Žyma: interjero dizainas

Patarimai prieš įsigyjant biuro baldus

No Comments
biuro baldai

biuro baldaiĮrengti biurą gali atrodyti misija neįmanoma. Reikia gerai apgalvoti baldus ir įrangą, skirtus jūsų biuro erdvei. Tinkami biuro baldai ne tik sukuria malonią darbo atmosferą, bet ir padidina darbuotojų produktyvumą bei sukuria gerą pirmą įspūdį. Be abejonės, išsirinkti tinkamus biuro baldus yra svarbus darbas. Taigi, keletas patarimų, kurie padės jums rasti tinkamus baldus biurui.

Išstudijuokite biuro erdvę. Kokią erdvę užima jūsų biuras? Didesniame biure galima skirti daugiau vietos įvairiai įrangai ir dokumentų saugojimui. Tokiu atveju be stalų, galima įsigyti ir papildomų lentynų bei spintelių. Tuo tarpu mažesniame plote spintas ir lentynas reikės įkomponuoti į stalus, kad kiek įmanoma sumažinti baldų skaičių.

Nustatykite laiką baldų gamybai. Įrengiant biurą labai svarbu, kad nenukentėtų įprasta biuro dienotvarkė. Jei priimami nauji darbuotojai, jiems nauja darbo vieta reikalinga kuo greičiau. Baldų rinkinį naujai darbo vietai galima užsakyti įmonėje reikejovakar.lt, teikiančioje skubios biuro baldų gamybos paslaugą. Užsakę naujus ar papildomus baldus, jau po 1-3 dienų turėsite kokybiškus ir jūsų ofisui pritaikytus baldus: reikejovakar.lt baldus gamina iš ruošinių, kuriuos, taupydami jūsų laiką, operatyviai sumontuoja.

Apsvarstykite kokie ofiso baldai reikalingi. Koks jūsų biuro veiklos profilis? Ar daugiausiai laiko dirbama kompiuteriu, ar aptarnaujami klientai? O gal jūsų verslas paremtas dokumentų ruošimu ir tvarkymu? Kiekvieno biuro poreikiai yra unikalūs, todėl ir baldų deriniai yra individualūs. Kompanija reikejovakar.lt per 1-3 dienas pagamins individualios pritaikytus biuro stalus – su papildoma erdve kompiuteriui, standartinius stalus ar papildomomis stalčių dėžėmis stalams – ir kitus biuro baldus – spintas, lentynas.

Pasikonsultuokite su darbuotojais ir specialistais. Jei vis dar nežinote, kokie biuro baldai reikalingiausi, paklauskite savo darbuotojų. Nepamirškite, jie biure praleidžia visą dieną, tad žino, kas yra būtina. Jie jums pasakys, kokių baldų jiems labiausiai trūksta. Taip pat pasikonsultuokite su specialistais. Reikejovakar.lt ne tik greitai – per 1-3 dienas – pagamins baldus jūsų biurui, bet, remdamiesi darbo patirtimi, patars, kokie baldai biurui yra skubiausiai reikalingi.

Na, o jei įrengę biurą pastebėjote, jog trūksta stalo ar kitokių biuro baldų, reikejovakar.lt operatyviai pagamins papildomus baldus jūsų biurui ir jums nereikės laukti keleto savaičių, kol jie bus sumontuoti. Jau praėjus 1-3 dienoms po užsakymo turėsite kokybiškus, patvarius ir gražius biuro baldus.

Roletai skirtingomis spalvomis ir raštais

No Comments

Labai kartais keista būna žiūrėti per langą į kaimyninį namą ir matyti, kaip ant trijų vieno buto lango visi roletai yra skirtingos spalvos. Kas tai? Taupymas perkant paskutinius likučius, kurių niekas neišpirko? O gal tai specialiai suplanuotas vidaus interjero elementas?

Pasikalbėjome su ZaliuzesKaune.lt vadybininku, kuris papasakojo nemažai įdomių dalykų apie roletus, taip pat ir apsaugines žaliuzes, markizes ir kitus langų „apdangalus“ (net tinklelis nuo vabzdžių tarp jų papuola – labai naudingas daiktas kaimo sodybų savininkams).

Skirtingų spalvų roletai, pasirodo yra gana dažnas reiškinys. Ypač didesniuose namuose ir butuose, kur aiškiai suskirstomi kambariai pagal paskirtį. Tai šeimininkų ir interjero dizainerių inicijuotas dekoravimo sprendimas, kuris yra gana logiškai paaiškinamas.

Roletų spalva ir struktūra pirmiausiai skiriasi priklausomai nuo to, kurioje pusėje yra langai. Pietinėje pusėje esantiems langams yra išrenkami tankesni roletai, galintys sulaikyti daugiau saulės šviesos. Tai ypač aktualu, kai nemontuojamos specialios apsauginės žaliuzės iš lauko pusės, kurių tikslas paprastai apsaugoti nuo intensyvių saulės spindulių. Roletai gali būti parenkami sodresnių spalvų ir raštų, kad tik neleistų vasarą įkaitinti patalpų. Šiaurinėje pusėje, kur saulės yra mažiau, naudojami ne tokie tankūs roletai, kurie jau yra derinami pagal kitus kriterijus.

Roletai langams dar yra derinami pagal kambarių paskirtį. Pavyzdžiui miegamasis taip pat gali turėti tankius roletus, nepraleidžiančius saulės spindulių, o tuo pačiu gali būti su specialiais raštais (mėnuliais, žvaigždėmis ir t.t.). Vaikų kambarys taip pat dažniausiai turi savo žaliuzes. Vaikams šviesa nelabai trukdo, nes jie paprastai miega kiečiau nei suaugusieji, todėl čia labai svarbu estetinis vaizdas. Taip vaikų kambaryje yra pakabinami švelnių ir ryškių spalvų roletai, kurie yra derinami su spalvingais vaikų kambario baldais. Taip pat mėgstami roletai su animacinių filmų personažais. Vaikui paaugus teletabius keičia Spidermenas ir Betmenas, o dar vėliau Hario Poterio ar Saulėlydžio Sagos filmų herojai. Darbo kambaryje roletai paprastai yra kaip įmanoma neutralesni, tačiau gali būti naudojami ir fotoroletai su tam tikrais vaizdais – miestais naktį, gamta ir t.t.

Visi šie skirtingi roletai sudaro bendrą namo dekorą ir suteikia kambariams jaukumo ir stiliaus pojūtį.