigai pervedami į jūsų nurodytą banko sąskaitą. Tad šis pinigų skolinimosi būdas yra labai patogus, o jo pagalba žmonės gali išspręsti įvairias finansines problemas.